Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale Extra


n3sc19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że co, w czym macie problem? czy będziecie się tu żalić aż do końca kwietnia? jak jest coś za darmo i dostępne za darmo, to co się robi w tym przypadku, no ....

Z tego co piszą to miało być za darmo a nie jest na dzień dzisiejszy. Zapomniałeś jak sam się żaliłeś że oferty nie takie a chcesz podpisać umowę?A nawet jak już podpisałeś jakie miałeś żale że nie przyszła antena NC+ tylko N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nc+ jest coś takiegohttp://ncplus.pl/oferta/ncplusgo-tv/seriale-plus?utm_source=SG&utm_medium=karuzela&utm_campaign=house-of-cards dzwonił kgtoś pod ten specjalny :shock::mrgreen: numerek :?: Chyba trzeba zadzwonić żeby odblokowali.

Edyta: zadzwoniłem i kazali kontaktować się za dzień,dwa wtedy odblokują ,bo jak konsul stwierdził cyt." nie mamy jeszcze tego w ofercie" :shock::mrgreen::mrgreen: Niezła beka :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zadzwonię pod ten numer i dowiem się jak to jest z tym wszystkim

 

Właśnie jestem po rozmowie i z tego co dowiedziałem że dopiero od jutra ruszy pełną parą i od jutra można zamawiać pod tym numerem co wcześniej był podany link Seriale+ na dwa miesiące i po tym czasie samo się wyłączy z automatu

 

22 334 60 10 tu się zamawia np Seriale+ na próbę

Na stronie nc+ jest coś takiegohttp://ncplus.pl/oferta/ncplusgo-tv/seriale-plus?utm_source=SG&utm_medium=karuzela&utm_campaign=house-of-cards dzwonił kgtoś pod ten specjalny :shock::mrgreen: numerek :?: Chyba trzeba zadzwonić żeby odblokowali.

Edyta: zadzwoniłem i kazali kontaktować się za dzień,dwa wtedy odblokują ,bo jak konsul stwierdził cyt." nie mamy jeszcze tego w ofercie" :shock::mrgreen::mrgreen: Niezła beka :crazy:

 

Z tego co ja dowiedziałem się że od jutra już można dzwonić i zamawiać niby jest w systemie ale od jutra będzie już aktywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miła Pani z specjalnego numeru który jest na stronie NC+ powiedziała że Seriale+ będzie można zamawiać nie wcześniej jak 28 lutego ponieważ na tą chwile wprowadzają Canal+ za 20zł dla tych co jeszcze nie mają także cała ta otoczka z 20 leciem Canal+ to wielka lipa a szkoda że tak nakręcają ludzi zadzwoń a dowiesz się szczegółów i wyszły szczegóły że nie tym razem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem kolekcje o starej nazwie nseriale i fakt jakoś nie powala ale tu bardziej chodzi o sam fakt miało być a nie ma ja nie będę płakał z tego powodu jak nie będzie ale jakoś się coś mówi to niech dotrzymują słowa a nie kołują ludzi miało być od 16 lutego a teraz słyszę że zadzwońcie 28 lutego a później może ruszy w marcu ach szkoda się denerwować .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odblokowali jeszcze nikomu, twierdząc że informacja o promocji i odkodowanie Seriali+ rozminęło im się w czasie :/

Dzwoniłem i konsul wpisał mi w formularzu adnotację o włączenie Seriali +. Stwierdził że na dniach włączą. Co dezaktywacji pakietu to jeszcze nie wiadomo i kazał kontaktować się w kwietniu.

Edyta: mi już działają Seriale+ można zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...