Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

20 zł to dużo. I jeszcze ze zobowiązaniem do końca umowy. Nieźle. Albo 30 zł jednorazowo. 10 zł maks to powinno kosztować. Skoro Eleven kosztuje 16 zł i praktycznie każdy weekend, wtorki i środy z piłką. 

• Upvote 2

Czy osobom, które nie posiadają odpowiedniego pakietu w NC+ zostały wyłączone po Nowym Roku Polsaty Sport Premium?  

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.

W ICA są dwie opcje dopełnienia do Extra+. Jedna za 15 zł na 12 miesięcy-36 kanałów, druga 10 zł do końca umowy-37 kanałów. Pomijając ceny, skąd różnica w ilości kanałów?

Ta Mistrzowska Piłka za 30 zł, jak się ją aktywuje to jest od dnia aktywacji do 30 dnia, po czy od 1-ego do 1-ego. Jak później ją wyłączyć?

Każdą opcję jak aktywujesz to ma działać od momentu aktywacji i w miesiącu aktywacji nie płacisz za tą opcję. W następnym miesiącu możesz już wyłączyć, a wyłączenie nastąpi na koniec miesiąca (zlecić można w dowolnym dniu tego miesiąca) i zostanie naliczona opłata za ten miesiąc.

A ile razy można pisać o opcji włącz wyłącz? Wyłączasz pierwszego lutego. Potem zlecasz wyłączenie z dniem 31 marca.

U mnie kanały Polsatu LM świecą nadal a w ICA mam możliwość wykupienia tych kanałów za 20 zł miesięcznie. Dziwne to dla mnie bo mam kanały i mam ofertę wykupienia 🤔 Chciałbym zapytać jeszcze o ofertę za 0 zł bo latem trąbiono że niektórzy abonenci mogą otrzymać kanały Polsatu nawet za 0 Zł. Czyli dla kogo ta oferta by była?

Czyli jak zawsze lipa dla starych. A dlaczego wtedy te kanały mam nadal świecące skoro była mowa latem że do końca 2018 roku miały być za free dla wszystkich? Powiem szczerze że 20 złotych to dużo przede wszystkim z uwagi jak "działa" LM. Czy jak będzie przerwa w rozgrywkach to też będę musiał płacić za powtórki? 

Do końca stycznia jest prawdopodobnie za Free. Tak. Będziesz musiał płacić. Chyba to nie dziwne skoro zobowiązanie bierzesz na barki😂

I pewnie będą tak przedłużać do końca sezonu 😅

Skoro tym co przedłużają umowę, to wciskają te kanały za darmo.

Nawet nie wiem czy nadal mam te kanały w NC+. Ani razu ich nie oglądałem poza meczami Ligi Mistrzów czy Ligi Europy na żywo. Domyślam się, że większość osób postępuje tak samo. Cena w NC+ to 20zł/msc ze zobowiązaniem do końca umowy. Przy takich warunkach nie ma szans żebym je uruchomił. W Polsacie ciągle trzeba przedłużyć cyrograf żeby je dostać :D. Nie ma żadnych sygnałów, że abonenci CP dostaną na nie jakieś (rozsądne) oferty bez przedłużania umowy?

Do momentu przedłużenia spokojnie można włączyć na zasadzie wł/wył. Przy przedłużeniu można taniej dostać.

3 godziny temu, the cable guy napisał:

.....jeśli ktoś ma taką opcję. U mnie nie ma włącz/wyłącz tylko jest za 20zł do końca umowy, a nie mam zamiaru płacić za nic.

Dzwoniąc na infolinię możesz to dostać za 15/m-c (włącz-wyłącz).

Edited by Barti
Usunięto fragment postu - docinki pod adresem innych Użytkowników forum.
  • Like 1

W dniu 24.01.2019 o 18:19, ircios napisał:

Dzwoniąc na infolinię możesz to dostać za 15/m-c (włącz-wyłącz).

I ta opcja byłaby myślę do zaakceptowania w sumie mam za  60 zł do konca roku  (wyłączając tzn. nie wykupując za miesiace czerwiec do sierpień - bo chyba LM następna edycja rusza we wrześniu) LM i LE za 6 dyszek.

Jak wygląda sprawa z Mistrzowską Piłką w opcji włącz/wyłącz, czy jest taka opcja? 

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.

1 godzinę temu, bartc1 napisał:

I ta opcja byłaby myślę do zaakceptowania w sumie mam za  60 zł do konca roku  (wyłączając tzn. nie wykupując za miesiace czerwiec do sierpień - bo chyba LM następna edycja rusza we wrześniu) LM i LE za 6 dyszek.

Za 6 dyszek to chyba do końca sezonu 2018-2019, a licząc do końca roku to 120 {luty+marzec=30,kwiecień+maj=30 razem 60  wrzesień+październik=30 listopad+grudzień=30 razem 60 }, sumując daje 120.