Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest informacja na stronie Movistar, że część meczy jest z oryginalnym komentarzem.

Co do bitrate - pisałem jasno, że to są kanały zapychacze/reklamówki właściwej uslugi to dyskutowałeś wielce ;)

W necie jest 8 Mbps.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w necie masz 15 wydarzeń live jednocześnie to wiadomo, że nie do wszystkiego znajdzie się komentator, zwłaszcza za 10 euro miesięcznie.

Natomiast płacąc tyle samo za 2 kanały super SD w Movistarze warto jednak byłoby, żeby ogarnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 00:08, jsc5 napisał:

Nienawidzę Kołodziejczyka za wyrzucenie dwóch dobrych komentatorów z Platformy Canal,Sergiusza Ryczela który był jak by nie było twarzą Sportu po Faktach i lubianym dziennikarzem TVN i Rafała Wolskiego który był jednym z najlepszych komentatorów w Platformie ,myślę że kiedyś przyjdzie taki czas że jego ktoś też rozliczy i wywali z Canalu na zbity pysk,według mnie poziom komentarza jak i przy piłce tak i przy żużlu niestety spada coraz bardziej.Jak dla mnie komentarz pana Noskowicza jest dużo gorszy niż Sergiusza,tak samo w Piłce Rafała będzie ciężko jakoś dobrze zastąpić,na pewno nie Labogą czy jakimś tam innym Surmą czy Durdą.Na razie więcej jest decyzji Kołodziejczyka na minus niż plus.pozdrawiam.

 

Za Kołodziejczykiem też nie przepadam, ale w końcu ktoś robi porządki. Odnośnie Wolskiego, to się zgodzę, ale Ryczel i jego zwolnienie, to najlepsza rzecz jaką zrobił. Nie wiem co masz do Noskowicza, ale radiowiec z radia Zachód odwala kawał dobrej roboty. Nie kompromituje się jak Dryła, którego komentarz z Jabłońskim, to ciągłe śmiechy i chichy. A Edek Durda....😄, to jeden z najbardziej niedocenianych komentatorów, podobnie jak Szczęsny z TVP... ale to temat na inne dłuuugie odpowiadanie.

5 godzin temu, kamil2505 napisał:

Ciekawe czy ploteczki,  że Viasat będzie pokazywał NHL oraz UFC się sprawdzą. 

W Skandynawii Viaplay pokazuje UFC i NHL, więc żadna niespodzianka. Jeżeli ktoś myśli, że zakończą na Bundeslidze i tej śmiesznej LE i Conference, to myślę, że się zdziwi. Do pokazania jest jeszcze MLB i NFL, a fińskie Viaplay pokazuje Premier League... 

Myślę, że Dazn, czy Viaplay (Nent, czy Viasat jak nazywacie), to telewizja przyszłości. Ich apki można mieć w tv i w telefonie, uruchomić w każdym momencie, obejrzeć cały mecz, albo skrót, czego chcieć więcej. Jedyny minus, to komentarz, albo jego brak.

Edytowane przez picassopawel
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@picassopawelKażdy ma swoje zdanie i uważa tak jak uważa !!!! Ja osobiście lubię komentarz Ryczela bo był taki mocno emocjonalny i teraz mi go strasznie brakuje,trochę Twaro fajnie emocjonalnie komentuje ale już taki Rudzki robi to jak by to robił za karę,co do Maćka to uważam że jest daleko z tyłu za Tomkiem Dryłą ale może się poprawi chociaż już teraz jest lepszy od YYYY Łopacińskiego.W ogóle ci nowi młodzi komentatorzy w Platformie komentują te wydarzenia sportowe jakoś tak bez emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jsc5 napisał:

@picassopawelKażdy ma swoje zdanie i uważa tak jak uważa !!!! Ja osobiście lubię komentarz Ryczela bo był taki mocno emocjonalny i teraz mi go strasznie brakuje,trochę Twaro fajnie emocjonalnie komentuje ale już taki Rudzki robi to jak by to robił za karę,co do Maćka to uważam że jest daleko z tyłu za Tomkiem Dryłą ale może się poprawi chociaż już teraz jest lepszy od YYYY Łopacińskiego.W ogóle ci nowi młodzi komentatorzy w Platformie komentują te wydarzenia sportowe jakoś tak bez emocji.

Z Łopacinskim masz rację, dodaj jeszcze mistrza Majewskiego i jego YYYYY 5 razy więcej😄. Za Ryczelem jakoś nie przepadałem i nie będę płakał. Noskowicz mnie zaskoczył na plus, a czy daleko jest za Dryłą? Dryła ma wiedze i komentuje super, ale przy Jabłońskim to równia pochyła. Czekam kiedy Kołodziejczyk wy.... Jabłońskiego, bo koleś po podstawówce, który w speedwayu nic nie osiągnął, a do tego nie potrafi się wysłowić, to jakiś żart.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował Polsatowi aby Polsat spróbował nie sprzedawać sublicencji na LM TVP i sprawdził czy jak nic nie będzie w otwartej to czy wzrośnie sprzedawalność Polsatów Premium. Jeśli tak to nie sprzedawać a jak nie wzrośnie to dopiero wtedy sprzedać sublicencje TVP.

 

Bo ciekawe komu wystarczy 1 mecz a jak go nie będzie to kupi całość. Warto sprawdzić.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bugmenot napisał:

O tym, że kanał telewizyjny DAZN pokazuje 10% oferty streamingowej - dołączyłem Ci nawet screena.

I to było wyłącznie w interesie Movistar, żeby takie kanały zrobić i abo im zupelnie nie odpłynęli ;).

Dziwne aby na 2 kanałach pokazywać 11 wydarzeń live o czym wspomniałeś.

Ale potwierdzam, że z tych dwóch kanałów z reguły jeden nic nie pokazuje.

Akurat MOVISTAR zasuwa jak tralala😁

 

Ligę angielską komentują po hiszpańsku jakby co.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto dziś płaci za PSP 40 zł? :D

Już nawet w CP sprzedają za 20 zł (oferta standardowa z ich strony), a może i mają tańsze oferty.

Z kolei Canal+ "dodaje" do pakietów z Canal+.

U mnie kablówka od dawna po 10 zł wciska, ale i są oferty utrzymaniowe "za piątaka".

Więc... biznes ja złoto 😛

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Tak dodaje na dwa lata, mam nadzieje , ze nie przestanie istnieć PSP

To taki łącznik miedzy platformami ;)

 

Jeszcze Canal+Sport 3 i Canal+Sport4 :D 

Z tą różnicą, że w CP nie jest za darmo ;x

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bańka w końcu pęknie. Coraz mniej ludzi interesuje oglądanie sportu. Obecnie na dodatek jest taki natłok meczów, że

1. może to znudzić

2. poziom staje się marny przez przemęczenie piłkarzy i kontuzje

 

Wiem po sobie, że niektórych lig bym w ogóle nie wykupił gdyby były sprzedawane osobno. Czasem włączę jakiś ciekawy mecz, jakieś derby. Bundesligi na pewno nie wykupię za dodatkową opłatę w Internecie. 

Teraz sobie wyobraźmy, że każda liga TOP 5 jest sprzedawana osobno. Kupicie każdą? :D Wątpię. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...