Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Też mam coś takiego tylko jeśli zamówię dzisiaj do to końca kwietnia będzie za 0 zł, a jeśli jutro zamówię to do końca maja za 0 zl

Kto tak powiedział ?W regulaminie masz przecież jasno napisane o darmowym miesiącu aktywacji.

No właśnie, a w propozycji jeszcze przed aktywacją było napisane 1 (słownie: jeden) miesiąc za zero złotych.

Najważniejszy jest regulamin, bo ten jest podpięty do konta i zawsze można do niego wrócić i sprawdzić warunki promocji.

Aktywowałem na drugiej umowie Multi Man Packa w promocji i mam do końca maja za free. W ICA jest napisane że okres gwarantowany kończy się 01.05.2020 ale według regulaminu jak i prognozy płatności okres płatny zaczyna się w czerwcu. Już zleciłem wyłączenie z końcem maja ;)

Też tak mam konsultant mi też powiedział że tylko do końca kwietnia....le nie wziąłbym go gdyby nie był za free więc dla mnie bez różnicy byleby wyłączyli z końcem okresu  promocyjnego gdybym miał w pakiecie History to nawet bym tego nie włączał.... 

Posted (edited)

History i H2 kosztują chyba 2.99 zł. Jeśli ktoś lubi te kanały to nie jest aż taka wysoka cena.

PS. MMP mam dołączony do umowy z innych powodów niż History :D

Edited by Ozzy666

Posted (edited)

Ci co korzystali z MMP w promo walentynkowej lub później niech sprawdzą sobie w ICA (szczegóły mojej oferty) czy za kwiecień nie mają kwoty 30 zł.

Zepsułem sporo nerwów po kontakcie ws. z niedouczonym BOK.

Podobno to błąd systemu i jutro to kwota nie będzie doliczona do płatności kwietniowej.

Chodzi tu o 2 zbitki.

1. 12.02 włączona waletynkowa za free do końca marca, zlecenie wyłączenie na 31,03. przyjęte...ale 17.03 była aktywowana kolejna promocja (do końca kwietnia za free) i to rodzi ten błąd.

2. podobnie u osób ,które w ICA włączyły MMP w marcu do końca kwietnia za free i w kwietniu włączyły MMP do końca maja za free...  mimo, ze wszystko za free,i do końca kwietnia można wymówić tą marcową promo...system nalicza 30 zł 9do sprawdzenie jak opisane wyżej w szczegóły mojej oferty).

Jutro, gdy PC+ na ICA wstawi płatności za kwiecień sprawdzę czy faktycznie nie zaliczy tych 30 zł.

Osobna sprawą jest niechlujność informatyków PC+ (vide grafika z poprzedniej strony).

Zachęca się klienta "do końca maja", potem coś o końcu kwietnia, i znów maja. .  niechlujom nie chciało się sprawdzić tekstu po edycji poprzedniej wersji promo...

Edited by zuzik1111

zaliczy tylko zrobią Ci nadpłatę na ICA wczoraj opisywałem podobną sytuacje jeśli to się będzie powtarzało to chyba zrezygnuje z tych plusów miesiąca.....

• Haha 1

Ja otrzymałem z BOK 3 różne opinie.

1. że to moja wina i walentykowa wprawdzie wyłączona prawidłowo  w czasie została ponownie włączona tą promo z marca. Zostaje mi reklamacja. Bulić 3 dychy za IV i ew. się bujać.

2. konsultant chciał mi wyksięgować te 30 zł (oczywiscie nie zadziałało). ten choć próbował zrozumie problem...

3. ten pan z kolei obśmiał zdanie poprzedników stwierdził , że system nie doliczy w kwietniu tych 30 zł mimo, ze widać je w "szczegółach....

Trzeba poczekać do jutra... oczywiście te zacne rozmowy nagrane w PC+."

no ja się zastanawiam czy w ogóle będę korzystał z tych plusów miesiąca  skoro są z nim takie problemy. 

• Haha 1

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

PS. MMP mam dołączony do umowy z innych powodów niż History :D

Niech zgadnę,  Dorcel TV cię zainteresował :)

• Haha 1

Posted (edited)

Ja w marcu włączyłem w promo MMP i Paramount Play. Wczoraj zleciłem przez formularz w Strefie Canal+ wyłączenie z końcem ostatniego dnia promocji na te kanały i MMP będzie wyłączony z końcem dnia 30 kwietnia, Paramount Play z końcem dnia 31 maja. Wszystko bez problemu i bez dołączonych kwot za opcje

Edited by ircios
  • Like 1

Jak by ktoś był zainteresowany Canal+ VOD -dziś dostałem za 5 zł/m  do tego Canal+ seriale i Canal+ dokument 

Posted (edited)

@Ozzy666 - ale Dorcel po polsku. A jęki po polsku brzmią lepiej. :lol2:

Edited by A&G
  • Haha 3

PC+ powoli reaguje...

Z umów , które wczoraj zgłaszałem do BOK usunięto kwotę 30 zł za kwiecień

Na jednej nie zgłoszonej naliczenie 30 zł dalej jest.    

Posted (edited)
37 minut temu, A&G napisał:

@Ozzy666 - ale Dorcel po polsku.

Dokładnie :D

Prócz tego kanału warto zajrzeć do kolekcji  VOD ZestGo18+ .

Najsłabszy programowo  jest co by tu nie pisać Playboy TV , a jakościowo (obraz) Blue Hustler. 

Edited by kingofsouth

Jednakoż pozwolę się nie zgodzić z kolegą. B)

Jak dla mnie to jakościowo i programowo najgorszy jest Blue Hustler. Canal+ powinien zrobić to co CP - wywalić go i dać w zamian choćby EroX od SPI. Na Playboy TV czasami można przynajmniej zobaczyć "myśkę", a na Blue Hustler poza cyckiem i tyłkiem nie zobaczysz nic. O jakości już nie wspomnę. Więc krótko - do kasacji jest Blue Hustler.

• Upvote 1

Najgorszy moim zdaniem jest Redlight, nie pasuje mi ten kanał ;) Playboy TV jest niezły i po Polsku :)

Włączyłem właśnie multi manapacka i chciałbym się dowiedzieć gdzie można obejrzeć VOD ZestGo18+.

W menu dekodera, masz NC+ GO. Tam wybierasz dział +18 i oglądasz :)