Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie podawać jako coś oczywistego, przypuszczenia dziennikarza.
Nic na razie nie wiadomo.
A mówią że wygra kto da więcejJak widać nie do końca. Teraz tylko oficjalne potwierdzenie i trzeba będzie klepnąć kolejna umowę z PB.
Nie bierz na poważnie co pisze @Nowak bo on za każdym razem twierdzi co innego, tak żeby pasowało do stanu faktycznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Wczoraj pisałeś, że UFC raczej w Viaplay, a dziś po przytoczeniu info o tym, że jednak w Polsacie grzecznie to potwierdziłeś. Jesteś dla mnie mało wiarygodny

Ponieważ dawali od Polsatu 2 razy więcej pieniędzy. Na umowę od stycznia. A po drugie chcą otworzyć nowy pakiet z mma i boks i myślałem przejdą do nich te prawa. 

Edytowane przez Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Dziś mecz Premier League w Canal+ nawet w gorszej jakości niż Legia w Viaplay. Przegięcie.

Pewnie poziom i tak lepszy niż ostatnio Liga Mistrzów na kanałach PSP 3-6. To skandal według mnie, że tak to wygląda. Ostatnio chyba Sporting - Besiktas puścili w jakości VHS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to tak: jestem zaskoczony końcem współpracy KSW z Polsatem. To naprawdę wyglądało na bardzo mocną zażyłość, nawet z Maciejem Kawulskim w kwestii filmowej Polsat współpracował. Musiało się nieźle podziać, ale pewnie tego się tak szybko nie dowiemy.  Dziwne, ze to dzieje się nagle, przed końcem roku no i przed bardzo duża galą. Być może KSW widzi potrzebę zmian. A Kanał Sportowy to wykorzystał ( myślę, że Mateusz Borek może mieć w tym bardzo wielki udział), to oni prawdopodobnie będą mocno w to zaangażowani a Viaplay wiadomo- dla nich to duża sprawa i sporo się będzie o tym mówić. Możliwe, że też włączy się w to TVP,  Pan PIK pewnie by widział jedną- dwie gale FTA u siebie.

Ale jutro się pewnie wszystkiego dowiemy, ciekawe tylko, czy będą jakieś niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...