Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mieli instrukcję żeby wmieszać do rozmowy kurskiego, wyszło żenująco.
 

 

 

w pewnym momencie prowadząca wmieszała do wywiadu postać prezesa TVP Jacka Kurskiego.
“Zupełnie rozluźniając się… Kibice też z wielką radością przyjęli, że prezesem TVP został Jacek Kurski, który sam jest kibicem...” – w ten sposób dziennikarka TVP Info zwróciła się do Juskowiaka. Wcześniej mówiła o tym, że fani piłki nożnej na pewno są zadowoleni, bo obejrzą mecze naszej kadry w Telewizji Polskiej.
Były piłkarz chyba został zaskoczony taką sugestią (bo pytanie to raczej nie było), bo odpowiedział wymijająco. – To jest ważne. Kibice często nawiązują do osób, które interesują się piłką nożną, albo sami grają też w piłkę – odpowiedział.

http://natemat.pl/178185,kuriozum-prowadzaca-w-tvp-info-wmawia-rozmowcy-ze-kibice-ciesza-sie-z-kurskiego-na-fotelu-szefa-tvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/program-marcina-wolskiego-w-tyle-wizji-sledzi-220-tys-widzow-tvp-info-przegrywa-z-tvn24

Nowy program "W tyle wizji" nie jest hitem.Nie dziwię się,bo po 2 minutach oglądania przełączyłem nic śmiesznego.Lepiej jakby przywrócili "Panoramę dnia",który jest jednym z dwóch najlepszych programów w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ogarniam te twoje betonowe porownania :D Szostak to zrobila sama z siebie, a tutaj sa raczej instrukcje. 

Pokaż dowód świadczący o takiej instrukcji, jakoś nie widzę,żeby inni  dziennikarze się zachowywali w ten sposób,a miałem okazję widzieć to przy okazji Testu wczorajszego. 

Podziwiam Wasz heroizm i to przez duże H- oglądanie od rana do wieczora TVP, wyłapywanie wszelkich literówek, błędów na mapach, recenzowanie każdego wydania serwisu informacyjnego. Ja przykładowo na temat "Faktów" TVN czy TVN24 nie mogę nic powiedzieć, gdyż zwyczajnie ich nie oglądam,ale wiem to takie dziwactwo moje, bo powinien się katować, mieć tendencje do samobiczowania się :D Cóż jestem dziwakiem czy dla Ciebie Betonem . Tak jestem nim i jestem z tego dumny :P Myślisz,że mnie ruszają te twoje tekściki :P Przeceniasz siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok, dowodów nie znajdziemy na piśmie, ale przesłanki do podejrzeń są ewidentne. Chyba tylko naiwniak nic w tym złego nie widzi. Tak samo, jak nie pozwolono Ziemcowi sprostować na antenie nieprawdziwych słów, za które przepraszał na FB, ale w Wiadomościach nie mógł ewidentni do tego wrócić. A "wpadka" Orłosia o filmie Spotligh, której też nie sprostowano. Coś za dużo wpadek, "przypadków", żeby w to uwierzyć.

Możliwe, że tak się już boją, że sami wpadają na takie żenujące pomysły - co jeszcze gorzej świadczy o ich przełożonych. Że wywierają taką niepisaną presję, że dziennikarz sam z własnej inicjatywy postanawia być czołobitnym, robić z siebie idiotę. Tylko po to, żeby zachować pracę.

 

Do tej pory tylko jedna strona mogła tropić przez całe lata wpadki, pzekłamania TVN, Polsatu. Jak teraz ich się zaczyna też na czymś łapać, to obraza na całego. Są oburzeni, bo do tej pory tylko oni mieli na to monopol. Ci którzy to zauważają to może jacyś agenci, nie Polacy. Bo jak mogą widzieć coś złego w patriotycznych, niosących prawdę objawioną mediach? Zdrajcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzku drogi, może ktoś się w tym lubuje, w tym samobiczowaniu, ale na miłość nie pisz,że ktoś miał na coś monopol- kto bronił Wam tropić te przekłamania itd?? Nikt i teraz z tego korzystacie :D Inna sprawa,że czasami ma to wymiar groteski :D Ale jest przynajmniej tu wesoło :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen zwleka z udostępnieniem raportu oglądalności stacji od Tvp już ponad 2tygodnie. No i nie ma się co dziwić że zakłamuje się w mediach że TVP ma słabą oglądalność, założe się że to TVP ma większą oglądalność niż konkurencja :)

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen zwleka z udostępnieniem raportu oglądalności stacji od Tvp już ponad 2tygodnie. no i nie ma się co dziwić że zakłamuje się w mediach że TVP ma słabą oglądalność,

Bzdura. Nielsen sam z siebie nie udostępnia żadnych danych. To jego klienci je publikują, jeśli chcą.

 

założe się że to TVP ma większą oglądalność niż konkurencja :)

Raczej najgorszą w historii. Tu masz ostatnie aktualne badanie.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita, jest inaczej, Tvp na wizji zażądała od Nielsena dane, wytykając opuźnienie a miliony pobierają za to, ciekawe jak to się skończy, i nie wyrywał byś zdań z kontekstu jak cytujesz, bo to co zrobiłeś to manipulacja tekstem moim, na to żeby twoje stwierdzenia pasowały do odpowiedzi. Gdzie pobierasz nauki ? W TVN czy Polsat ?

Link http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tvp-domaga-sie-od-agb-nielsen-udostepnienia-kodow-pocztowych-uczestnikow-tzw-panelu/38krx3

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...