Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale Extra


n3sc19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po telefonie w sprawie promocji Seriale+ za darmo za 2 miesiące na 20 lecie Canal+ i dowiedziałem się że nie ma promocji dyskowej tylko nc go tv czyli połączenie z netem a że mój net słaby do darowałem sobie osobiście myślałem że ta promocja jest na to i na to ale jednak nie szkoda włosów rwać nie będę sobie z tego tytułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że o wersji HD mowa - dopiero po podłączeniu dekodera do internetu - czyli o wersji seriali+ z nc+GO TV a nie w wersji dyskowej - moim zdaniem jest to całkiem prawdopodobne :), w końcu widział bym sens powielenia tej kolekcji :).

Z nc+ Go TV seriale lecą w dużo lepszej jakości, dostosowują się do jakości łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Z nc+ Go TV seriale lecą w dużo lepszej jakości.....

 

Trochę w tym racji jest :wink:

Tak sobie tam zajrzałem bo nie często korzystam i nie jest źle z tą jakością :D

Seriale+ na dysku mają gorszy obraz...

Zdjęcia z "nc+Go TV" trochę nie wyraźne ale jest 8)

 

20150220_075041.jpg

 

20150220_075225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem zamówić seriale+. Niestety, jeśli nie podepnę dekodera do neta to usługa będzie niedostępna. Na sugestię, że abonenci na forum otrzymali dostęp, pani postanowiła skonsultować się z przełożonym ale po chwili potwierdziła swoją wersję. Zamówić można jeśli podpinasz pod neta, albo masz dekodery adb. Tak to zdaje się wygląda.

Mam pytanie do boogimen86 któy dostał uprawnienia jaki masz dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dopytac o korzystanie z usługi nc+ go na tabletach. Chciałem skorzystać z tej pseudo okazji urodzinowej . Ponieważ mam deki po cyfrze to wiedziałem ze na dekach sie nie da. Ale czytałem kiedyś na forum ze przy dekach z cyfry sa osoby które uruchomiły dostęp do nc+ go na tabletach. Podobne rozwiazanie zaproponował pierwszy konsultant ze na dekach nie ma szans ale na tablet mi to aktywują. Nie działało. Nastepnego dnia drugi konsul znów potwierdził ze można i ze po prostu wcześniejszy konsul coś tam złe kliknął i ze po kilku godzinach będzie działać. I znów nic. Teraz ta zabawna urodzinowe infolinia twierdzi ze wcześniej konsole źle mówili i przy dekach typu pace nie mozna klientowi włączyć dostępu do nc+go na tabletach a tym samym urodzinowy dostęp do House of Cards jak zwykle dla wybranych. Czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć jak to jest z tymi tabletatami i nc+ go przy dekach z cyfry ? Bo nie wiem czy jeszcze tam dzwonić czy juz olać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+go nie ma możliwości włączenia nc+ seriale, jedynie jest możliwość na uruchomienie tej usługi na nc+go TV (dekodery sagemcom i ADB) i na dekdoderach ADB w wersji dyskowej - innej możliwości dostępu nie ma. Czyli abonenci dekoderów Philips pvr i Pace PVR - nie mogą w żaden sposób skorzystać z tej promocji bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie w końcu z tym House of Cards III? Na stronie internetowej (http://ncplus.pl/oferta/ncplusgo-tv/seriale-plus?utm_source=ncplus&utm_medium=wysuwajka&utm_campaign=house-of-cards) w FAQ piszą, że cały sezon będzie dostępny także w wersji na dysk twardy, ale jakoś wątpię, żeby udało im się wgrać 13 odcinków serialu w HD. Pojemność dla VOD jest ograniczona, a nie wiem czy miejsca starczyłoby nawet po usunięciu części materiałów, które znikną do 28 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...