Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

@bartek2lp2 Ale dla swojej przyjemności Ty nawet na czas skoków możesz się w piwnicy zamknąć, żeby przypadkiem nie usłyszeć TVN od sąsiadów i radości z sukcesu polskich skoczków, tylko dlatego że demonstrujesz tu politykę, zamiast miłości do sportu. Takie komentarze pokazują niestety co polityka zrobiła z ludźmi. Nienawiść tylko dlatego że ktoś ma inne przekonania i na złość będzie sobie uszy odmrażał :)

Nigdzie nie napisałem, że pałam nienawiścią, to nie nienawiść, tylko przyzwoitość przekonań politycznych

45 minut temu, the cable guy napisał:

To może idźcie go pou... a no tak, nie dacie rady. :D Jaki to sport, którego oglądający za nic w świecie nie da rady uprawiać. Liczba oglądających mnie nie przekona. Dla mnie to śmieszna dyscyplina. Na szczęście możliwe, że skończą się sukcesy, to i kibicowania nie będzie. Tak jest z każdym sportem w Polsce. Jakoś nie widzę teraz zbyt wielu fanów chociażby piłki ręcznej, a jak było wygrywanie to co drugi był kibicem. 😂

Idąc pana rozumowaniem, w Polsce futbolem dawno wszyscy powinni przestać się interesować. Dlaczego? Bo nie mamy sukcesów. Widzi pan o czym pan pisze? Bo trochę to nielogiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bartek2lp2 napisał:

Nigdzie nie napisałem, że pałam nienawiścią, to nie nienawiść, tylko przyzwoitość przekonań politycznych

Sport nie ma i nie powinien mieć barw politycznych i przekonań. Można się różnić w poglądach, ale to co piszesz nie ma nic wspólnego z przyzwoitością.

To bardziej pokazuje zacietrzewienie :)
A sport powinien łączyć ponad przekonaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Sport nie ma i nie powinien mieć barw politycznych i przekonań. Można się różnić w poglądach, ale to co piszesz nie ma nic wspólnego z przyzwoitością.

To prawda. Nie powinien. Ale sami sportowcy w niektórych momentach sami te poglądy wyciągają na wierzch, a uważam że też nie powinni. Skoro oni mają prawo, my też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o kibica, bo dla nas to nic się nie zmienia. Kurski swoim oświadczeniem pokazuje, że ma ból pewnej części ciała. Właśnie patrzę na to przez pryzmat otoczki, opakowania. Kurski przez te wszystkie lata ze skoków zrobił sobie bożka. I niech nie gada, że tak nie jest. Poklepywanie po plecach z Tajnerem. Kibicowanie z Dudą. Później obiadki itd. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Beks napisał:

Nie chodzi mi o kibica, bo dla nas to nic się nie zmienia. Kurski swoim oświadczeniem pokazuje, że ma ból pewnej części ciała. Właśnie patrzę na to przez pryzmat otoczki, opakowania. Kurski przez te wszystkie lata ze skoków zrobił sobie bożka. I niech nie gada, że tak nie jest. Poklepywanie po plecach z Tajnerem. Kibicowanie z Dudą. Później obiadki itd. 

Druga sprawa, że samo TVP kupowało prawa, które de facto ich nic nie kosztowały jako stacji i wszem i wobec prezes Jacek ogłaszał, że transmisja X czy Y będzie "tylko w TVP", a teraz płacze, że TVN robi dokładnie to samo, co on robił przez ostatnie lata wobec innych stacji, które musiały liczyć pieniądze.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje stanowisko ws. zarzutów pod moim adresem, że upolityczniam sprawę praw do PŚ w Skokach Narciarskich:

Tweet jest dłuższy niż na obrazku, więc proszę wejść w tweet i przeczytać całość.

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Możesz zacytować? Bo z tego co ja czytałem to potwierdził sublicecji igrzysk, gdyż te były dogadane wcześniej, a o skokach nie było mowy co do sublicencji.

https://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie/tvp-bez-skokow-marek-szkolnikowski-komentuje/5ht54wc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Sport nie ma i nie powinien mieć barw politycznych i przekonań. Można się różnić w poglądach, ale to co piszesz nie ma nic wspólnego z przyzwoitością.

To bardziej pokazuje zacietrzewienie :)
A sport powinien łączyć ponad przekonaniami.

Polaków łączy jedynie niedola.

Politycy się lepią do każdej rzeczy, która przynosi pozytywny wydźwięk. Nic w tym nowego ani dziwnego. 

Poza tym przyłączyłem się do dyskusji, bo wydała mi się śmieszna. Też chcę się pośmiać. :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Arkon napisał:

Ok masz prawo, ja np. nie przepadam, delikatnie mówiąc, za komentatorami Polsatu, ale oglądam tam LM.

