Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Szpakowski już dawno powinien zakończyć swoją karierę komentatora. Niech pojawia się w studio, niech pojawia się w programach, niech je prowadzi, ale komentarz najzwyczajniej w świecie już mu nie wychodzi. Festiwal pomyłek oraz gaf, może i jest to polane niezłym przekazywaniem emocji, ale ilość takich drobnych błędów przykrywa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vinni napisał:

Moim zdaniem Szpakowski już dawno powinien zakończyć swoją karierę komentatora. Niech pojawia się w studio

Z tym jego ciągłym przerywaniem i wchodzeniem w słowo innym, nie wiem czy studio to dobry pomysł.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mateusz2006 napisał:

Telewizja Polska i Polskie Radio nie zakupiła prawa do Mistrzostw Świata 2023.

Prawa na Polskę kupiło Viaplay.

 

MŚ kobiet w piłce nożnej? Jeśli tak, to jest to stara sprawa, tak jak pisała Anita. Poza tym, skąd wytrzasnąłeś Polskie Radio? Z tego co się orientuję PR raczej nie robi transmisji z meczów piłki nożnej kobiet. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aboutreka napisał:

Polecam poniższy wywiad.

 

"Wiem jak zogniskować uwagę milionów widzów wokół wielkich wydarzeń sportowych, a takim bez wątpienia jest mundial. Moja drużyna zagra o zwycięstwo w meczu, którego stawką jest uwaga widzów."

"W moim zespole grają wielkie indywidualności, ale każdy wie jaką rolę ma do odegrania i akceptuje ją, by TVP Sport była najlepsza."

"To zróżnicowana oferta dla kibica sportowego, który ogólnie interesuje się sportem. U mnie znajdzie ofertę dla siebie."

"Na dobrą sprawę to tylko dobra wola Viaplay oraz moje zdolności negocjacyjne, że zgodzili się na taki układ i widzowie TVP mogą zobaczyć przynajmniej trzy grupowe mecze jedynej polskiej drużyny w europejskich pucharach."

"Jeżeli PZKosz będzie chciał posłuchać moich sugestii – zapraszam do rozmowy."

 

Woda sodowa, nic a nic nie boli po niej głowa, dla dorosłych zdrowa i dla młodzieży... no, chyba że uderzy.

 

PS. Jeszcze "wisienka", która pokazuje, że to ego nie ma wielkiego podparcia w merytoryce:

"współpraca z Polskim Związkiem Piłki Ręcznej"

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...