Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja mniemanologia stosowana jest najczystszą głupotą.:doh:Trzymaj się faktów.Pokaż mi serwis strimingowy,który w jednym dniu pokazuje 35 meczów z komentarzem.Poza tym są tacy,którzy lubią obejrzeć mecz z dźwiękiem ze stadionu.Do ciebie to pewnie nie dociera bo wszyscy muszą lubić to co ty.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kunkore napisał:

@aandinW tych 35 liczysz hokej i ręczną, to ja równie dobrze mógłbym policzyć Iplowe LE z siatkówką i koszykówką, i wychodzą mi po sprawdzeniu jednego dnia z sześciu 33 transmisje, wcale nikt inny nie miał takiego rozmachu 😂

Eurosport w Player na IO robił ponad 40 transmisji jednocześnie (a nie w ciągu jednego dnia). Wszystkie Full HD, 50fps z wysokim bitrate. I jak na razie jest to absolutny lider w Polsce jeśli chodzi o jakość streamingu live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy doczytałeś ale tu poruszamy temat komentarzy.Ja akurat oglądałem na Eurosporcie Player IO i była masa transmisji bez komentarza i jakoś nikt nie lamentował.Co do jakości to pełna zgoda.

W dniu 29.09.2021 o 09:59, kunkore napisał:

@aandinW tych 35 liczysz hokej i ręczną, to ja równie dobrze mógłbym policzyć Iplowe LE z siatkówką i koszykówką, i wychodzą mi po sprawdzeniu jednego dnia z sześciu 33 transmisje, wcale nikt inny nie miał takiego rozmachu 😂

W czwartek są 33 mecze piłki nożnej w Viaplay.Pokażesz mi serwis,który tyle transmisji robi z komentarzem w jednym dniu czy dalej będziesz pianę bił?

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2021 o 22:05, kingofsouth napisał:

Po co w ligach gra kilkanaście drużyn? 

Powinno grać maks 5. Bo przecież tych słabszych nikt nie ogląda.  Ranking UEFA do 15 miejsca zostawić i nigdy żadna nasza drużyna nigdzie nie wystąpi poza Ekstraklasa.

Po to że każda liga ma oglądalność dużą ale w swoim kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to wygląda na to że żużel tylko w D+ na żywo. 

 

Transmisje ze wszystkich wydarzeń organizowanych przez Discovery Sports Events mają być transmitowane za pośrednictwem platformy Discovery+. Lokalne rundy kibice będą mogli obejrzeć w ogólnodostępnych kanałach Discovery.

 

Zaczyna to wyglądać tragicznie wszystko rozdrobnione potrzeba 10 serwisów internetowych plus TV jak ktoś się interesuje szerzej sportem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni raczej zacierają ręce z liczby subskrypcji, jakie mogą osiągnąć. Sukcesy Zmarzlika robią swoje. Poza tym w naszym kraju żużel jest bardzo popularny. Ostatni finał PGE Ekstraligi miał rekordową oglądalność.

 

Te sublicencje pewnie są przewidziane na kraje, gdzie żużel jest mało popularny, a tym samym nie będzie żadnym wabikiem dla wykupienia subskrypcji D+ (bardziej będzie opłacało się sprzedać sublicencje niż oferować ją w swoim serwisie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin c napisał:

Za to wygląda na to że żużel tylko w D+ na żywo. 

Zaczyna to wyglądać tragicznie wszystko rozdrobnione potrzeba 10 serwisów internetowych plus TV jak ktoś się interesuje szerzej sportem. 

Czyli u nas będzie wszystko w Eurosporcie w Player ?. Tak jak liga Norweska też mecze lecą z logo D+.

 

2841ea9b062d6.png

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...