Skocz do zawartości

Terminale Mediasat Cyfry +


Jańcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam!Mam problem z dekoderem gdyż na kanałach Polsatu nie działa mi funkcja PILOT ale gdy np.przełączę na TVN i włączę funkcje PILOT i zmienię na kanał Polsatu to już mam info o nadawanym aktualnie programem.Czy to jest wina Cyfry+ i ich dziadowskiego oprogramowanie do tych dekoderów czy może coś innego.A powiem że jeszcze mam drugi dekoder Pace PVR HD 500GB i tam info na Polsacie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to nie są trp c+ na których działa epg w systemie mediahighway, a nie dvb, a to taki drobny szczegół, natomiast epg polsatu ndawane jest w dvb podobnie masz na eurosportach discovery tv4 etc. dlatego na 500 działa bo ten dekoder obsługuje 2 systemy epg, z tvn-ami mtv tcm jest inna sprawa tvny sa od zawsze mtv robi duble na swoim trp dla epg c+ no :idea: choć c+ na potrzeby głównie philipsów po wizji tv też emituje epg w dvb. Widac, tę obsługe w 2 systemach na philipsach hd z twardym i bez (na dolnym pasku zaraz po przełączeniu kanałów nazwa obecnie nadawanego programu to dvb - brak tu mozliwosci wglądu do opisu audycji natomiast po wcisnieciu PiLOt wyswietla sie epg w mediahighway chrakterystyczny dla c+ po wycisnieciu dodatkowo + mamy dokładny opis audycji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam problem z takim tunerem ( nie wiem dokładnie który model). Brak kilku kanałów- czerwony kwadrat. Pozostałe chodzą bez zacięć. Antena 60-tka ustawiona prawidłowo. Sygnał, jak na możliwości tej anteny w miarę dobry. Jest zielony pasek. Konwerter podstawiony. W czym tkwi problem? Czy czerwony kwadracik może oznaczać brak uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zadzwoń do CTA lub wejdź na ICA i zresetuj kod rodzicielski

Mam problem z takim tunerem ( nie wiem dokładnie który model). Brak kilku kanałów- czerwony kwadrat. Pozostałe chodzą bez zacięć. Antena 60-tka ustawiona prawidłowo. Sygnał, jak na możliwości tej anteny w miarę dobry. Jest zielony pasek. Konwerter podstawiony. W czym tkwi problem? Czy czerwony kwadracik może oznaczać brak uprawnień?

Masz problem z sygnałem - napisz jakie kanały Ci nie działają to Ci napiszę jak sprawdzić sygnał dla tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, dzisiaj kupiłem cyfrę z pakietem kompakt, oraz dekoder pioneer Mediasat za złotówkę, i pochodził chwilę wyłączyłem go i włączyłem, i po tym się 'zablokował' (Tak stwierdził facet na infolinii) po każdym włączeniu wyświetlało się 'brak programów' i nawet menu się nie dało włączyć...Uratował mnie Sagem SD (dostałem od kolegi) ale on również ma problemy, zawiesza się.Muszę stwierdzić że cyfra + nie postarała się o dekodery przynajmniej SD, po mediasata pojechałem specjalnie 10 km (do tego nie miałem pojęcia o dwóch dokumentach więc byłem 2 razy w cyfrze) i mnie zawiódł.Miałem telewizje od Neostrady prawie od początku jej istnienia i powiem wam że ma o wiele lepsze dekodery...

Ale muszę przyznać że infolinia cyfry jest dużo bardziej kompetentna od tej z TP.

Wiecie może czy da się zaktualizować oprogramowanie w dekoderze Mediasat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując dekoder za 1zł musisz się liczyć z tym, że jest to dekoder używany. Mają one roczną gwarancją, więc w przypadku uszkodzenia możesz go wymienić (jeżeli oczywiście dysrybutor ma go na stanie z czym jest ciężko). Z dekoderów SD najbardziej warte uwagi są PACE SD. Aktualizacje Mediastaów są niedostępne z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...