Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektor programowy AXN w Lookr.tv poinformował, że nie zamierzają wprowadzić wersji HD w najbliższym czasie, a jedynie 16:9. Jednak format ten pojawi się dopiero w 2010 roku, a może nawet w 2011

W 2010-2011 to już bezwzględnie HD powinni wprowadzić a nie 16:9. Kpiny sobie jakieś robią czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Canal+ dostrzega popularność seriali i zaczyna coraz śmielej je kupować. Mam nadzieje że niedługo zaczną je emitować także w HD a nie tylko 16:9.

Może to wówczas skłoni AXN do zaoferowania HD. Chyba widzą że ten kanał jest potrzebny i na pewno stanie się hitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat AXN wszystko co nowo zakupione emituje już w letterboxie, więc nic nie obcina. Oczywiście lepiej aby przeszli na 16:9 i poprawili jakość, ale dobre i to.

 

Canal+ może i kupuje seriale, ale jak na razie (jak na stację premium) robi to skandalicznie emitując seriale nawet rok po ich premierze w USA. Stacja premium powinna emitować seriale góra dwa - trzy miesiące po premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekałem z oglądnięciem Flash Forward do wczoraj, ponieważ z reguły staram się nie oglądać filmów z lektorem, który jest przeżytkiem komunistycznym i powoduję tylko, że poziom angielskiego u większości Polaków jest fatalny. Mi wprawdzie napisy były średnio potrzebne, ale faktycznie - miejscami widziałem, że były bardzo słabo widoczne...

 

Telewizja służy do rozrywki, a nie do nauki angielskiego.

Wkurza mnie takie gadanie. Napisy są w znikomej ilości krajów, przeważnie jest to dubbing.

Tak jak djclassic wspomniał, mnie też nie podniecają oryginalne głosy aktorów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
"Flash Forward: Przebłysk Jutra" - 2 sezon.

Jak już zostało powiedziane, nie sezon drugi tylko pierwszy, i też wcale nie nowe odcinki bo emitowane w USA już jesienią. Tam zrobili przerwę po 10 odcinku, a AXN zdaje się przerwał emisję po odcinku 6.

I na razie AXN wyemituje właśnie tylko do 10 odcinka ten serial i znów będzie przerwa.

 

A z innych nowości to 3xCSI już od 4 marca od godziny 21:00 (CSI, potem CSI:Miami i na koniec o 23:00 CSI:NY). Oczywiście najnowsze sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na marcową ramówkę AXN. Po odcinku numer 10 w miejsce FlashForward wchodzą powtórki Criminal Minds.

 

A przerwa musi być, bo dopiero w drugiej połowie marca odcinek numer 11 poleci w USA, a dla AXN jeszcze widocznie jest za trudne emitować serial ok. tydzień po premierze w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma konkurencji to może sobie na to pozwolić. I tak ludzie to kupią. Ale jest już niewielki postęp. No i niech zaczną działać w kierunku wersji HD.

Przebłysk jutra bedzie 2 miesiące po premierze w USA.

Niewiecie czy w marcu będzie ostatni sezon Lost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...