Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Są teraz jakieś ciekawe promocje na HBO?

Jakieś trzy mam w swoim ICA.A czy ciekawe to trudno powiedzieć. Kwestia oczekiwań :D

• Like 1

14 minut temu, jw23 napisał:

U mnie w ICA jest oferta do końca trwania obecnej umowy na 20zł/m-c (HBO 1-3, HBO GO).

Posted (edited)
27 minut temu, jw23 napisał:

@jw23 w kwietniu była promocja taka:

Miesiąc aktywacji gratis - czyli kwiecień

Pierwszy miesiąc gratis czyli maj.

Od czerwca 5 miesięcy po 20 zł miesięcznie.

Po tym można było zrezygnować albo dalej kontynuować po 20 zł miesięcznie do końca umowy.

Aktualnie już tej promocji nie ma. Jeszcze wczoraj można było uruchomić.

Edited by tweed77
  • Like 1

Trzeba być zdesperowanym by włączać promocję ostatniego dnia miesiąca ;)

Jak by nie patrzeć najkorzystniej wypada obecnie opcja włącz/wyłącz z ceną 35 zł na dwa miesiące.

14 godzin temu, jw23 napisał:

U mnie w ICA pijawiło się HBO do 3 m za 0. 

"HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł 10 m oraz 25 zł/m dla Abonentów "

Pytanie, czy jak aktywuje to dzisiaj będzie możliwość wyłączenia na koniec lipca.

Czytałeś regułki? Masz w ICA tą ofertę ?

Nie, ale z reguły było tak jak napisałem, to 10 miesięcy jest wyszczególnione, bo jest to okres zobowiązania... Zresztą skoro masz to w ICA, to zerknij na regulamin w PDF, masz tam tabelę i wyszczególnione okresy. 😛

Wszystko jest w regulaminie. W przypadku tej promki płatne miesiące 3-12. Ja mam jeszcze dwie inne: za 20 i 25 zł.Obie ze zobowiązaniem do końca umowy.

2 godziny temu, Pawel napisał:

Wszystko jest w regulaminie. W przypadku tej promki płatne miesiące 3-12. Ja mam jeszcze dwie inne: za 20 i 25 zł.Obie ze zobowiązaniem do końca umowy.

U mnie takie same. 

Witam. Ciekawostka z  mojej umowy, która przeszła na czas nieokreślony 1 maja. 

W sekcji Poszerz swoją ofertę mam możliwość promocyjnie wykupić Filmbox Pack. 

Maj za 0 zł od czerwca 5 zł m-c. 

W jakim czasie od zgloszenia przez formularz włączenia opcji c+ jest ona uruchomiona,dzięki za odpowiedź

Przez formularz zlecam wyłącznie deaktywację. Najczęściej w ciągu kilku godzin przychodzi potwierdzenie przyjęcia dyspozycji przez obsługę. Z aktywację pewnie jest podobnie dlatego korzystniej jest aktywować bezpośrednio z ICA. W tym przypadku w ciągu kilku,maksymalnie kilkunastu minutach opcja dodatkowa jest uruchomiona.

Przez rozmowę telefoniczną chyba szybciej. Kończysz rozmowę i już hula. Tyle, że trzeba się odrazu połączyć.

• Haha 1

Mam teraz pakiet extra+ za 59,99 z modułem. Na koncie mam ofertę canal+ za 25 zł do końca umowy. Dostanę do tego canal+ 4K za darmo??

Posted (edited)

Paczka Canal+ nie daje zielonego światła na darmowy C+ 4k. Zadzwoń na infolinię. 

Edited by ircios

Wiem. Tylko ciekawy jestem czy będą mocno się opierać. Czego się spodziewać na infolinii, czy nastawić mam się na to że będą odmawiać czy bez marudzenia większego włącza.

Oczywiście nastawiaj się, że będą chcieli wycisnąć dodatkową kasę. To norma.

• Like 1
  • Thanks 1

Powiedzcie mi, czy aktywując opcję dodatkową (chcę aktywować Canal+ za 25 zł miesięcznie) z opcją do końca obecnej umowy, to czy taka włączona opcja będzie miała jakięś znaczenie przy przedłużeniu umowy? Czy można przy przedłużeniu nie brać jej pod uwagę i przedłużyć z samym podstawowym pakiet typu Comfort. Pytam bo coś mi świta, że kiedyś były z tym problemy, nie pamiętam jakie, ale mogę się mylić. 

Posted (edited)

Pytanie, za ile można dobrać Eursport2 do comfort+. W ICA jest 4,99 zł, można telefonicznie coś taniej na dłuższy okres? 

Rlox -> miałem taką sytuację i przy przedłużaniu umowy dostałem sam comfort+, oczywiście po wypowiedzeniu. Tylko trzeba było czekać niemal do końca umowy, żeby dostać w dobrej cenie.

Edited by anabst

Cześć. Czy po zrezygnowaniu z opcji dodatkowej nc+ bardzo kwapi się z jej odłączeniem z początkiem nowego miesiąca? Konsultant zawsze podaje, że przez pierwszych kilka dni kanały mogą działać, ale opłata nie będzie naliczana itd. Z końcem maja muszę zrezygnować z Polsatu Sport Premium, a finał jest 1 czerwca. Zawsze to lepiej byłoby obejrzeć na PSP, ale dla jednego meczu pakietu nie wezmę, zwłaszcza gdy od biedy można obejrzeć na TVP.

U mnie zawsze już 1-go dnia nowego miesiąca usługa dodatkowa była nieaktywna, także nc+ reaguje wręcz szybko.

• Sad 1