Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też nie interesuje i od tego nie śledziłem tych praw. Wiem C+ miał do końca roku prawa tylko nie wiem przedłużyli. Może nie przedłużyli i przejdzie od przyszłego roku do Viaplay prawa rugby six Nations, a to jest od organizacji bonus na ten rok. 

Edytowane przez Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cidik napisał:

a posty z translatora

Żaden translator by nie wymyślił zbitki "te rugby".

 

Frauen Bundesliga to naprawdę mocny produkt na Polskę - Ewa Pajor i Kasia Kiedrzynek (niestety, szybko nie wrócą, przynajmniej Ewa) to nie jest krajowy top. To jest światowy top! Do tego kilka innych naszych wiodących reprezentantek - Zawistowska, Achcińska, Matysik, Mesjasz, Balcerzak, Tarczyńska i jeszcze Pawollek. W dodatku Zawistowska w przyszłym roku w Bayernie.

Rozumiem, że żart @tyrla o lidze hiszpańskiej czy włoskiej miał być śmieszny. Ligi, w których tytuł mistrzowski można już rozdawać. Dziwi mnie natomiast, że francuska D1 Arkema z Pauliną Dudek w PSG i "polskim trio z Fleury" (Karczewska, Grabowska, Kamczyk) nie jest transmitowana w Polsce - we Francji pokazuje to C+.

Edytowane przez Vojthas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał:

Na tę chwilę cieszę się z genialnej jakości obrazu na meczu Barcelony w Eleven, nota bene pakietem ponad dwa razy tańszym i na dziś zawierającym więcej ciekawych treści. 

Na tę oraz przyszłą chwilę ciesze się z jakości/konentu/funkcjonalności DAZN 

Można to tak robić tranmisje jak DAZN. Czyli można

Eleven przy tym to bieda. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Arkon napisał:

Już za niecałą godzinę sprawdzę po raz kolejny jakość meczu Bundesligi w Viaplay. Na tę chwilę cieszę się z genialnej jakości obrazu na meczu Barcelony w Eleven, nota bene pakietem ponad dwa razy tańszym i na dziś zawierającym więcej ciekawych treści. Czyli można.

Dobra dobra, dziś po raz pierwszy dali Bayern w 1080p, więc jest progress 😛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...