Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale Extra


n3sc19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Na dysku jakość słaba, za to w nc+ go obraz żyleta :jupi: HD :shock::D

Dziś przez przypadek przeglądałem kolekcję "seriale+" :wink: z net vod i zauważyłem że obraz jest o wiele lepszy niż tych dyskowych nie tylko jak to było w przypadku "house of cards" :D

ps.pytanie z innej bajki czy do łącza 80mb polecacie ten lepszy kabel ethernet i czy będzie jakaś różnica od zwykłego :?:

Taki mały mały off-topic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość marmac1989

Zastanawiam się nad dokupieniem opcji Seriale+ do mojej umowy. W związku z tym mam kilka pytań. Dekoder główny: Wifi Premiumbox+.

 

1. Czy istnieje możliwość obejrzenia wszystkich odcinków seriali, np. Fargo 2? W tym momencie widać jedynie kilka ostatnich. Rozumiem, że pojemność dysku jest ograniczona, ale czy istnieje możliwość oglądania online? Mam na myśli jakąś aplikację, jak HBO GO, np. logiczne byłoby żeby taka możliwość pojawiła się w NC+ GO, ale nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo nie mam pakietu.

2. Czy coś się zmieniło w zakresie ceny i zobowiązania od czasu napisania posta przez "profika"?

3. Czy AXN Now funkcjonuje jako oddzielna aplikacja? Czy jest tam tylko dostępna część odcinków, a nie cały sezon?

4. Czy muszę płacić za dostęp do nc+go tv? Umowę podpisywałem w sierpniu, mogę oglądać kolekcję C+VOD.

5. Jak oceniacie jakość treści zawartych w pakiecie Seriale+? Mam na myśli kwestie techniczne, a nie dobór seriali.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

20 zł ze zobowiązaniem na 6 mies - paczka Seriale+, AXN Now, Kino Świat

 

lub 15 zł mies. ale na cały okres umowy.

Czy opłaty dalej są w takiej wysokości i na taki okres zobowiązania? Włączył bym sobie Seriale+ jedynie dla "Kwarantanny" i po miesiącu wyłączył jak można :mrgreen:

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc reasumując bo już do mnie dzwonili i wiem wszystko a każda z 3 odpowiedzi była inna :mrgreen: .

Wariant 1 - 2 pierwsze miesiące gratis potem 20 zł do końca umowy

Wariant 2 - 10zł miesięcznie do końca umowy

Wariant 3 - pierwszy miesiąc darmowy a potem 30zł za następny miesiąc z możliwością wyłączenia w każdej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zasadniczo seriale leżą w zakładce dwa tygodnie. Belfer to pewnie wyjątek ze względu na szum jaki wokół tego robią.

Belfer to produkcja C+ i w VOD będzie jeszcze przez 2-3 lata.

 

Czyli w jakiej formie?

Jako pakietu sprzedawanego osobno. Mam nadzieję, że kolekcja C+Seriale Extra stanie się niebawem dostępna jako dodatek do C+Seriale, a potem pojawią seriale się na tym kanale. Wtedy byłoby tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...