Skocz do zawartości

Terminale Mediasat Cyfry +


Jańcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kol.Benecki 1 Zegar w tym oprogramowaniu co myślę może być wyświetlany trojako przez TV,dekoder lub TV i dekoder.Włącza się go chwilowo poprzez wciśnięcie 0 lub poprzez szybkie dwukrotne wciśnięcie 0 -stałe.Likwiduje się poprzez wciśnięcie 0.Aby wyłączyć opcje wyświetlenia na dekoderze na stałe należy wcisnąć +,menu,5 i tam pod 2 masz zegar i trzy możliwości data,TV,Led,i tak wciskać 2 aby zostało TV i wtedy ewentualnie zegar wyświetli się tylko w telewizorze.Wł/wył- 0.Dwukrotne 0 powoduje wyświetlanie stałe Kasowanie zawsze 0.Mam nadzieję że wyjaśniłem sprawę.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jest takie oprogramowanie na modele 1430, 1530 i... jeszcze na jakiś inny. Slot na kartę zachowuje się "normalnie" (jest pod karty Cyfry) natomiast drugi slot, na kartę bankową, potrafi czytać karty w Conax.

Poniekąd uprawnienia przechodzą bez problemu.

Soft nie ma elementów "edukacyjnych" ale tak do końca nie wiem jak jest z jego "legalnością".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można :jupi: Sam Canal+ Multiplex na umowę kosztuje 39 zł a prepaid albo 170 zł albo 460 zł na pelne 5 mies + mies zakupu karty czyli jak kupisz np 2 lutego to masz 6 mies :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam w domu BCT 1730. Dzisiaj bawiąc się nim spostrzegłem, że nie działają żadne kanały radiowe. Po wciśnięciu + pojawia się komunikat "Przerwa w emisji". Jednak pierwszy kanał z podlisty gra w najlepsze. Cóż mogę począć? Brakuje mi kanałów Music Choice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem wczoraj w salonie cyfr+ tuner THOMSON TS3P za 1 zł i mianowicie mam taki problem jak włączam telewizor i tuner to dopiero po jakims czasie, okolo 5 minut czasem wczesniej zaczyna dzialac pilot a tak nie dziala takze przyciski na tunerze i chcialbym sie spytac czy tak tunery te maja czy jest to jakas usterka, dodam ze jak juz pilot po tym czasie zaskoczy to wszystko dziala dobrze. I jeszcze jest taki problem ze jak wtyczke F podlacze do wejsc to cos nie styka i nie ma sygnalu z anteny a jak odkrece i dotkne pod katem ta wtyczke do wejscia to wtedy jest najlepszy sygnal i wszystko dziala wtyczka w tunerze n dziala prawidlowo wiec nei wiem czy jechac z tym tunerem na wymiane prosze o porade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na takim terminalu z Mediasata odebrać DVB-T ?? Owszem to ma wyjścia i wejścia na antenę naziemną ale niestety antena z mojego telewizora jest za mała na dodatek ma biały nie wiem jak to nazwać ochraniacz i się nie zmieści do wyjścia czy też wejścia który wyglądem przypomina dużą śrubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...