Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat zaczyna zakupy wyjazdowych meczów eliminacji europejskich pucharów. Wyjazdowy mecz Śląska potwierdzony. :)

 

 

"24 lipca o godzinie 18:00 wrocławianie zagrają na wyjeździe. Rewanż odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 20:30.

Polsat doszedł do porozumienia z Łotyszami w sprawie transmisji i tym samym kibice obejrzą na jego kanałach oba starcia."

 

Źródło: https://transfery.info/aktualnosci/slask-wroclaw-poznal-terminarz-spotkan-drugiej-rundy-eliminacji-do-ligi-europy-oficjalnie/215481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglaszaja mecze eliminacyjne polskich druzyn, a do dzisiaj nie potrafia oglosic LE i LK. Amatorka pelna geba. Co z liga wloska? Co z liga francuska? Transfery do Canal+ pod LM? Co z transmisjami LM? Ludzie czekaja na newsy, nie wiedza czy przedluzac umowy z operatorami, a ci dalej robia wielkie tajemnice. Ja rozumiem, ze jest Euro i przebicie sie z jakims pilkarskim newsem moze byc ciezkie, ale dajcie spokoj...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisałem że nie jest powiedzane że będą się starać o PL pomimo że pozyskali obecnie PL. Mało tego obstawiam że jak sie nie pojawi jakiś nowy wynalazek który chce zaistnieć to te prawa wylądują w C+. Jest to liga o którą wiecznie zabiegali i się nią z nikim nie dzielili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mysłowice napisał(a):

Jak ktoś porządnie zajmie się hokejem to będzie to dyscyplina numer 2 w Polsce - już kiedyś na takim miejscu była.

Zgadzam się. Ja już w innym miejscu pisałem,że można by wypromować w Polsce np taki hokej czy tenis stołowy. W Polsce tylko piłka nożna, siatkówka i żużel oraz skoki narciarskie,które w świecie prawie nikogo nie interesują. W takich Niemczech np tenis stołowy jest szalenie popularny. O hokeju nawet nie piszę bo napisałeś wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, TimesSquare napisał(a):

Oglaszaja mecze eliminacyjne polskich druzyn, a do dzisiaj nie potrafia oglosic LE i LK. Amatorka pelna geba. Co z liga wloska? Co z liga francuska? Transfery do Canal+ pod LM? Co z transmisjami LM? Ludzie czekaja na newsy, nie wiedza czy przedluzac umowy z operatorami, a ci dalej robia wielkie tajemnice. Ja rozumiem, ze jest Euro i przebicie sie z jakims pilkarskim newsem moze byc ciezkie, ale dajcie spokoj...

W którym wątku padła informacja, że C+ na razie nie może nic powiedzieć bo do 30 czerwca prawa są w posiadaniu Polsatu. Prawa któe nabyli obowiązują dopiero od 1 lipca i wtedy będą mogli informować. 

 

Jeśli to prawda to pewnie tak samo jest z LE i LKE. Do 1 lipca prawa ma Viaplay, stąd brak oficjalnych informacji ze strony Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to że prawa eksploatować mogą od 1 lipca, nie oznacza, że wcześniej nie mogą się chwalić zakupem tych praw :) O Lidze Mistrzów trąbili zazwyczaj od marca. Ale jakby nie patrzeć - zmieniają lepszy towar (LM), na gorszy (LE i LK), stąd nie spieszą się z informacjami. Dopóki mogą (do 30 czerwca) promują swoje kanały PSP jako dom LM. Pewnie od 1 lipca kierunek promocji się zmieni.

https://satkurier.pl/news/237577/waza-sie-losy-praw-sportowych.html

 

Nie wiedziałem, że przetarg na Puchar Anglii to też teraz. Do tego Serie A, Lique 1, Puchar Włoch - robi się ciekawie. Szczególnie ciekawi mnie Puchar Anglii - znów Eleven, a może Polsat, żeby wzmocnić PSP? Dawajcie już te komunikaty! 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, k05 napisał(a):

Raczej do końca Euro bym się nie spodziewał informacji o sposobie pokazywania LM w C+ i ofercie. 

Dzisiaj dzwonił do mnie z C+ konsultant w sprawie przedłużenia umowy. Na moje pytanie co z LM? Powiedział, że przecież wszystko jest jasne, będzie na dodatkowych kanałach, tych na które niedawno otrzymali koncesje. Ceny jeszcze nie ma, ale zawsze będę mógł dobrać pakiet😁. Pytanie za ile? 20-25 jak Polsaty Premium? On mówił o 10-15zł.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, picassopawel napisał(a):

Dzisiaj dzwonił do mnie z C+ konsultant w sprawie przedłużenia umowy. Na moje pytanie co z LM? Powiedział, że przecież wszystko jest jasne, będzie na dodatkowych kanałach, tych na które niedawno otrzymali koncesje. Ceny jeszcze nie ma, ale zawsze będę mógł dobrać pakiet😁. Pytanie za ile? 20-25 jak Polsaty Premium? On mówił o 10-15zł.

To faktycznie wszystko wiadomo😂 A oferty przy przedłużenia najczęsciej są bardziej atrakcyjne niż normalnie w trakcie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, unialeszno napisał(a):

Mamy dla państwa komunikat po włosku, z którego wynika że prawa do transmisji zostały sprzedane: nie podano komu

 

 

Czyli Liga Włoska, Puchar Włoch i Superpuchar będą gdzieś pokazywane. 

 

Z kluczowych rozgrywek nadal nie wiadomo czy/gdzie będą tramsnitowane w przyszłym sezonie:

- Liga Francuska 

- Puchar Francji 

- Puchar Anglii 

- Ekstraklasa w TVP 

- Liga Europy 

- Liga Konferencji Europy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, unialeszno said:

Dobry wieczór. Mamy dla państwa komunikat po włosku, z którego wynika że prawa do transmisji zostały sprzedane: nie podano komu.

https://www.legaseriea.it/it/legaseriea/lega-serie-a/assemblea-lega-serie-a-28-6-24

Sprzedane na kolejne trzy lata. Ciekaw jestem dalszego rozwoju sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki off. Euro w TVP - moje spostrzeżenia za dziś.

 

1️⃣ Maciej Kurzajewski

Studio do meczu Niemcy - Dania. 

W studio specjaliści od niemieckiego futbolu Tomasz Urban i Artur Wichniarek. Widać że mają cos ciekawego do powiedzenia.

 

Prowadzący studio Maciej Kurzajewski wcina im się w pół słowa. Nagle zmienia temat. Wrzuca swoje "mądrości".

 

Szkoda. 

 

2️⃣ Dariusz Szpakowski 

W trakcie transmisji Pan Szpakowski zapowiedział, że Szwajcarzy zagrają w 1/8 z Anglią.

 

Pewnie tak będzie, ale ciekawie będzie jak będzie inaczej i Nestor polskiego komentarza sportowego nieco się zdziwi.

Edytowane przez Kubio
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kubio napisał(a):

[...]  W trakcie transmisji Pan Szpakowski zapowiedział, że Szwajcarzy zagrają w 1/8 z Anglią.

 

Niektórzy polscy komentatorzy najwyraźniej mają problemy żeby wykazywać minimalny szacunek wobec drużyn mniej znanych. Mecz Mołdawia-Polska był doskonałym przykładem tego, pan Mati Borek przez całą pierwszą połowę zachwycał się grą naszych, a z przeciwnika co chwilę żartował...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...