Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://sport.tvp.pl/66340943/premier-league-mecz-arsenal-manchester-city-o-ktorej-mecz-15-lutego-2022-sprawdz-sklady

 

Cytat z artykułu: "Zaległy mecz 12. kolejki Premier League nie będzie dostępny w polskiej telewizji. Początek o godzinie 20:30."

 

TVP zaczyna deprecjonować serwis Viaplay :) 

 

Oczywiście można również zgodzić się z TVP, Viaplay to serwis streamingowy ze Szwecji :) a nie polski kanał telewizyjny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dj sat napisał(a):

Cytat z artykułu: "Zaległy mecz 12. kolejki Premier League nie będzie dostępny w polskiej telewizji. Początek o godzinie 20:30."

 

TVP zaczyna deprecjonować serwis Viaplay :) 

 

Oczywiście można również zgodzić się z TVP, Viaplay to serwis streamingowy ze Szwecji :) a nie polski kanał telewizyjny :) 

 

Owszem, Viaplay nie transmituje meczów w telewizji, a i umowa z CANAL+ na te Event Channele wygasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2023 o 12:57, k05 napisał(a):

Grzegorz Milko znany z CANAL+ po latach niebytu w mediach wraca do kometowania meczów. W rozpisce Viaplay jest przydzielony do komentowania meczu Lazio - CFR 1907 Cluj w ramach Ligi Konferencji Europy już w najbliższy czwartek. 

Wiele razy wspominanie o Sandomierskim, że szuka klubu itd. To dziwnie brzmiało.

A tak swoją drogą to chyba Majdan zaginął w Canal+ bo od początku rundy wiosennej Ekstraklasy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Liga może zostać, bo nie jest wcale tak tragicznie pokazywana, szczególnie od czasu pandemii kiedy rozpoczęli pokazywanie wszystkich meczów. Puchar Polski to inna historia, ale w gruncie rzeczy nie widzę nadawcy, który byłby w stanie sprostać oczekiwaniom kibiców. No może Canal+, ale nie wiem jak wówczas wybrną z kwestią finału w kanałach otwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Vinni napisał(a):

I. Liga może zostać, bo nie jest wcale tak tragicznie pokazywana, szczególnie od czasu pandemii kiedy rozpoczęli pokazywanie wszystkich meczów. Puchar Polski to inna historia, ale w gruncie rzeczy nie widzę nadawcy, który byłby w stanie sprostać oczekiwaniom kibiców. No może Canal+, ale nie wiem jak wówczas wybrną z kwestią finału w kanałach otwartych.

To wszystko chyba jest sprzedawane w jednym pakiecie, ale właśnie pytam o przetarg, bo jest cicho, więc może się po prostu skończy kolejnym przedłużeniem umowy z Polsatem bez przetargu po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał(a):

Byle nie Viaplay. :)

 

4 godziny temu, Vinni napisał(a):

I. Liga może zostać, bo nie jest wcale tak tragicznie pokazywana, szczególnie od czasu pandemii kiedy rozpoczęli pokazywanie wszystkich meczów. Puchar Polski to inna historia, ale w gruncie rzeczy nie widzę nadawcy, który byłby w stanie sprostać oczekiwaniom kibiców. No może Canal+, ale nie wiem jak wówczas wybrną z kwestią finału w kanałach otwartych.

Ja bym chciał, żeby Canal+ kupił ten pakiet. Zaplecze żużlowe potrafią pokazać to i zaplecze piłkarskiej ligi by dali radę. 

Chociaż wątpię w taki scenariusz. 

W sumie cała polska piłka byłaby w jednym miejscu. 

 

Myślę, że na finał Pucharu Polski TVP byłoby chętne. W ostateczności mogą pokazać w ZoomTV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wykupiłem Sportklub. Uznałem, że 2zł za piłkarskie ligi słoweńską i grecką to akceptowalna kwota. Szczerze mówiąc, nie miałem pojęcia, że dzisiaj mecz Olympiacos - Panathinaikos. Nie ma nawet retransmisji. Gdy już się o tym dowiedziałem, nie ukrywam, że jestem równie mocno zdziwiony, co zawiedziony brakiem transmisji. To normalne dla tego kanału, że pomijają - bardzo nieliczne przecież - hitowe mecze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wykupiłem Sportklub. Uznałem, że 2zł za piłkarskie ligi słoweńską i grecką to akceptowalna kwota. Szczerze mówiąc, nie miałem pojęcia, że dzisiaj mecz Olympiacos - Panathinaikos. Nie ma nawet retransmisji. Gdy już się o tym dowiedziałem, nie ukrywam, że jestem równie mocno zdziwiony, co zawiedziony brakiem transmisji. To normalne dla tego kanału, że pomijają - bardzo nieliczne przecież - hitowe mecze? 
Sportklub nie ma praw do pokazywania meczów domowych Olympiakosu.



  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to prawda.Sportklub ma prawa od Nova Sports do ligi Greckiej i może pokazywać tylko te mecze które pokazuje właśnie Nova,resztę praw posiada Cosmote czyli druga Grecka platforma cyfrowa.Jeśli chodzi o Belgię to tylko 3 mecze są do transmisji po za Belgię,taką umowę podpisało Mediapro z Eleven Belgia,mecze które są dawane na europę to mecz piątek-20:45 oraz dwa w Niedzielę o 13-30 i 18-30.Dlaczego tych meczy nie pokazuje Eleven Polska tego nie wiem.W Portugali też zrobiło się gorzej z prawami bo tylko 3 transmisje są dawane na Europę,w tym mecze Benfiki,Porto i Sportingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jsc5 napisał(a):

W Portugali też zrobiło się gorzej z prawami bo tylko 3 transmisje są dawane na Europę,w tym mecze Benfiki,Porto i Sportingu.

Nieprawda. Można to łatwo zweryfikować na https://liveonsat.com/europe-portugal-primeira-liga.php

Edytowane przez aboutreka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...