Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43) Titane - CANAL+Online - 7/10

Pełen metafor film o potrzebie bliskości. Piękne zdjęcia i muzyka.

44) Albatros - CANAL+Online - 4/10

Niestety zawód - nie wiem co ten film miał przekazać. Pierwsza godzina filmu o pracy francuskiego policjanta, drugi o próbie walki z poczuciem winy po niechcianym zabójstwie. 

45) Jestem gen Z (dokument) - CANAL+Online - 6/10

Dokument o pokoleniu Z - w sumie wiele zostało już powiedzianych w innych tego typu produkcjach. 

46) Pływak - HBO MAX - 7/10

Męska przyjaźń i walka w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich w pływaniu. Z wątkiem LGBT. Film o odkrywaniu i próbie akceptacji siebie. 

47) Gniazdo - CANAL+Online - 6/10

Jude Law i Carrie Coon w dramacie psychologicznym w reżyserii Seana Durkina. Historia o tym jak kompleksy i pragnienie władzy prowadzi do spirali kłamstw i komplikacji. Niestety o ile początek był dobry, ale im dalej w las tym gorzej. 

48 ) Numer stulecia - CANAL+Online - 6/10

W sumie obejrzane tylko ze względu na Lisę Kudrow znaną z roli "Przyjaciół" w roli Phoebe. 

49) Teściowie 2 - Player - 7/10

W sumie mogę stwierdzić, że nie wygląda gorzej niż pierwszy film. Chociaż ten "ruszył w teren". Iza Kuna najlepsza.

50) Piep*zyć Mickiewicza - NETFLIX - 5/10

Jeżeli mieli to być polscy "Młodzi gniewni" to nie wyszło. Im bliżej końca tym gorzej. A sama końcówka to już wręcz opary absurdu. 

51) Bullet Train - HBO MAX - 6/10

Taki akcyjniak. Dobra rozrywka. Ale w tym klimacie bardziej jednak wolę "Morderstwo w Orient Expressie". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52) Gdzie śpiewają raki - HBO MAX (od jutra na Netflix) - 5/10

Bardzo przeciętna opowieść o pewnej dziewczynie z bagien poszukującej miłości. Niestety, niezbyt przekonująca historia.

53) Mocny temat - NETFLIX - 5/10

Kulisy głośnego wywiadu z księciem Andrzejem. Liczyłem więc na naprawdę dobry film. Niestety już na początku dowiadujemy się, że fikcja miesza się z rzeczywistością. Aktorsko ok. Ale nic więcej. Szkoda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...