Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, katowicer napisał:

Ale spadek oglądalności na TVN owszem mnie ucieszy, jak każda ich porażka to  - miód na moje serce.

Jeśli tylko takie rzeczy potrafią Ci życie osłodzić, to na zdrowie :)

 

Skoki są nieprzewidywalne. Kamil Stoch skacze dobrze w seriach próbnych. Coś się niedobrego dzieje w skokach konkursowych. Nie traci talentu nagle, po prostu ma pecha jak dotąd. Prawdziwy kibic zostanie ze sportowcem do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katowicer napisał:

Wracając do skoków to sprawdza się to o czym tu dyskutowaliśmy. Jeszcze kilka słabych występów Polaków i TVN wywali skoki za niską oglądalność. Ponoć coraz mniej chętnych do reklamowania się przy skokach a po internetach chodzą opinie, że to był zły krok. 

Pewnie po jednym sezonie wszystko zostanie w Eurosporcie. 

U mnie w domu po dzisiejszym konkursie skończyłliśmy swoją przygodę z oglądaniem skoków narciarskich. Nie ma wyników - nie oglądamy nielotów.

Jak na razie poznaliśmy wyniki za jeden weekend, które są bardzo dobre dla TVNu, porównując to, co osiągali rok temu o tej porze, jutro będą dane za kolejny weekend. Więc nic się jak na razie nie sprawdza.

 

A zaprzestanie oglądania tylko dlatego, że teraz jest słabszy czas w kadrze nie za bardzo pasuje mi do idei prawdziwego kibicowania.

2 godziny temu, katowicer napisał:

Po Wiśle to już nikt nie będzie oglądał tych słabeuszy. 

Słabeuszy? Mówisz o kadrze, w której jest mistrz olimpijski oraz mistrzowie świata. Poza tym to nie są roboty, nie zawsze będą skakać na 100%. Popatrz na Graneruda - sezon poprzedni wspaniały, jeśli o PŚ chodzi, a w ten weekend ani punktu nie zdobył. Myślisz, że teraz w Norwegii mówią "a, dobra tam, nie oglądamy skoków"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszą opinię, że nie będę oglądał jakiegoś programu, bo leci w jakiejś tv, za którą nie przepadam. Niespecjalnie lubię Polsat, ale cieszę się dobrą jakością obrazu podczas meczów LM. Podobnie z TVP- nie lubię Kurskiego i jego mocodawców, to znaczy że mam nie oglądać meczów Legii, kadry czy dobrego boksu? Przecież to absurd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kirk napisał:

Jak na razie poznaliśmy wyniki za jeden weekend, które są bardzo dobre dla TVNu, porównując to, co osiągali rok temu o tej porze, jutro będą dane za kolejny weekend. Więc nic się jak na razie nie sprawdza.

 

A zaprzestanie oglądania tylko dlatego, że teraz jest słabszy czas w kadrze nie za bardzo pasuje mi do idei prawdziwego kibicowania.

Słabeuszy? Mówisz o kadrze, w której jest mistrz olimpijski oraz mistrzowie świata. Poza tym to nie są roboty, nie zawsze będą skakać na 100%. Popatrz na Graneruda - sezon poprzedni wspaniały, jeśli o PŚ chodzi, a w ten weekend ani punktu nie zdobył. Myślisz, że teraz w Norwegii mówią "a, dobra tam, nie oglądamy skoków"?

 

Ale co mnie Granerud ? Jak nie on to mają 5 innych, którymi można się emocjonować. My mamy bule Hule i wieczną nadzieję/niespełniony talent Murańkę. Zobaczymy wyniki za Rukę, później Wisła więc będzie lepiej. Ale po T4S jak nasi nie poprawią formy to będzie 10 % zamiast 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tyrla napisał:

Norwegia we wczorajszym konkursie 4 zawodników w pierwszej 30 i tylko jeden w TOP 10, a Johansson na samym końcu.

A my 2 zawodników w 30stce - widzisz różnicę?

Nie o to chodzi. Bardziej o to, że kibicowanie skokom to kibicowanie sukcesom. Nie będzie wyników nie będzie oglądania To nie piłka nożna. Zresztą poczytajcie Skijumping - żadnych szans na poprawę tego stanu.

PS. Na Twiterze Korościel napisal, że to dobra pora na oddzielenie kibiców sukcesu od kibiców skoków. I wszyscy się boją, że wynik będzie 90:10 na korzyść kibiców sukcesu i oglądał tego nie będzie miał kto.

Edytowane przez katowicer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

Na Wisłę będzie lepiej Snopek i Babiai będą dopingować biało czerwonych nie to co ekipa Eurosportu.

Wiesz, że to, kto komentuje, nie ma żadnego znaczenia dla skoczków? Oni i tak tego nie słyszą. A poza tym moim zdaniem ekipa Eurosportu się też tu dobrze sprawuje, powiedziałbym że lepiej niż komentatorzy TVP.

 

Godzinę temu, katowicer napisał:

Zresztą poczytajcie Skijumping - żadnych szans na poprawę tego stanu.

Komentarze w internecie mają być tu jakimś wyznacznikiem?

A co do wyników oglądalności - właśnie się pojawiły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być strona z wynikami oglądalności i każdy by mógł sprawdzać co go interesuję jaką miała oglądalność . W taki sposób jak obecnie można manipulować wynikami jak np. jakiś mecz siatkówki na Polsacie wyskoczy jakoś dobrze to się będą chwalić, że mają lepszą oglądalność niż piłkarska Ekstraklasa a tak by się porównało jak to faktycznie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam od jakiegoś czasu komentarze na temat "słupków oglądalności".Czy prawdziwi kibice interesują się tymi słupkami?Co mnie obchodzi czy było 2 miliony oglądaczy, czy 2 tysiące.Oglądam bo lubię skoki i w głębokim poważaniu mam te całe wyniki oglądalności.Tym powinni (i zapewne się interesują), stacje które to transmitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Przemolo napisał:

Powinna być strona z wynikami oglądalności i każdy by mógł sprawdzać co go interesuję jaką miała oglądalność . W taki sposób jak obecnie można manipulować wynikami jak np. jakiś mecz siatkówki na Polsacie wyskoczy jakoś dobrze to się będą chwalić, że mają lepszą oglądalność niż piłkarska Ekstraklasa a tak by się porównało jak to faktycznie jest .

Dlatego nie ma bo za dostęp do wyników się płaci. I to bardzo dużo się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...