Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Tylko zwierzęta nie błądzą" - CANAL+Online / Ale Kino+

Historia pięciu osób, które są zamieszane w zniknięcie podczas burzy śnieżnej pewnej kobiety. Początek trochę nudny, ale im dalej - tym lepiej. Finał zaskakujący.  2 nominacje do Cezara 

7/10

 

"Początek" - CANAL+Online / Ale Kino+

Historia powątpiewającej kobiety z zamkniętej społeczności Świadków Jehowy w Gruzji. Film nagrany w formacie 1:33. Dużo scen statycznych. Po samym filmie jednak spodziewałem się czegoś lepszego. 

5/10

 

"Fala upałów" - HBO MAX / Player

Typowy sensacyjniak klasy "B". Można oglądać, gdy chce się spać, bo w filmie wszystko jest dokładnie wyjaśnione poprzez retrospekcje, gdyby komuś się w międzyczasie przysnęło. ;)

4/10

 

"Ci, którzy życzą mi śmierci" - HBO MAX 

Angelina Jolie jako strażaczka próbującą chronić młodego chłopaka uciekającego przed przestępcami i płonącym lasem.

6/10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albańska dziewica (The Albanian Virgin) - C+ Online (do końca sierpnia) - 8/10 - bardzo pozytywne zaskoczenie, albański western w feministycznym ujęciu, kawałek solidnego kina.

 

Mały Książę (The Little Prince) - C+ Online - 7/10 - solidne, ale bez polotu.

 

Najlepsze lata (Mid90s) - C+ Online (do końca sierpnia) - 7/10 - zmarnowany potencjał.

 

Moneyball - HBO Max (do końca sierpnia) - 7,5/10 - Świetny Hoffman (na drugim planie) w roli zblazowanego trenera.

 

Blue Valentine - HBO Max (do końca sierpnia) - 7,5/10 - Świetna Michelle Williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbx napisał(a):

Albańska dziewica (The Albanian Virgin) - C+ Online (do końca sierpnia) - 8/10 - bardzo pozytywne zaskoczenie, albański western w feministycznym ujęciu, kawałek solidnego kina.

 

Najlepsze lata (Mid90s) - C+ Online (do końca sierpnia) - 7/10 - zmarnowany potencjał.

Obejrzałem również oba filmy i oba oceniam identycznie. 

 

Poza tym z filmów, które znikają na koniec sierpnia w Canal+Online zobaczyłem polski "Dzień w którym znalazłem dziewczynę w śmieciach"  - jakie środki takie Sci-fi. Niestety. (5/10) Rumuński "La Gomera" czarna komedia kryminalna - moim zdaniem całkiem udana. (7/10). 

Natomiast w HBO MAX - "Fomo: Udostępniasz i rządzisz" - węgierski dramat o tym ile zła może wyrządzić jeden niewinny filmik w sieci. (6/10) 

 

Do tego w Canal+Online kilka filmów dokumentalnych opisujące tragedię wydarzeń 11 września 2001 z różnych perspektyw: "11 września - Minuta po minucie", "11 września - historie ocalałych", "W cieniu 11 września - polowanie na terrorystów" oraz "9/11. Dzień ataku" (ten ostatni akurat w BBC Player). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...