Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się lekko:

Ad 1. Nawet jak jeden kabel to i tak starczy, bo VoD ściąga się tylko w nocy, jeśli zostawi dekoder na odpowiednim kanale i go wyłączy to spokojnie filmy powinny się ściągnąć.

Ad 2. Podstawowym wejściem jest wejście numer 1, dwójki używa się jeśli ma się drugi kabel. Jeśli podłączy się kabel do 2 a nie do jedynki to chyba odbieranie jakichkolwiek przekazów nie będzie możliwe, bo podstawa to wejście nr 1, ale nie jestem pewny tego.

Ad 3. No to już musi co nieco powiedzieć maartin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prowadzicie tu dyskusje, że trzeba dekoder zostawiać na konkretnym kanale. VOD powinno działać czy wyłącze dekoder na Al Jazzera czy TVN 24 czy jakimkolwiek inny kanale. Ja osobiscie nigdy na moim dekoderze nie zobaczyłem połowy pozycji HBO VOD. Specjalnie włączyłem dla tej usługi HBO. Niektórzy mówią, że nie ma co narzekać, bo usługa jest za darmo. Dla mnie to wygląda inaczej, bo musiałem włączyć HBO za 29 zł czyli tak naprawdę nie do końca jest to za darmo. Ja osobiście już dzwoniłem do cyfry i od marca zrezygnowałem z HBO i VOD. Poczekam na HD, bo takie VOD mnie nie interesuje. Nie mam zamiaru modlić się, żeby akurat dany film mi sie ściągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b and pizzojad

 

1, 2. Instalacja single, jeden kabel, wejście oczywiście pierwsze.

2. Kanały pracują jak to w Cyfrze, nie zauważyłem niczego odbiegającego od przeciętności.

Może już dziś wrzucą update, to postaram się sprawdzić nowy, wymieniony dekoder, bo na razie chodzi na sofcie 76.

 

A może to kwestia zostawienia na odpowiednim, "magicznym", kanale, może pozostawienie na mongolskiej telewizji erotycznej pomoże :lol:

 

PZDR

 

Maarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wyłączenie na danym kanale cos zmienia.

Dziś w nocy sciągnął coś. Tylko ze wczesniej nie sciagnął... i mam odcinki 1,2,3,4,5,6,7, 10

wtedy zgasiałem na eurosporcie i omineło mnie chyba 8 i 9.

 

Jeszcze trzeba potestować, nie chce wygłaszać jakiś opinii wyssanych z palca ale coś jest na rzeczy.

Może nie kanały mają do rzeczy jak transpondery na których są ?

 

Ma ktoś odcinek 8 i 9 tego serialu ? nie pamietam tytułu... Fenomen żonatego faceta- czy cos w tym stylu.

Ma ktoś np. Śląski interes - ten dokument HBO ? u mnie jest juz bardzo długo na liście ale jest niedostępne.

Wczoraj zgasiłem na TVP2 i coś poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA znaczenia to, na którym kanale zostanie wyłączony dekoder. Jeżeli już, to ew. problemy może powodować zostawienie na Astrze. Mam ten PVR dość długo i tak już jest - czasami się ściągnie, czasami nie. Zaznaczam, że mam jeden kabel.

Panowie, trochę cierpliwości. Przecież to testy. Co nie znaczy, że nie mamy prawa ponarzekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maartin

Przejrzałem twoje posty i przychodzi mi do głowy kilka pytań na które odpowiedzi nei widzę:

 

1. Jaką masz instalację antenową - ile kabli podpietych do PVR ?

2. jeśli pracujesz na jednym kablu to do którego gniazda masz podpiety ten kabel ?

3. czy wszystkie kanały pracują ci poprawnie - masz dobry sygnał ?

 

Ja mam ten sam problem co maartin.

Mam instalację na konwerterze Octo i antenie 120 cm, która mieści się na dachu i ma piękne niebo. Do Cyfry idą dwa kabelki, sygnał mam prawie idealny (prawie cały zielony pasek). Dwa kolejne kabelki idą do n-ki. N-ka ściągnęła wszystkie możliwe filmy i można je oglądać. W tym samym czasie Cyfra z HBO Digital nie ściągnęła absolutnie nic. Jak dla mnie to dziadostwo straszne. I jak tak ma to tak działać to nie jestem zainteresowany HBO Digital (pomijając fakt, że filmy z listy denne - no może ze 2 można by wybrać gdyby nie fakt, że zaraz znikają z listy) U mnie wciąż magiczne "Audycja jeszcze niedostępna". Bardzo często zdarza mi się, że wyłączam oba dekodery z sieci na noc bo tak hałasują, że spać się nie da. Gorzej niż komputer ściągający mp3. Ale zdarzało się, że Cyfra była 3 dni na Stand-by i gucio - nic nigdy mi się nie ściągnęło. N-ka za to pościągała wszystko i wszystko ściąga. VOD na N-ce jest o niebo lepszy. Jak dla mnie to wady są jeszcze takie: brak dźwięku przestrzennego - VOD w N-ce jest w stereo, Cyfra też nie nadaje żadnego kanału w 5.1. Czy ktoś z Was ma inny pomysł niż "wszyscy agenci są pier." tzn. niż panowie z infolinii Cyfry sugerujący wymianę dekodera (na który notabene czekałem 3 miesiące od zgłoszenia chęci wymiany, jak na klienta, który jest z nimi od początku istnienia C+ w Polsce i płacącego najwyższy z możliwych abonament to trochę nie fair)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

