Jump to content

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Czy kanały Polsat Sport Premium można sobie dobrać w opcji włącz/wyłącz? W sensie czy da się to jakoś zrobić żeby płacić taniej czy bardziej się opłaca wziąć za 20 zł z zobowiązaniem?

Czyli jak włączę teraz, to za darmo mam czerwiec, płacę 30 za lipiec i końcem lipca wyłączam. Następnie na początku sierpnia odpalam, mam za darmo, płacę za wrzesień i we wrześniu wyłączam?

Bo w regulaminie napisano, że są opłaty uzupełniające i jakaś opłata aktywacyjna za 15 zł, no chyba że to dotyczy tylko jeśli zrezygnuje w terminie krótszym niż 14 dni. W sumie nawet jeśli to chyba włączę na czerwiec za najwyżej 15 zł, bo zależy mi na Copa America, a półfinały i dalej to potem się będę martwił :)

Dobra chyba ogarnąłem, bo mam prognozę płatności za lipiec, bo za czerwiec już zapłaciłem :)

Edited by kleyo
Rozwiązanie problemu
  • 2 weeks later...

O co chodzi z tymi kanałami Polsat Sport Premium (te do m.in. ligi mistrzów). Teraz leci na nich copa america. Nie mam ich wykupionych, w tv zakodowane a wnc+go normalnie je odtwarzam. Jakaś promocja, otwarty dostęp przez net czy co?

Guest kingofsouth
6 minut temu, bobo235 napisał:

O co chodzi z tymi kanałami Polsat Sport Premium.......Nie mam ich wykupionych, w tv zakodowane a w nc+go normalnie je odtwarzam. Jakaś promocja, otwarty dostęp przez net czy co?

Od kilku miesięcy są odkodowane w NC+GO. Ciesz się i korzystaj :D

Od kilku miesięcy? Mi jak zrezygnowałem z PSP w kwietniu, to jeszcze miałem je przez jakieś 2 tyg. maja, a potem wyłączyli zarówno na dekoderze jak i zablokowali w nc+go. A ostatnio podczas Copa America zobaczyłem że w nc+go swieca normalnie. Dziwne, ale co tam, fajnie że są.

Nieważne ile płacisz abonamentu i ile miałeś za free.  Teraz musisz płacić i obowiązują Cię ceny standardowe lub promocyjne np. dostepne w ICA.

Edited by ircios
Guest kingofsouth

Tak teraz wyglądają oferty na Eleven w ICA:

1.   13,90 zł/mies. przez 6 miesięcy. W kolejnych miesiącach nadal 13,90 zł miesięcznie z możliwością rezygnacji z opcji
  2.   11,90 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy, a następnie 15,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy

Edited by kingofsouth
7 godzin temu, Umkwatata napisał:

W jaki sposób można dokupić opcję "France TV"? Nie ma jej w ICA. O co chodzi?

Może dekoder nie odbiera tej paczki programów.

@arco

Akurat kanały z opcji dodatkowej "TV France" są już dostępne od początku czerwca na wszystkich dekoderach nc+ zarówno z kartą Conax, Cameleon jak i Cayman.

@Umkwatata

Musisz mieć na 100% w ICA moje nc+ w zakładce "Poszerz swoją ofertę" w opcjach dodatkowych w sekcji oferta promocyjna opcję TV France za 8 zł/m gdzie masz zobowiązanie na 12 miesięcy lub w sekcji oferta cennikowa TV France za 10 zł/m bez zobowiązania. Natomiast jeśli koniec okresu oznaczonego Twojej umowy jest krótszy niż 12 miesięcy, to będziesz miał tą opcję dostępną tylko cennikowo za 10 zł/m.

Guest kingofsouth
2 minuty temu, lukx95 napisał:

Rozumiem, że każdy Abonent ma inne oferty w ICA? :D

Oczywiście.

Nie sądzisz , że to wszystko jest uzależnione od pakietu jaki się posiada?

27 minut temu, lukx95 napisał:

@ircios A ty masz ICA moje nc+ tą opcję kanałów TV France dostępną do włączenia?
Rozumiem, że każdy Abonent ma inne oferty w ICA? :D

Nie mam, a mam Cameleony. I to na 2 umowach. Dziwne? Nie sądze😁

Żadna strata. Mam za to Mezzo😝

Jak czegoś nie ma w ICA , to jest dostępne na infolini. Np. HBO w standardowej cenie i ta Franca TV. 😁

Tak jak napisał @kingofsouth

Choć pewnie nic nie ma to nic wspólnego z pakietem jaki się posiada. Po prostu nie u każdego jest dostępna oferta w ICA. 

Edited by ircios

Przeglądając dziś oferty w ICA niemiła niespodzianka! Programy z paczki Eleven w cenie 13,90. A do niedawna 11,90. Niby tylko 2 zł, ale podwyżka. Cicha. Cichutka. Jeszcze bym rozumiał, gdyby wykupili jakąś dodatkową ligę np. francuską...

• Mr. Orbita changed the title to Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe