Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

nc+ i ich innowacje. Nic tylko się na nich wzorować!

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

U niektórych im więcej tym lepiej. Tak aby mieć.  Oglądają wszystko, nc+go mobilne, Netflix i inne, chodzą do pracy, dziećmi się zajmują. Doby brakuje, ale jednak😂

• Like 1
  • Upvote 2

Jedni kupują France inni Eleven. Co w tym dziwnego? Jeden jeździ fiatem inny mercedesem. Nie rozumiem zdziwienia, że ktoś chce oglądać francuskie kanały.

• Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Ja jako odbiorca włoskich stacji kodowanych z satelity również nie rozumiem zdziwienia. Gdybym był w nc+, to na bank paczka France TV zostałaby przeze mnie zasubskrybowana. ☺

• Confused 1
  • Sad 1

Paczka France TV dostępna także dla zestawów z kartą Conax. U mnie pojawiła się za 10 zł w opcjach "Poszerz swoją ofertę" w moje ncplus :-)

• Like 1

Guest kingofsouth

U mnie pojawiła się paczka France TV w cenie 8 zł do końca trwania umowy , oraz w cenie 10 zł miesięcznie bez zobowiązania.

5 godzin temu, ircios napisał:

U niektórych im więcej tym lepiej. Tak aby mieć.  Oglądają wszystko, nc+go mobilne, Netflix i inne, chodzą do pracy, dziećmi się zajmują. Doby brakuje, ale jednak😂

Dobre, dobre... 😉 

U mnie w ICA również już jest możliwa aktywacja. 

Rok temu podpisałem umowę na 24 miesiące, ale opcje Eleven za 7,95 zł. dostałem tylko na 12. Wygasa mi ona wraz z końcem tego miesiąca. Napisałem z ciekawości do nich maila, czy nie mają jakieś promocji i bez problemu dali na kolejne 12 miesięcy za 7,95 zł., czyli już do końca umowy. Jak ktoś jest w podobnej sytuacji to niech korzysta ;)

• Sad 1

11 godzin temu, puszczyk napisał:

Rok temu podpisałem umowę na 24 miesiące, ale opcje Eleven za 7,95 zł. dostałem tylko na 12. Wygasa mi ona wraz z końcem tego miesiąca. Napisałem z ciekawości do nich maila, czy nie mają jakieś promocji i bez problemu dali na kolejne 12 miesięcy za 7,95 zł., czyli już do końca umowy. Jak ktoś jest w podobnej sytuacji to niech korzysta ;)

Ja miałem przez 12 za 0 teraz proponuja na 12 za 11,90 chyba sie skuszę ze względu na PGE Ekstralige tylko.

Czy kanały Polsat Sport Premium można sobie dobrać w opcji włącz/wyłącz? W sensie czy da się to jakoś zrobić żeby płacić taniej czy bardziej się opłaca wziąć za 20 zł z zobowiązaniem?

Posted (edited)

Czyli jak włączę teraz, to za darmo mam czerwiec, płacę 30 za lipiec i końcem lipca wyłączam. Następnie na początku sierpnia odpalam, mam za darmo, płacę za wrzesień i we wrześniu wyłączam?

Bo w regulaminie napisano, że są opłaty uzupełniające i jakaś opłata aktywacyjna za 15 zł, no chyba że to dotyczy tylko jeśli zrezygnuje w terminie krótszym niż 14 dni. W sumie nawet jeśli to chyba włączę na czerwiec za najwyżej 15 zł, bo zależy mi na Copa America, a półfinały i dalej to potem się będę martwił :)

Dobra chyba ogarnąłem, bo mam prognozę płatności za lipiec, bo za czerwiec już zapłaciłem :)

Edited by kleyo
Rozwiązanie problemu

Mam pytanko , czy muszę przedłużyć umowę z NC+ , żeby dobrać usługę multiroom? 

Nie musisz, musisz mieć tylko jako główny dekoder wifipremiumbox, madiabox, turbobox lub ultrabox4K. Jak nie masz to najpierw musisz wymienić na jeden z tych modeli.

O co chodzi z tymi kanałami Polsat Sport Premium (te do m.in. ligi mistrzów). Teraz leci na nich copa america. Nie mam ich wykupionych, w tv zakodowane a wnc+go normalnie je odtwarzam. Jakaś promocja, otwarty dostęp przez net czy co?

Guest kingofsouth
6 minut temu, bobo235 napisał:

O co chodzi z tymi kanałami Polsat Sport Premium.......Nie mam ich wykupionych, w tv zakodowane a w nc+go normalnie je odtwarzam. Jakaś promocja, otwarty dostęp przez net czy co?

Od kilku miesięcy są odkodowane w NC+GO. Ciesz się i korzystaj :D

Od kilku miesięcy? Mi jak zrezygnowałem z PSP w kwietniu, to jeszcze miałem je przez jakieś 2 tyg. maja, a potem wyłączyli zarówno na dekoderze jak i zablokowali w nc+go. A ostatnio podczas Copa America zobaczyłem że w nc+go swieca normalnie. Dziwne, ale co tam, fajnie że są.

Za ile mogę dobrać paczkę HBO.Płacę 88,89 i miałem do tej pory Free 5 ms.Na koncie wychodzi mi najtaniej ok 19zł?

Posted (edited)

Nieważne ile płacisz abonamentu i ile miałeś za free.  Teraz musisz płacić i obowiązują Cię ceny standardowe lub promocyjne np. dostepne w ICA.

Edited by ircios