Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Delta21 napisał:

„Królestwo niebieskie”

Disney+

10/10

Ależ Ty jesteś łaskawy. Ja 10 dałem może kilku filmom z tzw. kanonu jak "Ojciec chrzestny", "Lot nad kukułczym gniazdem" czy "Forrest Gump". Naprawdę "Królestwo niebieskie" zasługuje na taką samą ocenę co w/w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

Ależ Ty jesteś łaskawy. Ja 10 dałem może kilku filmom z tzw. kanonu jak "Ojciec chrzestny", "Lot nad kukułczym gniazdem". Naprawdę "Królestwo niebieskie" zasługuje na taką samą ocenę co w/w?

Łaskawa - jak już :)

A dwa - czy to nie chodzi o moje subiektywne odczucia? 
Wymienione przez Ciebie tytuły - „Ojciec Chrzestny” czy „Lot nad kukułczym gniazdem” zupełnie nie wpasowują się w mój klimat, nie odbieram Ci przy tym prawa do wysokiej ich oceny ;)

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Delta21 napisał:

Łaskawa - jak już :)

A dwa - czy to nie chodzi o moje subiektywne odczucia? 
Wymienione przez Ciebie tytuły - „Ojciec Chrzestny” czy „Lot nad kukułczym gniazdem” zupełnie nie wpasowują się w mój klimat, nie odbieram Ci przy tym prawa do wysokiej ich oceny ;)

Nie spoko, tylko pytanie czy naprawdę dla Ciebie "Królestwo niebieskie" to arcydzieło? Bo według mnie tylko takim filmom przysługuje prawo do 10. Tak przy okazji jakie inne filmy według Ciebie, droga koleżanko, zasługują na 10?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arkon napisał:

Nie spoko, tylko pytanie czy naprawdę dla Ciebie "Królestwo niebieskie" to arcydzieło? Bo według mnie tylko takim filmom przysługuje prawo do 10. 

A to nie jest temat: "Co ostatnio oglądałeś" a nie czy uważasz jakąś produkcję za arcydzieło? To jest moja - podkreślam - subiektywna ocena filmu, do którego wracam jak tylko mam okazję i oglądam z miłą chęcią :) Nie, nie jest dla mnie żadną wybitną produkcją, zasługującą na wychwalanie, podziw i uznanie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. Widocznie różnimy się podejściem do oceny. Tak samo jak w szkole 6 powinna być za naprawdę coś wyjątkowego. Ja też choćby "Braveheart" uwielbiam, ale daję mu 8, bo jednak obiektywnie to nie ta sama klasa co "Lot nad kukułczym gniazdem' czy "Amadeusz".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkon napisał:

Ok, dzięki za odpowiedź. Widocznie różnimy się podejściem do oceny. Tak samo jak w szkole 6 powinna być za naprawdę coś wyjątkowego. Ja też choćby "Braveheart" uwielbiam, ale daję mu 8, bo jednak obiektywnie to nie ta sama klasa co "Lot nad kukułczym gniazdem

Oceny już nie zmienię ale OK, będę bardziej obiektywna następnym razem :)  A "Braveheart", "Forrest Gump", "Ostatni Samuraj", "Troja", "Green Book", "Whiplash" to są między innymi filmy do których wracam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...