no więc po updatowaniu softu temat wreszcie ruszył.

Wczoraj update do 79, bez żadnych restartów i innych "mantr" do bóstw starożytnych ściągnęło pierwszych 5-6 pozycji.

Nie pamiętam już jakich, bo rano się zbytnio nie przyglądałem.

Dekoder nie hałasował, nie słychać twardziela, wszystko cacy.

Nie ulegam euforii, zobaczymy, czy dalej będzie tak różowo z resztą pozycji...

 

Podsumowując moją nierówną walkę, absolutnie nie zgadzam się z opinią częśći forumowiczów, że jest jak jest i za darmo i nie narzekać.

Jeżeli cyfra+ decyduje się na ogłoszenie wszem i wobec, że oto ich wspaniała usługa HBO Digital już jest i w ramach niespotykanej promocji udostępnia nam ten oto cud techniki multimedialnej bez opłat do końca czerwca, to rzeczona usługa powinna śmigać jak żyleta.

Jeżeli ten cud techniki jakim jest owe HBOCyfrowe jest w fazie testów, wykrywania prób i błędów, winno być to wyraźnie przez cyfrę+ powiedziane.

Szanowni klienci nie czują się wtedy jakby im cyfra+ zrobiła promocję niesamowitą, lecz po prostu mają możliwość brania udziału w okresie testowania usługi.

I wtedy jest to do zaakceptowania że znikają pozycje, nie ściąga się wogóle lub ściąga się tylko jak wykona się 7 obrotów w lewo w spódniczce hawajskiej z liści palmowych i zostawi dekoder na mongolskim kanale "24 godziny. Poradnik hodowcy stepowej owcy".

A i pracownicy techsupportu Cyfry powinni brać czynniejszy udział w takowych dyskusjach, bo nie ma nic lepszego jak tysiące "dłubiących i kombinujących" użytkowników.

 

Powiedziałem, HOWGH

 

Jeszcze się odezwę, jak lecą pozostałe pozycje.

 

PZDR

 

Maarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA znaczenia to, na którym kanale zostanie wyłączony dekoder. Jeżeli już, to ew. problemy może powodować zostawienie na Astrze. Mam ten PVR dość długo i tak już jest - czasami się ściągnie, czasami nie. Zaznaczam, że mam jeden kabel.

Panowie, trochę cierpliwości. Przecież to testy. Co nie znaczy, że nie mamy prawa ponarzekać :wink:

 

Tylko dlaczego u jednego się ściągnie a u drugiego nie ?

Teraz są odcinki 1,2,3,4,5,6,7,8, 10 i znowu nie ma 9. Nic w nocy nie nagrywałem. Dziwne to jest.

 

2498bfe64b6fbb6am.jpg

9bd8ee0c0e718a89m.jpg

2f7985c6b8eb67b6m.jpg

 

Później dopisze które pozycje już mam dostępne a których brak.

Prosze o to samo innych użytkowiników HBO Digital :D

 

EDIT

Więc tak...

W nocy doszła jedna pozycja. Sześć stóp pod ziemią odc. 3 - póki co niedostępna

 

pozostałe niedostępne:

Wakacje u dziadka

Śląski interes

Sześć stóp pod ziemią odc 1

Sześć stóp pod ziemią odc 2

Sześć stóp pod ziemią odc 3

Mój dom w Umbrii

Kylie Showgirl ... koncert

Fenomen Żonatego mężczyzny odc. 9

Casshern

 

reszta jest już u mnie dostępna.

