Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Ma ktoś te warunki promocji z black weekendu dla MMP i HBO i może podesłać mi na priv? Chodzi mi o te tabele. Chciałem porównać z tymi dwoma ofertami, które teraz mam w ICA (pisałem o nich wcześniej). Z góry dzięki, pozdrawiam.

To były standardowe promocje nie jakieś specjały.W obu przypadkach okres gwarantowany wynosił dwa miesiące,miesiąc aktywacji i kolejny bez opłat.

• Like 1

Po podpisaniu umowy na pakiet Extra+ w ICA pojawiła mi się oferta 10x C+ ze zobowiązaniem do końca umowy za 30 zł/mies. Czy ktoś może się orientuje, czy można to zbić na infolinii do 25, o których tu pisaliście, albo może poczekać jeszcze parę dni i oferta za 25 też pojawi się w ICA? Bo nie wiem, czy jakiekolwiek negocjacje i twarde stanowisko na infolinii pomogą, czy oni jednym oferują 25 a drugim 30?

9 godzin temu, lukasz431 napisał:

Witam Czy jest szansa na Hbo  za 20 zł??

Przedwczoraj na infolinii udało mi się dostać HBO z HBO GO na 6m za 20zł. 

Już teraz włącz wyłącz nie jest takie pewne - już od pewnego czasu operator zaczął egzekwować (na razie nie na wszystkich umowach) opłaty "uzupełniające" za nie pełny miesiąc aktywacji opcji zgodnie z regulaminem i warunkami opcji.

• Upvote 1

A to ciekawe.Tu na forum jeszcze nikt się tym nie pochwalił.Widzę znowu dzielenie abonentów jednym naliczymy innym nie.

Ja też pierwsze słyszę, a mam dwie umowy. Jednak podpisana ponad 4 lata temu, a druga podpisana w tym roku. Na obydwu można do woli korzystać z opcji włącz/wyłącz i żadnych opłat nie ma(nawet włączając pierwszego dnia miesiąca). Mógłby ktoś potwierdzić, że faktycznie coś takiego się pojawiło?

I tak się dziwię, że dopiero teraz zaczęli to łatać, bo spora kasa im przelatywała obok nosa przez to "udogodnienie".

Edited by bugmenot

Oby nie było tak że ci co się bawią w włącz-wyłącz całkiem nie zrezygnowali z opcji dodatkowych.Bo wtedy im przeleci jeszcze wieksza kasa.

5 godzin temu, profik napisał:

Już teraz włącz wyłącz nie jest takie pewne - już od pewnego czasu operator zaczął egzekwować (na razie nie na wszystkich umowach) opłaty "uzupełniające" za nie pełny miesiąc aktywacji opcji zgodnie z regulaminem i warunkami opcji.

Jakieś potwierdzenie? 

18 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Jakieś potwierdzenie? 

Na co liczysz?Że zrobi skan czyjejś umowy i tu wklei?

52 minuty temu, czerstwy napisał:

Oby nie było tak że ci co się bawią w włącz-wyłącz całkiem nie zrezygnowali z opcji dodatkowych.Bo wtedy im przeleci jeszcze wieksza kasa.

Dokładnie. Teraz mają płatny jeden miesiąc a mogą nie mieć wcale.

Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Zastanawiała mnie ta opcja włącz-wyłącz i płatności z nią związane, w regulaminie np. wykupu eleven sports jest jasno rozpisane w tabelce ilość dni do końca miesiąca i ceny jakie trzeba zapłacić za proporcjonalne użytkowanie pakietu.

Z tego co mi wiadomo, opłaty cząstkowe naliczają się np. przy zawarciu nowej umowy, ale przy kupowaniu opcji dodatkowych, konsultant sam informuje, że do końca miesiąca usługa jest za darmo. Od lat tego nie zmienili co oznacza, że operatorowi taki stan rzeczy i tak się opłaca.