Skocz do zawartości

Przeszedłem z Cyfrowego Polsatu do platformy CANAL+


sebastianp17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestes fanem futbolu to bedziesz zachwycony, w innym wypadku przeplacasz ( mam nc+)

 

nie zgodzę, się z tym. sam przeniosłem się z Familijnego na Comfort+ i dopiero teraz wiem, że nie przepłacam jak w przypadku CP. mam o więcej kanałów HD; nSport, TVP Sport, świetne BBC HD i Planete+, Kuchnia+ (o niebo lepsza niż Polsat Food), Ale Kino+, Trace Urban, MTV Live; normalny, niezacinający się dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wróciłem po 8 miesiącach do nc+ i stwierdzam, że obraz na nboxach jest o niebo lepszy niż na dekoderach Polsatu. Może dla mających słabsze LCD to jeden pies ale tak jest. Miałem i HD6000 i Pace 88. Ten ostatni to największa porażka - zwiechy co 2 dni, resety prawie codziennie. Zawsze zwieszał się po zostawieniu na Stars.TV. (!) MR w Polsacie to także porażka - w chwili kiedy chcesz coś zobaczyć wieczorem w sobotę musisz latać z kartą z pięterka na dół. A wcale nie tak łatwo wyjąć kartę z HD6000 - zastosowałem normalnie małe obcążki które leżały przy odbiorniku. Reasumując - wróciłem i się cieszę (jak w żydowskim dowcipie o kozie). Cena pozostała ta sama bo zrezygnowałem z HBO+Cinemaxa (105 w Polsacie 109 w nc+) ale i tak nigdy tam nic nie oglądałem. A na plus to oczywiście piłka, Domo i Planete. Nie chcę za dużo chwalić bo Julian [beep]y na pieniądze jest, ale w sumie się cieszę że poszli w tym nc+ po rozum i obniżyli ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYPA

Piszesz ogólnie głupoty, więc dyskusja z tobą to .... szkoda gadać. za co płaciłeś w polsacie 105zl ? po drugie nawet nie wiesz jaki dekoder miałeś chyba chodziło ci o sagema esi-88 a nie PACE88. Jak już masz zamiar pokazać wyższość nc+ nad polsatem to napisz troszkę prawdy, a nie gdzieś coś usłyszałeś, przeczytałeś i potem piszesz swoje mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku jak przeszedłem z CP do NC+. Głównym powodem był sprzęt. Dekodery które miałem (HD5000 a potem HD7000) sprawiały mi dużo problemów. Co chwilę się zawieszały. Problem był też z poprawnym nagrywaniem. Dekodery były kilka razy wymieniane ale to nie zmieniło sytuacji. Nadarzyła się okazja, rozwiązałem umowę i przeszedłem do NC+. Jak na razie nie narzekam - przynajmniej na sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYPA

Piszesz ogólnie głupoty, więc dyskusja z tobą to .... szkoda gadać...

No raczej :D

Sypa podobnie pisał (na pewnym forum ) jak rezygnował jakiś czas temu z n.

Teraz krytykuje CP bo przeszedł do nc+.

Takie przechodzenie co kilka m-cy musi odcisnąć piętno na...... :crazy:

.../ Pace 88. Ten ostatni to największa porażka - zwiechy co 2 dni, resety prawie codziennie. Zawsze zwieszał się po zostawieniu na Stars.TV. (!)...

to mogłeś zostawiać na TVN HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez cztery lata bylem w CP myliłem wtedy, że będę tam ok 10 lat po dwóch miesiącach okazało się, że zapomniałem wpłacić pieniądze potem gdy już to zrobiłem to tydzień wiałem na telefonie. Przez ten cały tydzień po 6 godzin dziennie nikt nie potrafił włączyć mi kanałów, (może to dlatego, że przez cały ten czas trafiałem na kobiety), konsultanci cp mają chyba za dużo klientów i myślą że jak jednego koleją to się nic nie stanie. Przez te cztery lata 3 razy musiałem wymieniać piloty, widzieliście te piloty od echostara normalne sklejki, jak raz ci spadnie to trzeba wymienić.

Kiedyś 2 razy naliczyli mi za jeden film na VOD. W nc+ jest funkcja c+ VOD w abonamencie a za wszystko trzeba płacić dodatkowo, już nie wspominając o tym, że te dekodery zawieszały się trzy razy w tygodniu, już nie wspominając o tym, że tam HD jest traktowane jako dodatek i luksus a w nc+ to standard,

Reasumując ,ta różnica w cenie to naprawdę nic a to co mówią w reklamach cp to pic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocik89

Gdybyś ten post napisał z 2 lata temu, to można by było to uznać za w miarę wiarygodny post. Infolinia jak wszędzie niekiedy mało pomocna przez brak kompetencji. HD było towarem luksusowym w CP jakieś 2 lata temu gdy mieli dodatkowy pakiet HD. Sam mam echostara 7400 3 lata i nie zawiesi się ani razu pilot też działa nawet jak raz go zalałem herbatą, wysechł i działa, pier.... jakimkolwiek pilotem o podłogę parę razy to możesz mieć też z nim problemy. Dekodery produkcji CP zawieszały się ale od pół roku już się nie zawieszają.

Agitatorzy NC+ i CP. Jedna jak i druga platforma ma swoje plusy i minusy, więc pisanie bzdur na CP czy NC+ jest bezzasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.../ a z resztą na stronie cp jest napisane prawie wszystkie kanały hd są przez prezencie 3 miesiące w prezencie czyli z tego wynika ze są dodatkowo płatne.

Naprawdę kończ Waść, wstydu (sobie) oszczędź :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie został założony po to żeby pisać że ten operator jest gorszy czy inne głupoty tylko piszemy jaki mieliśmy pakiet w cyfrowym Polsacie i sprzęt i co mamy teraz w nc+ jaki pakiet jaki dekoder i opnie na temat nc+ temat został założony po to żeby pomóc osobom które chcą Przejść z cyfrowego Polsatu do nc+ ale nie mogą podjąć decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastianp17

Masz racje. Tylko jak ktoś ma pisać o wyższości NC+ to niech pisze prawdę a nie jakieś dyrdymały wyssane z palca. Ja będąc abonentem CP widzę przewage NC+ w paczce Canal+, i prawdziwym VOD

Kocik

Dlatego Ci napisałem że gdybyś napisał to 2 lata temu to byłoby to w miarę prawdziwe, a to jest temat teraźniejszy a nie co było w platformach kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Echostar DSB 717, stary dekoder SD.

No cóż, w żadnym słowie nie rozminąłem się z prawdą

zawsze tak tu jest, kiedy ktoś chwali nc+, nie rozumiem tego.

W CP w pakiecie familijnym max HD na 29 kanałów HD 11 jest promocyjnie.Reszta w pakiecie ale Ty twierdzisz że w CP kanały HD są prawie wszystkie dodatkowo płatne bo są promocyjnie.No ale cóż, w żadnym słowie nie rozminołeś się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...