Wczoraj miałem 9 niedostępnych pozycji, dziś doszła jedna pozycja i jest 9 niedostępnych więc jedna pozycja się nagrała - niestety nie wiem która.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ciekawostkę. Jakiś czas temu zrezygnowałem z tej usługi (robili wszystko żebym tego nie robił). Usługa wygaśnie z ostatnim dniem lutego. Przez długi czas nie miałem żadnego filmu tylko zmiana tytułów, myślałem że poprostu filmów nie będzie. Jakie było moje zdziwienie dzisiaj rano okazało się, że mam wszystkie filmy na moim dekoderze aktywne. jeszcze jedno konsultanci od momentu mojej rezygnacji co najmniej raz w tygodniu do mnie dzwonią w celu ponownej aktywacji opcji. Poczekam do końca może uda się od nich dostać jakiś dłuższy termin darmowy. ( Nie potwierdzona jeszcze informacja podobno 50% osób zrezygnowało już z tej opcji) to by tłumaczyło ilość telefonów do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby im dać do myślenia, i żeby nie myśleli że tak wszystko jest cacy i tak pięknie.

 

Ps. Dziś w nocy nic mi nie przybyło. Nie wyłaczałem z prądu na chwile przed nocą, zostawiłem na TVP1 lub TVP2 (nie pamietam)

Chyba tylko to wyłaczanie z prądu coś daje...

Ale też to by było bezsensu przeciez tuner przy każdym właczeniu i wyłaczeniu z pilota - tak jakby sam sie restartuje.

Czy komuś dzis w nocy coś się ściągnęło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się rezygnuje z tego, skoro do któregoś tam czerwca jest za darmo?

 

 

To samo pytanie zadawali mi wszyscy konsultanci, którzy do mnie dzwonili. Moja odpowiedź była następująca tej usługi nie chcę nawet za darmo.

 

Co do ilości filmów mam takie wrażenie, że te wszystkie filmy są już u nas na dyskach, tylko Cyfra wysyła uprawnienia. Ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby im dać do myślenia, i żeby nie myśleli że tak wszystko jest cacy i tak pięknie.

 

Ps. Dziś w nocy nic mi nie przybyło. Nie wyłaczałem z prądu na chwile przed nocą, zostawiłem na TVP1 lub TVP2 (nie pamietam)

Chyba tylko to wyłaczanie z prądu coś daje...

Ale też to by było bezsensu przeciez tuner przy każdym właczeniu i wyłaczeniu z pilota - tak jakby sam sie restartuje.

Czy komuś dzis w nocy coś się ściągnęło ?

 

Spokojnie :D

W nocy z soboty na nadzielę jeszcze się nie zdarzyło, by przesyłali filmy na dysk! Nie wiem dlaczego, ale co tydzień w noc weekendową nic nigdy nie dochodzi... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Zapomniałem :D

Pewnie technicy cyfry są tak zmęczeni że muszą w weekend odpocząć. Ciekawe po czym ? Softy zmieniają jak już te stare sie do niczego nie nadają. Wogóle tak pracują jakby na państwowym byli za komuny. Czy sie stoi czy sie leży to i tak sie należy.

Podejrzewam że lepszy soft by napisał mój informatyk z podstawówki.

dobrze że jest konkurencja w postaci N-ki bo pewnie w życiu HD by w cyfrze nie było, to samo VOD. Dzwięk 5.1 to dla nich prawdziwe wyzwanie, któremu podołać chyba nie dadzą rady. Łaske człowiekowi robią, nic dziwnego że ludzie rezygnują mimo że jest za darmo.

Testy testami ale chociaż zeby człowiek widzał że jest lepiej, że jest jakaś poprawa a nie tak bez ładu składu. Na odczepke wszystko robione.

 

Ciekawe dlaczego nie wysyłają filmów od 24:00 do 12:00 w południe, ściągnęły by sie w 3 dni i po sprawie. A tak to sie bawią codzienną zmianą listy a filmy idą jak krew z nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

odzywam się po paru dniach i poprzednich postach dotyczących walki z PVR-em.

Otóż co noc ciągną się 2-3 pozycje.

W odróżnieniu do posta jednego z poprzedników mi przez ostatni weekend ściągnęło łącznie 8-9 pozycji, więc w weekend też idzie.

 

PZDR

 

Maarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się rezygnuje z tego, skoro do któregoś tam czerwca jest za darmo?

 

wcale nie jest za darmo. Za darmo by bylo gdyby kazdy posiadacz PVR od C+ i obojetnie jakiego pakietu dostal ta usluge. Ona jest dostepna tylko dla abo majacych wykupiony za 29zl HBO MaxPack. Wiec jakby nie patrzec to koszt 29zl a nie 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie kosztuje 29 zł. to kosztuje dużo więcej!! Przecież musisz wykupić jakiś pakiet, musisz wynająć dekoder, kupić resztę sprzętu. Prąd też kosztuje, a do tego popcorn też by się przydał.

Ludzie HBO Digital jest w tej chwili za darmo. Te 29 zł płacisz za pakiet HBO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...