Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba większość wierzy Nielsenowi. Nawet sama TVP bo jakoś nie słychać nic by używali alternatywnych źródeł badania oglądalności do rozliczania się z reklamodawcami. Tyle w temacie, reszty nawet nie bardzo chce mi się czytać bo tradycyjnie belkot.
 
I tak, można oglądać w Internecie ale po co?
TVP ma/miał tzw. MOR, na podstawie danych z którejś platformy kablowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

TVP ma/miał tzw. MOR, na podstawie danych z którejś platformy kablowej.

To był chyba tylko kaprys Kurskiego żeby sobie potem na Twitterze "piki" publikować. Na szczęście poszli w tej kwestii po rozum do głowy i chyba przestali się tymi śmiesznymi danymi prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z czołowych gwiazd TVP Info, (niezbyt) młody wilk, wypadła z łask.

 

"Nie wiem jakie są dalsze plany względem mojej osoby w TVP Info. Jeśli chodzi o program "Jedziemy", to również zakombinowano. Postanowiono zaingerować w moją wypłatę. Czterokrotnie zmniejszono mi pensję za udział w nim. Gdy cztery lata temu przychodziłem, miałem dwa razy większe pieniądze niż mi teraz zaproponowano. Jest to odcinanie człowieka. Niby mnie nikt stamtąd nie zwalnia, ale przez takie zachowanie próbuje poniekąd na mnie wpłynąć i mnie skrzywdzić - dodaje Jakimowicz w rozmowie z naszym dziennikarzem."

 

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,29967406,jakimowicz-znika-z-tvp-info-odsuniecie-od-w-kontrze-to-nie.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego potępiania nic nie wyszło, bo nie było reakcji natychmiastowej. Poza tym do czego to się sprowadzało, do jednego czy dwóch komunikatów w Centrum Informacji? Czyli tam, gdzie większość odbiorców programów z Jakimowiczem nawet nie zagląda i nie ma świadomości, że w ogóle takie opinie (bo to, co Rada Programowa publikuje, to opinie, które nie mają mocy sprawczej) się pojawiają.

Poza tym lista osób i instytucji, które Jakimowicz znieważył, jest o wiele dłuższa i nie ogranicza się do jednego prywatnego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec czarnej serii celebryty, bowiem postanowił on całkowicie zrezygnować z pracy w TVP Info, o czym powiadomił serwis pomponik.pl mailem. "Całkowicie rezygnuję z pracy w TVP Info"- napisał w wiadomości do nas Jarosław Jakimowicz. 

 

https://www.pomponik.pl/plotki/news-jakimowicz-rezygnuje-z-pracy-w-tvp-i-uderza-w-stacje-zmienil,nId,6907680

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To   miejsce pracy.Jest kilka osób które zmieniły miejsce pracy.Z TVN  do TVP  i odwrotnie.

Przykłady

Karolina Pajączkowska. Od 2016 roku była prezenterką i reporterką w tvn 24 BiS. 10 listopada 2019 roku zadebiutowała na antenie TVP Info.

Pawła Blajera z TVN do TVP.

Maciej Dolega, dziennikarz, który przechodzi z  TVN do TVP Info.

 

https://teleshow.wp.pl/kiedys-twarz-tvn-dzis-bierze-udzial-w-polowaniu-na-tuska-6911146817694368a

 

Zauważyli  ze  TVN to nie  jest dobre miejsce pracy i zmienili  na lepsze  miejsce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Logomaniak napisał(a):

Zauważyli  ze  TVN to nie  jest dobre miejsce pracy i zmienili  na lepsze  miejsce.

To ciekawy wniosek. Zapewne w tym przypadku będziesz miał podobny.

 

  

Cytat z artykułu z portalu WirtualneMedia z 2022 roku

 

Cytat

Byli dziennikarze TVP w rozmowie z Wirtualnemedia twierdzą, że przyczyną jest brak docenienia, forma zatrudnienia i ostatnia szansa na „zachowanie twarzy

 

Cytat

Tylko w ostatnich tygodniach z TVP pożegnała się reporterka „Wiadomości” Kinga Kwiecień, prezenterka TVP Info Marta Radziach, wieloletni reporter i wydawca Konrad Madejczyk (w ostatnich latach TVP Polonia, wcześniej TVP Info) i Sergiusz Ryczel (TVP World). W lutym z TVP Info pożegnał się dziennikarz gospodarczy Paweł Blajer. Odejścia z TVP to rzadkość, bo stacja kierowana przez Jacka Kurskiego ma na rynku opinię płacącej dziennikarzom lepiej niż TVN czy Polsat. Nic dziwnego, że o niemal każdym odejściu chętnie rozpisują się media. Tak było na przykład w przypadku Michała Cholewińskiego i jego żony Agaty Biały-Cholewińskiej. Zniknęli z anteny po krytyce wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji. Po dłuższej przerwie odnaleźli się w Polsat News. Do tej stacji przechodzą nie tylko osoby od lat związane z TVP, ale także te, które trafiły tam za czasów „dobrej zmiany”, jak na przykład były reporter TV Republika i późniejszy prezenter TVP Info Bartłomiej Maślankiewicz. Wspomniana wcześniej Kwiecień przeszła do kanału Wydarzenia24. Do podobnych transferów dochodzi w przypadku ośrodków regionalnych TVP3. Z TVP3 Białystok do Polsat News przeszły na przykład Ewelina Brzozowa i Katarzyna Szatyłowicz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zwolnienie Jakimowicza doprowadzi do usunięcia obecnego prezesa TVP?

