Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy Jeśli dla Ciebie te najważniejsze prawa to hiszpańska i francuska... ;).

Zaraz kończą się prawa do Serie A, Premier League, NBA. Z mniej ważnych FA CUP i Championship. W przyszłym roku ekstraklasa, F1.

A C+ np. wyraźnie napisało w swoim prospekcie giełdowym, że nie zależy im już na sporcie na wyłączność.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot zapomniałeś  Żużlu,LM do tego wspomniana hiszpańska francuska.Ekstraklas nie przedłużali? Pozostaje jeszcze Angielska i Włoska w internet poszła tylko Bundesliga takie to wartościowe prawa zakupili.@Tyrla pisałem nie jestem pprzywiazany do jednego kaanłu czy znaczka pisze o czasie obecnym i ich prawach. Mieli wykupić wszystko a nie ma u nich praktycznie nic. Może jak kupia UFC to pomyślę lub kupie abonament na np X-tra lub coś z Tricolor lub NTV bo tam chyba też jest UFC.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot a czy ja twierdzę że jest inaczej cały czas piszę że prawa zostaja w tradycyjnej tv a nie w transmisjach przez internet. A miało być inaczej  bo zapewne Amazony czy DAZN przemyślało sprawę że nasz rynek jest śliski albo to jeszcze nie jest ta pora. Viaplay kiedy kupiło pierwszy raz prawa do żużla? I dopiero teraz wchodzą i to bez dużego ryzyka bo nie kupują tych najdroższych i najbardziej atrakcyjnych praw.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bugmenot napisał:

@czerstwy F1 ma podobną oglądalność do meczów Bayernu, ale jest 2, max. 3 razy na miesiąc. A w Eleven dodatkowo lepiej niż nasza ekstraklasa w C+ oglądają się nawet mecze typu Mainz - Lipsk ;).

Akura dla mnie to żadne porównanie bo Eleven jest tanią opcja lub nawet w pakietach. Ja tam Ekstrakasy nie oglądam praktycznie wcale a Bundesligę sporadycznie i najczęsciej nie całe mecze.

 

10 minut temu, kingofsouth napisał:

Pytanie nasuwa się jedno.

Czy klient nie będący na forum ma świadomość,  że Eleven traci Bundesligę? 

Znam ludzi co interesuja sie mocno piłka i wiedzą bardzo dużo a o tym forum nawet nie słyszeli.Więc bycie tu na forum nie jest żadna wykładnią czy ktoś ma wiedzę lub jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi o Twoje czy moje odczucia. Forum wiadomo, że nie jest wyznacznikiem, tutaj mamy dyskusje o kanałach, które nie wystartowały typu Silver TV dłuższe i bardziej gorące niż o takich co istnieją i mają bardzo dobrą oglądalność ;).

Bundesliga super się ogląda i dla typowego widza to był ważny składnik oferty Eleven i tyle. Dobra kampania reklamowa, wzorem KSW i innych takich i będzie się to sprzedawać jak świeże bułeczki, dopóki Lewy będzie w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Gorzej, jak ma Neostradę z lat 90 tych , będzie bardzo rozczarowany.

Ja mam Neostradę i Netflix, czy Amazon Prime Video w 4K chodzą mi płynnie. Dodam, że bez problemu oglądając na dwóch TV jednocześnie bez żadnych zacięć etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi służy do między innymi do oglądania telewizji. :-)

4 minuty temu, czytnik napisał:

 

Internet służy mi do czegoś innego.

Jakie to ma znaczenie czy zapłacisz 34 zł za oglądanie w " normalnej" telewizji czy za streaming?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...