Skocz do zawartości

CP - czy warto podpisać umowę?


kerimus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Zadzwon do Polsatu i z pierwszej ;ręki;dowiesz się jak długo będzie w ofercie TVN i jak wygląda sprawa rozwiązania umowy w przypadku utraty niektórych kanałów które na dzień dziśiejszy oferują

ps pożycz antenę pokojową i sprawdz jaki będziesz miał sygnał bo dla jednej stacji nie warto podpisywac umowę

poz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolal kupic swoj dekoder i wziac oferte wolny jak ptak w Cyfrze za 399 za wszystkie zwykle kanaly i 499 zl za same kanaly premium+TVN-y i cos tam jeszcze.To wszystko platne z gory za 5 miesiecy.Za tyle wlasnie sytuacja na rynku powinna byc juz wyjasniona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana, nie rozumiem o czym piszesz?

Jaką antenę pokojową, przecież w lubuskiem nie ma nadajnika naziemnego TVN.

Poza tym interesuje mnie Animal Planet (moje dzieci uwielbiają ten kanał) oraz Discovery w trzech wcieleniach.

Wszystkie/1 ogólny+3tematycznejako pakiet dodatkowy/ Discovery masz tylko w C+,gdzie do tematycznego/w którym masz podobne NG i Planete/możesz je dokupić.Dlatego Kermus przed podjęciem decyzji poznaj dobrze skład poszczególnch pakietów obydwu platform i skonfortuj to co Cię tak naprawdę interesuje i w której to platformie mogę to zrealizować za najniszą cenę.Sprawa braku wspomnianych wyżej przez ze mnie TVN-ch i innych kanałach wynikła przy ofercie sprzedarzy używanych dekoderów CP na własność bo w ofercie pakietu familnego brak jest wymienionych tych kanałów o czm piszą zanipokjeni abonenci CP po różnych forach.Swoją drogą jestem ciekawy jaką podjełeś decyzję i czym się kierowałeś.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem cos takiego! wczoraj byłem u ciotki na imieninach i ona kupiła sobie Polsat z Samsungiem! I naprawde go polecam! bardzo szybkie przełączanie kanałów, podglad TV na EPG! Miłe menu i grafika! Super dekoder! naprawde polecam....

 

Sam sie zastanawiam teraz czy nie zerwac umowe z CP i podpisac nowej z Sasungiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz się zastanowić co chcesz oglądać? i ile chcesz płacić,ja mam cyfre(full pakiet+)i według mnie obiektywnie patrząc cyfra ma lepszą oferte,ale na pewno powinieneś poczekać i zobaczyć co zaoferuje iti,dodam jeszcze ,że nie wydaje mi się żeby nie było polsatu na platformie iti,dlatego że polsat tak samo chce mieć tvn jak tvn polsat bo są to najważniejsze stacje w polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wczesniej ciotka wzieła Samsunga! Ale zapomiałem dopisac, że mimo że stać ją na C+ wzieła CP, dlaczego???

 

Ma dwójke małych dzieci i oferta kanałow dla dziwci była wystarczajaca i lepsza od C+! Głównie to przemówiło do wzięcia CP!

 

Pozatem lubi ona programy przyrodniczektórych tez jest sporo, a dodatkowo interesują ją Cinemaxy!

 

Wiec mogła wziąć C+ alewolała CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niedługo wejdziemy na manowce.

A przecież w źródłowym poście chodziło o wejście w posiadanie możliwości ogladania TVN.

Rozumieć zatem należy, ze kerimusowi chodziło o minimalny wydatek, a oferta (poza TVN) to sprawa drugorzędna.

Zwracam uwagę: tu chodzi o start, więc najpierw trzeba wydać kasę na dekoder, potem na abo.

W proponowanej (i stosowanej przeze mnie opcji) to wydatek ok. 120 zł + abonament (oferta: wszystkie polskie, pop.naukowe, dla dzieci, sport i duża swoboda w ofercie FTA - a więc spektrum).

C+ to: umowa, aktywacja ok.50 zł, kupno dekodera ok.200)

oferta za 29 zł ma się nijak (badziew) do tej za 35 z Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tu piszą o zerwaniu umowy z CP w wypadku np. znudzenia się oferowanymi kanałami czy sprzętem, ale to nie jest taka prosta sprawa bo takie zerwanie umowy napewno coś kosztuje! Zawsze za zrywaniu umów wszędzie się płaciło jakąś karę!

