Skocz do zawartości

CP - czy warto podpisać umowę?


kerimus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem Wasze spostrzeżenia i porady z uwagą.

Co do pakietu to wybrałem PF bez zbędnych świecidełek choć propozycja PF+MIX była kusząca (49/miesiąc) nie skusiłem się ponieważ mam pełno dużych i drobnych wydatków, które się sumują.

Płacić 35 a 49 to jednak jest różnica, jeśli ma się tak dużo wydatków jak ja.

Na razie obczyściłem końcówkę kabla antenowego i trochę wyciągnąłem drut.

Popatrzę i zobaczę, czy coś się zmieniło.

Jeśli nie to, to wszystko możliwe, że to konwerter a wtedy - zgodnie z radą - kupię nowy i wymienię.

Dzięki za porady.

 

Czy antana jest nowa ? Jak ją długo masz ? Nie chce mi się wierzyć, że to sprawka konwertera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam prośbę, jeśli ktoś się orientuje w tych sprawach. Wysłałem umowę na Pakiety: Familijny + Relax Mix 22.08.06r. i do dzisiaj jeszcze nie dotarła umowa do CP, mało prawdo podobne, żeby zwykły list szedł 11 dni, więc co ja mogę teraz zrobić? Jeśli ktoś potrafi mi pomóc, to niech napiszę, będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam. Z góry dziękuję za pomoc.

Jeśli masz kopię umowy, to zrób jej kserokopię i z dodatkowym pismem przewodnim wyślij faxem (o nr zapytaj na infolini 0-801-08-08-08 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za podpowiedź, ale niestety, przyszło mi takie coś do głowy i nie mogę tak zrobić. Pytałem się na infolinii i powiedziano mi, że nie ma takiej możliwości. Niestety, jeszcze poczekam do poniedziałku może jeszcze przyjdzie, bo na infolinii powiedziano mi, że list może iść nawet do 14 dni. Chociaż mam znikome nadzieje. Ale dziękuję Ci za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......................Czy antana jest nowa ? Jak ją długo masz ? Nie chce mi się wierzyć, że to sprawka konwertera?

 

Antena jest nowiutka (rok czasu) więc i konwenter jest nowy.

Była kupiona w komplecie z tunerem Philips (FTA)

To był cały komplet, więc antena i konwenter jest zapewne Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za podpowiedź, ale niestety, przyszło mi takie coś do głowy i nie mogę tak zrobić. Pytałem się na infolinii i powiedziano mi, że nie ma takiej możliwości. Niestety, jeszcze poczekam do poniedziałku może jeszcze przyjdzie, bo na infolinii powiedziano mi, że list może iść nawet do 14 dni. Chociaż mam znikome nadzieje. Ale dziękuję Ci za podpowiedź.

Dziwne. Miałem podobny problem i załatwiłem to bez uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...