Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

4 minuty temu, Rasheed napisał:

Najkorzystniej wychodzi metoda włącz wyłącz. Najtaniej i bez zobowiązania.

Rozumiem,że ta opcja bez promocji za 35 zł miesięcznie - dziś zamawiam - do końca grudnia gratis - za styczeń pełna opłata. Rezygnuje np 3 stycznia i do końca stycznia mam za 35 zł?

Bo w cenniku tej usługi są kwoty podzielone tzw opłata uzupełniająca - o co chodzi?

Czyli przy rezygnacji np. 2 stycznia zapłacę za cały miesiąc styczeń i wyłączy mi się pakiet na koniec stycznia?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Włączając dziś, zapłacisz w styczniu i tylko za styczeń. Możesz nawet jutro napisać rezygnację z końcem stycznia. 

Po włączeniu opcji z okazji jak pisałem nie dostałem potwierdzenia na maila (Interia) teraz wyłączyłem opcje dodatkowe z końcem grudnia i zaskoczony jestem, ponieważ potwierdzenie przyszło na maila. Nie wiem od czego to zależy, że teraz doszło.

A o co tu chodzi ? Wybieram opcję "HBO I HBO GO za 20 zł/mies. do końca umowy" I rzeczywiście przez pierwsze 3 miesiące wychodzi po 20 zł, ale już w kolejnych ( do końca umowy ) wychodzi po ... 30 zł (sic!). W zakładce "Prognoza płatności" właśnie tak wychodzi. Czegoś nie rozumiem?

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.

Mam Comfort+ za 22,50 + C+ 25 zł do końca umowy i do tego Eleven 11,90. Dostałem propozycję Polsat Sport Premium za 20 zł miesięcznie. Czy dostał ktoś lepszą propozycję mając ten sam pakiet?

W dniu 6.12.2018 o 19:09, Barti napisał:

@Ucio, podaj, proszę, źródło tej informacji.

W dniu 6.12.2018 o 19:14, roberttosat napisał:

Dawno temu pisałem a dokładnie we wrześniu. Bez przedłużenia dla pakietów z C+ będzie 20 zł z zobowiązaniem i 30 zł bez zobowiązania. Dla extra+ 30 zł. Do comfort, start i entry niedostępne.

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do końca lutego opcję 8xC+ za 25 zł.

Mogę dziś włączyć opcję Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca umowy tj do grudnia 2019 roku

Pytanie co będzie jak od marca 2019 roku wyłączą mi paczkę 8xC+

Opcja Mistrzowska Piłka zostanie do końca umowy za 20 zł miesięcznie z pakietem Start+ za 9,99 zł ?

84dcd73c80b475d5.png

33e517c108895bb3.png

Edited by tweed77

U mnie też na ICA pojawiła się oferta za 20 zł.

Przy przedłużeniu proponowali za 10zł.

Cóż, od lutego 2019 będzie mi musiał wystarczyć mecz w TVP.

16 minut temu, tweed77 napisał:

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do końca lutego opcję 8xC+ za 25 zł.

Mogę dziś włączyć opcję Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca umowy tj do grudnia 2019 roku

Pytanie co będzie jak od marca 2019 roku wyłączą mi paczkę 8xC+

Opcja Mistrzowska Piłka zostanie do końca umowy za 20 zł miesięcznie z pakietem Start+ za 9,99 zł ?

84dcd73c80b475d5.png

33e517c108895bb3.png

Lepiej brać włącz wyłącz po 30 zł... W roku jest 8 miesięcy Ligi Mistrzów, czyli 4x 30 zł, więc średnio na rok wychodzi 10 zł/miesiąc.

Ciekawe bo w szczegółach oferty jest zapis że trzeba mieć canal + i Ekstra + a Wy macie przy Comfort i Start

"

Warunkiem skorzystania przez Abonenta z Opcji dodatkowej jest korzystanie w ramach oferty Dostawcy usług z: 
1) Pakietu zawierającego Opcję dodatkową CANAL+ lub CANAL+ (6), 
2) Pakietu: Pakiet Extra+. 

"

Chyba że wystarczy spełnić jeden z tych warunków a nie oba równocześnie...

Edited by tombik87

Oby,  bo 20zł za te kanały bez Multiligi to słaba oferta.  Tym bardziej,  że np. przez cały styczeń będą serwowane tylko powtórki. 

9 minut temu, tombik87 napisał:

Lepiej brać włącz wyłącz po 30 zł... W roku jest 8 miesięcy Ligi Mistrzów, czyli 4x 30 zł, więc średnio na rok wychodzi 10 zł/miesiąc.

Ciekawe bo w szczegółach oferty jest zapis że trzeba mieć canal + i Ekstra + a Wy macie przy Comfort i Start

"

Warunkiem skorzystania przez Abonenta z Opcji dodatkowej jest korzystanie w ramach oferty Dostawcy usług z: 
1) Pakietu zawierającego Opcję dodatkową CANAL+ lub CANAL+ (6), 
2) Pakietu: Pakiet Extra+. 

"

Chyba że wystarczy spełnić jeden z tych warunków a nie oba równocześnie...

Z chwilą włączenia mam spełniony warunek pakiet Start+ wraz z 8xC+

Opcję Mistrzowska Piłka ze zobowiązaniem do końca roku 2019

Paczka 8xC+ mam włączoną do końca lutego 2019.

Pakiet Start+ zaś do końca 2019 roku

Powstaje pytanie co zrobią jak z początkiem marca nie przedłużę opcji 8xC+ i zostanie mi sam Start+

Sami wyłączą mi pakiet Mistrzowska Piłka wtedy ?

Zmusić mnie do wzięcia paczki 8xC+ nie mogą

Zmusić do włączenia opcji Extra+ też nie mogą.

Ja mam opcję Canal+ do końca grudnia,  zlecone jej wyłączenie i też propozycja Mistrzowskiej Piłki za 20zł. Ma się rozumieć,  że LM w cenie Canal+ tylko do końca roku?

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

Oby,  bo 20zł za te kanały bez Multiligi to słaba oferta.  Tym bardziej,  że np. przez cały styczeń będą serwowane tylko powtórki. 

Bardziej miałem na myśli wymagane posiadanie paczki C+. Cena może być niższa w opcji ze zobowiązaniem tak jak w przypadku innych dodatków.

Powiedzcie mi, czy jest szansa otrzymać opcję dodatkową Multi Man Pack taniej niż za 15 zł/m i opcję Cinemax taniej niż za 10 zł/m?

MultiMP nie. To minimum. Przynajmniej nic nie kkojarzę, aby ktoś dostał taniej. Cinemax w opcji włącz-wyłącz będzie taniej.

1 stycznia kończy mi się okres gwarantowany na CANAL+ za 25 zł, a umowa z nc+ kończy mi się w czerwcu. Czy jest szansa, że dostanę do końca umowy CANAL+ za 25 zł?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Poprawiono pisownię w poście.

Otrzymasz spokojnie na infolinii z zobowiązaniem do końca trwania umowy. Miałem tak przed swoim ostatnim aneksowaniem i pomogło to przedłużyć umowę na jeszcze lepszych warunkach.

Ta mistrzowska piłka,  biorąc pod uwagę ilość pozostałych do rozegrania spotkań, powinno kosztować góra 10zł i tylko za miesiące, w których rozgrywane są spotkania LM i LE czyli do maja maks.

Jak nic nie wiadomo? Wiadomo, będzie dalej w nc+. Obecni abonenci za LM 20 zł, a nowi abonenci 0 zł.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.