Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę mi się szukać przykładów wpisów gloryfikujących Viaplay, bo generalnie staram się tam nie zaglądać. Mnie ciągle dziwi, że ta usługa budzi takie emocje. Jakby miała LM, Premier League i La Ligę w swoim portfolio. A tu na razie bieda. Mam darmowy miesiąc i oprócz Legii ciężko mi tam znaleźć coś ciekawego. Się uparłeś z tym VHS, nigdy tak nie napisałem. Na pewno, według mnie, na dziś ciekawszy i lepszy jakościowo jest kontent C+, PSP czy Eleven.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) A tak wracając do tematu to zastanawiam się, gdzie oglądać El Clasico. Niby w Eleven 4K jest lepszy obraz, ale ciekawe czy znowu będą problemy z kolorami. Generalnie po stracie Wolskiego nie ma w C+ dobrego komentatora La Ligi, stąd pewnie eksperyment z Pełką.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem tematem wątku (art. II, pkt 5, ust. xiii).
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał:

Generalnie po stracie Wolskiego nie ma w C+ dobrego komentatora La Ligi, stąd pewnie eksperyment z Pełką.

Albo próba "przebranżowienia" w związku ze stratą ligi angielskiej. Do tej pory zajmował sie w C+ ligą polską i angielską, teraz będzie hiszpańską. 

Podobnie już bywało chociażby z Olbrychtem czy Lipińskim, którzy kiedyś zajmowali się w C+ głównie włoską piłką, a po utracie praw do ligi włoskiej i pucharów europejskich zaczęli zajmować się ligą hiszpańską i polską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Olbrycht to się bardzo mocno zajmował polską piłką nawet wtedy, jak mieli Serie A i europejskie puchary. Głównie za sprawą Super Piątku, zdarzało mu się też komentować mecze i jeździć jako reporter. Lipiński w sumie podobnie, choć meczów nie komentował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k zgadzam się. Chciałem po prostu podkreślić, że zostali przerzuceni głównie do komentowania ligi hiszpańskiej i bardziej niż wcześniej zajęli się ligą polską. Olbrychta nawet słyszałem przy komentowaniu futsalu. 

 

Myślę, że podobnie będzie z Pełką - stąd też jego angażowanie do ligi hiszpańskiej.

 

Swoją drogą jestem ciekawy kto z CANAL+ odejdzie po tym sezonie. Wydaje mi się, że Twarowski i Nahorny to pewniacy do transferu do Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że do Twarowskiego i Nahornego może też dołączyć Rudzki. Rosłoń i Pełka raczej zostaną - pierwszy się skupi na szkoleniu komentatorów i polskiej lidze, a drugi na lidze polskiej i pewnie hiszpańskiej. Poza tym, coś mi świta, że jak Pełka przyszedł to komentował ligę hiszpańską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wiadomo, że prawa będzie miał Viaplay. A co inni pisali - wiele rzeczy się pisało. Niektórzy też mówili, że w tym okresie jaki teraz mamy będzie sublicencja na Bundesligę albo kanał sportowy Viaplay. Ani o jednym, ani o drugim nie słychać.

 

Więc może warto zejść na ziemię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...