 

A co do obecności TVN-ów na CP to nie byłbym taki pewny tych długoterminowych umów ITI z CP- ITI to bardzo bogata spółka i jest ich stać na zerwanie umowy z CP, nawet jeśli by były z tym związane jakieś konsekwencje finansowe. Mogą wszystko zrobić aby ich platforma była dominująca w Polsce![/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na razie nic nie kupiłem, bo czekam na odpowiedni moment (wiadomo kasa) a mam też sporo innych bardziej potrzebnych przyziemnych potrzeb.

Jednakowoż jestem sklonny zakupić CP.

Byłem uy przedstawiciela i zapewniał mnie, że CP ma podpisane długofalowe umowy z TVP i TVN.

W sumie nic nie ryzykuję, bo przez 12 miesięcy raczej nie powinno dojść do jakiś trzęsień ziemi.

Teraz wiem, że muszę na dzień dobry wydać 199 zł a potem przez 12 miesięcy dopłacać do abonamentu 10 zł (opcja bez talerza, bo mam własny 80 cm)

Jak wycofam się z CP zostawiają tuner z kartą (pomyślna wiadomość) i będę miał dwa FTA ( z tym co mam teraz Philips)

Opcja programowa z Pakietem Familijnym całkowicie mnie zaspokaja.

Wchodzę w to, tylko czekam na przypływ gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ze promocje w polsacie beda od 20 wrzesnia- bo akurat byl przedstawiciel polsatu-stoiska nasze sa kolo siebie- i koles mowil mi ze od 20 wrzesnia- maja byc z hdd- narazie brak info o hdtv. kwiatku nie cytuj libickiego z wywiadu- bo to jest zenada- co powie [beep] z polsatu to ty w to wierzysz i cytujesz jego cudowne wypowiedzi- jeszcze zacytuj strone o nowych programach w cp i bedzie za[beep]iscie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniose sie do tematu.

 

To zalezy w jakim jest sie polozeniu. W moim przypadku placilem za TV kablowa w Słubicach 39 zl z tragiczna jakosc obrazu i marna oferta programowa.

 

Zglaszalem kilka razy do "kablowki" ze mam zly odbior, przyszli postukali popukali i twierdzili ze jest wszsytko ok. Mowie jak ok jezeli na monitorze (mam karte tv) jest snieg a tvn turbo, ktory bardzo lubie faluje. Pan stwierdzil ze tak to jest z kartami TV i nic nie zrobi. Pomyslalem sobie to ja zrobie.

 

Zaczalem porownywac oferte Polsatu i Cyfry, w tym pakiecie, ktory mnie interesowal czyli TVP, TVN, TVN24, TVN Turbo, Polsat i trzy discovery, CP byl najlepszy za rozsadna cene. Jestem obecnie szczesliwym abonentem CP i mam idealny krystaliczny obraz z czego jewstem zadowolony.

 

W mojej sytuacji warto bylo podpisac umowe a CP. Natomiast jak bylem na studiach mialem telewizje kablowa UPC (niezle oferta za rozsadna cene i super odbior) nie zdecydowalbym sie na takie rozwiazanie.

 

Dlatego czy podpisac umowe z Cp czy nie nalezy rozwazyc tylko i wylacznie pod swoje potrzeby.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja osobiście podpisałem umowę z CP na pakiety Familijny + Relax Mix, fakt że miałem pewne wątpliwości co do np. kanałów TVN, czy Cinemax-ów. Dzwoniłem jednak już 2 razy do BOA i rozmawiałem z 2 różnymi osobami i powiedzieli mi to samo, TVN jak narazie będą ponieważ CP ma podpisaną długo terminową umowę z TVN, a jeśli chodzi o Cinemax-y, które nie są jako jedyne kanały z Pakietu Relax Mix wpisane w umowie mają być jak narazie cały czas dostępne w Pakiecie Relax Mix za tą samą cenę, tylko ciekawe, czy to jest prawda? Czas pokaże :) . Myślę, że Oferta Specjalna Cyfrowego Polsatu jest dobra dla osób, które w najbliższym czasie nie planują rozstać się z CP, a ja osobiście nie mam takiego zamiaru.

 

A jeśli jeszcze chodzi o Cinemax-y, to jak mi powiedziano, to te 2 kanały nie są wpisane do Umowy, ponieważ umowa licencyjna na to nie pozwala.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...