Akurat nie mam kanałów Polsatu, mam od 2020 roku tylko NTC. A co do komentatorów to z Polsatu ew. lubię tylko Kołtonia i Mielewskigo, ale to ogólnie nie komentatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arkon napisał:

Ja chciałem Ci tylko powiedzieć, że dla mnie absurdalnym powodem nieoglądanie jakiegoś wydarzenia byłaby stacja czy komentatorzy na niej. Powiedzmy mecz PSG z MC komentuje Hajto, którego nie cierpię, to znaczy że mam nie obejrzeć meczu? Już nie mówiąc o spotkanie Legii.

Tak, bo są inne nośniki np. radio internetowe, a akurat do meczów Legii w LE ma dobrych komentatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bartek2lp2 napisał:

W tym tekście pada faktycznie takie zdanie:

Cytat

Decyzja Discovery dotyczy tylko najbliższego sezonu i chciałbym to zaznaczyć, bo taką informację dostałem

 

Ale nigdzie nie ma informacji że tak będzie.

To nie zależy od TVP, tylko od woli Discovery.

Discovery posiada prawa do https://satkurier.pl/news/209117/skoki-narciarskie-w-tvn.html

Cytat

TVN Grupa Discovery przedłużyła do końca sezonu 2025/26 prawa do transmisji m.in. Pucharu Świata FIS kobiet i mężczyzn w skokach narciarskich.

 

Co do

Godzinę temu, bartek2lp2 napisał:

Oto moje stanowisko ws. zarzutów pod moim adresem, że upolityczniam sprawę praw do PŚ w Skokach Narciarskich

 

tak tylko dla przypomnienia co napisałeś w pierwszym poście. Dziwne że od tego zacząłeś, a nie od tego że Ci się komentatorzy nie podobają :) Rozumiem że teraz się wycofujesz z tych słów.

4 godziny temu, bartek2lp2 napisał:

Jeżeli nie będzie transmisji w TVP trudno, ja w lewicowej sczujni oglądać sportu nie będę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartek2lp2 napisał:

przyzwoitość przekonań politycznych

Jest jeszcze coś takiego? Może za granicą.

 

2 godziny temu, bartek2lp2 napisał:

Marek Szkolnikowski w rozmowie z Kamilem Wolnickim powiedział, że obecna sytuacja dot. PŚ w Skokach Narciarskich dotyczy tylko sezonu 2021/22 i niemal potwierdził sublicencję na ZIO w Pekinie

Wolnicki powiedział to wprost, Szkolnikowski nie zdementował. Ku "uciesze" śp. barona de Coubertina i jeszcze większej śp. Avery'ego Brundage'a - pieniądz zwyciężył z ideą. (Nie mam na myśli idei olimpijskiej sensu stricto.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dvbtowiec napisał:

W tym tekście pada faktycznie takie zdanie:

 

Ale nigdzie nie ma informacji że tak będzie.

To nie zależy od TVP, tylko od woli Discovery.

Discovery posiada prawa do https://satkurier.pl/news/209117/skoki-narciarskie-w-tvn.html

 

Co do

 

tak tylko dla przypomnienia co napisałeś w pierwszym poście. Dziwne że od tego zacząłeś, a nie od tego że Ci się komentatorzy nie podobają :) Rozumiem że teraz się wycofujesz z tych słów.

Nie wycofuję się z tych słów, bo czytając całego tweeta, wszystkie posty, dochodzi się też do tego punktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dvbtowiec napisał:

W tym tekście pada faktycznie takie zdanie:

 

Ale nigdzie nie ma informacji że tak będzie.

To nie zależy od TVP, tylko od woli Discovery.

Discovery posiada prawa do https://satkurier.pl/news/209117/skoki-narciarskie-w-tvn.html

 

Co do

 

tak tylko dla przypomnienia co napisałeś w pierwszym poście. Dziwne że od tego zacząłeś, a nie od tego że Ci się komentatorzy nie podobają :) Rozumiem że teraz się wycofujesz z tych słów.

A jeżeli chodzi ci o to że nie będę oglądał skoków jak to określiłem w "lewicowej sczujni" nadal trzymam się swojego zdania w tym temacie i nie będę tam oglądał skoków zarówno ze względów politycznych jak i komentatorskich

1 minutę temu, dvbtowiec napisał:

Jeśli intencje miałeś inne niż wyjaśnienia, to nie zaczyna się z armaty :) Wybacz, ale ja tego nie kupuję. Zostawmy to jednak, bo o nie o tym jest ten wątek.

To prawda. Ale wracając do całego kontekstu sprawy, sytuacja zaczyna chyba coraz bardziej robić się zagmatwana, bo podsumowując fakty:

 

 - Wczoraj pojawia się informacja że PŚ w skokach w kanałach Discovery do sezonu 2025/26 na wyłączność, wielu od razu też sugeruje że sublicencji na Pekin też pewnie nie będzie

- Dziś pojawia się już wywiad pana Wolnickiego z dyrektorem TVP Sport, z którego nie tylko że wynika że jest lub ędzie subllicencja na ZIO, ale i to że tzw "góra" zablokowała sublicencję tylko na jeden sezon.

 

Więc podsumowując całość: Do sezonu jest jeszcze ponad miesiąc, i kto wie, co jeszcze w tym temacie może się wydarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...