Cytat

Wirtualne Media piszą: Także w poniedziałek w sieci pojawiła się petycja o przywrócenie Jarosława Jakimowicza do TVP, skierowana do władz telewizji, ale także do Jarosława Kaczyńskiego i Rady Mediów Narodowych. „Co teraz dzieje się w TVP, gdzie podziała się misja telewizji publicznej, propagowanie patriotyzmu i wartości polskich, które kształtują tożsamość Narodu Polskiego. Zwłaszcza od „Sylwestra Marzeń”, gdzie wystąpił amerykański zespół Black Eyed Peas z tęczowymi opaskami i propagandą LGBT. Czyżby tęczowa zaraza, jak to nazwał w swojej homilii abp. Marek Jędraszewski, wkradła się tylnymi drzwiami do TVP? – czytamy w petycji.

.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta petycja coś bardzo podobnie brzmi do słów Jakimowicza:)

https://gwiazdy.wp.pl/jaroslaw-jakimowicz-atakuje-wladze-tvp-wspomnial-o-teczowej-zarazie-6920695740206016a

Cytat

"Mam wrażenie, że od kilku miesięcy, a dokładniej od występu na koncercie sylwestrowym zespołu Black Eyed Peas w tęczowym opaskach, zmieniła się polityka Telewizji Polskiej. Nie sposób nie zauważyć, że na antenie, poza nią (pisownia oryg. - przyp. red.) promuje się osoby o odmiennej orientacji. [...] Okazuje się, że nikt nie jest w stanie wykazać się podobną lojalnością w stosunku do mnie i postawić się, jak to powiedział abp. Marek Jędraszewski, 'tęczowej zarazie" - podsumował gorzko Jarosław Jakimowicz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze że Jarosław Jakimowicz wyleciał z TVP, choć myślę, że powinien wylecieć już dawno, ale niestety Kurski i Olechowski woleli go trzymać, gdyż chcieli mieć celebrytę o odmiennych od Jandy czy Ostaszewskiej poglądach.

 

Zobaczymy gdzie Jakimowicz pójdzie, bo do aktorstwa to raczej już nie wróci, a jedynie co mu zostaje to powrót do katalizatorów, praca u Rydzyka czy Sakiewicza bądź własny kanał na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet podaje ze swoich źródeł powód zwolnienia

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-jakimowicz-zwolniony-z-tvp-nowe-fakty/t9lb065

Cytat

Skargi czterech kobiet na seksistowskie zachowania stoją za zwolnieniem Jarosława Jakimowicza z Telewizji Polskiej (TVP) — dowiedział się Onet. Kobiety twierdzą, że skarżyły się na zachowanie prezentera poprzedniemu szefowi Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (TAI) Jarosławowi Olechowskiemu, ale wówczas nie doczekały się reakcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym jest już w zacytowanym przez Ciebie wcześniej artykule ...

 

Cytat

 

W poniedziałek, 17 lipca, Jakimowicz został zawieszony do czasu wyjaśnienia zarzutów sformułowanych wobec niego przez współpracowniczki. Poinformował o tym szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Michał Adamczyk.

>>>

"W związku z licznymi przykładami pana nieprzyzwoitych zachowań, zwłaszcza wobec współpracujących z TVP Info kobiet, podjąłem decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z panem. Pana postawa odbiega od obowiązujących w Spółce standardów oraz ogólnie przyjętych norm społecznych" - czytamy w opublikowanym na stronach wspomnianego portalu fragmencie pisma podpisanego przez Michała Adamczyka.

 

 

Zatem wyleciał nie za poglądy i sposób w jaki je wypowiadał, tylko za niewybredne "komplementy" wobec kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze mówię, ale Jakimowicz uprawiał jakąś patologię wobec m.in. kobiet pracujących w TVP Info. Moim zdaniem prawdopodobnie Jakimowicz po tym co ostatnio się wydarzyło w TVP przejdzie hukiem do TV Republika (przepraszam za off-topic). Dobra reakcja Michała Adamczyka moim zdaniem. Moim zdaniem jakby Kurski nadal by rządził TVP, a Olechowski nadal by kierował Telewizyjną Agencję Informacyjną... to by bronili go jak niepodległości, co dla mnie jest absurdalne.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...