Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, rafal761 napisał(a):

Oczywiście że większość go nie rozumie. Zwłaszcza ta większość która interesuje się historią i nie może patrzeć na te bzdury.

Z filmami już tak jest, że zawsze coś będzie niezgodnego z historią, a nawet jeśli będzie zgodne, to zawsze znajdzie się ktoś kto to podważy.

45 minut temu, ronnie84 napisał(a):

To jest moja subiektywna opinia. A że Ty uważasz ten film za super to twój problem.

To nie jest twoja opinia, tylko bezmyślnie przepisałeś z internetu to co inni piszą. Oceniam film na bardzo dobry, bo taki właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności to nie oglądałem wcześniej żadnych zwiastunów,  ani nie czytałem żadnych recenzji. Sam wyrobiłem sobie ocenę. Ale z tego co piszesz ty jesteś na bieżąco z tym co napisali o tym filmie  i z całą pewnością samemu powielasz pochlebne opinie. Bezmyślnie podążając za bezkrytycznymi pochlebcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wcześniej przeczytał recenzje i wziął je na poważnie, to filmu już bym nie obejrzał, ale wiem, że te recenzje są nic nie warte i szkoda czasu na ich czytanie. Trzeba film obejrzeć i potem go ocenić. Natomiast ty bezmyślnie idziesz za trendem niepochlebnych opinii i jeszcze nawet je kopiujesz, bo nie masz własnego zdania. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę oglądać "Lato nad jeziorem Garda" na Romance TV. Film rozpocznie się o godzinie 20:00. Jest to niemiecka komedia z roku 2022. Dawno nie oglądałem tego rodzaju filmów. Filmy o romantycznej treści bywają ciekawe i wciągające. Przez kilka lat nie miałem okazji i apetytu na tego rodzaju filmy.

 

Poniżej zamieszczam, krótki opis, który znalazłem w Internecie: 

 

Po śmierci rodziców Nell Berger odsunęła na dalszy plan własne marzenia, by zająć się rodzeństwem. Teraz postanawia odbyć kurs na instruktorkę paralotniarstwa. Spotyka dwóch intrygujących mężczyzn.

 

Może ktoś z forumowiczów będzie miał czas, możliwość oraz chęć obejrzeć ten film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tej, nazwijmy to, dyskusji. "Napoleona" oceniłem na 5/10, tak wysoko ze względu na rewelacyjną kreację Vanessy Kirby. Gdyby nie ona byłoby max 3/10. Niczego się o głównej postaci nie dowiedziałem z tego "dziełka", skąd taki entuzjazm dla gościa, który według reżysera niczym się nie wyróżniał i był zwykłym grubianinem? O absurdach historycznych nawet nie ma co wspominać.

Widocznie jestem gospodynią domową, bo zachwyciła mnie "Sukcesja", choć przyznaję że długo się do niej przekonywałem, ale pisanie o fatalnej grze aktorskiej jest jakimś nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba wiedzieć co się ogląda. Film Napoleon to skompresowana i fabularyzowana biografia, czyli taka która może zawierać fikcyjne sceny i zawiera. Film miażdży scenografią i ma genialne ujęcia, szczególnie bitew. Gra aktorska jest na dobrym poziomie. Film wzbudza we mnie duże emocje i dlatego dałem za całość 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...