Skocz do zawartości

Echostar DSB 616


kafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

moze nie do konca w temacie ale po zmianie softu w tym dekoderze zgasły mi dwa wartościowe kanały

 

KinoPolska i Foxlife co prawda naleza one do pakietu film a ja mam tylko wakacyjny familijny ale fak jest faktem.

 

czyli dla mnie ta sama zamiana to jedna wielka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do kanałów z innych satelitów jest ale teraz dużo bardziej utrudniony. Np. teraz kiedy mam antenę ustawioną na Astrę 2B nie mogę sobie szybko sprawdzić listy wszystkich kanałów z tej pozycji,wcześniej po wciśnięciu przycisku na pilocie wyświetlała się lista satelitów, wybierałem tego, który mnie interesuje i pojawiała mi się lista kanałów, teraz z racji tego, że nie ma listy ''bieżący satelita'' tak się nie dzieje. Chyba jedyny sposób na to by sprawdzić wszystkie kanały z danego satelity to dodanie ich do jednej z list ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dekoder pozbawiony kolejnej funkcji. Twój własny sprzęt został okaleczony przez CP. Zapłaciłeś za niego, a oni orżnęli go teraz z funkcji, które wg instrukcji masz gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma listy wszystkie kanały ale nasze dodane kanały np Eska tv albo Rebel zaczynają się od 1000 na liście Cyfrowy Polsat.Nie sprawdzałem ale dostęp do innych satelitów powinien być bo kanały z innych satelitów nadal mam na tej liście.Sprawdze jak będzie liga mistrzów

 

Jest dostęp do innych satelitów, bo mam np. GoTV na 1738 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trafiłem na to form w poszukiwaniu pomocy. Znajomy ma Echostara DSB 616 z CP. Ostatnio prosił mnie abym zabudował mu drugi konwerter żeby mógł odbierać programy z Astry. Jednak trafiłem na opinie że nie wszystkie przełączniki działają z tymi echostarami. Czy możecie polecić mi jakiś sprawdzony przełącznik ? Dodam że byłem w punkcie CP i pan powiedział że łatwiej mi będzie jeśli kupię monoblocka i upierał się że będzie działać, mimo że, słyszałem że monoblocki prawie w ogóle nie chcą współpracować z tymi tunerami. Drugie pytanie to o zmianę oprogramowania. Czytałem ostatnie posty że niby jest zablokowany dostęp do innej satelity a jeśli jest to utrudniony. Czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ryzykuj z monoblokiem, ja korzystałem z wavefrontiera tego szarego z DiSEqC2.0 poza tym jaką antenę chcesz ustawić? czy to nie jest przypadkiem 60cm? jeśli tak to monoblok odpada chyba że dość drogi monoblok na 3 stopnie

 

moja rada kup na razie przełącznik i podłącz konwerter do drugiego LNB i zobacz jak działa, jak jest OK to zamontuj go na zezie na Astrę i sprawdź, jak dalej działa to kup NOWY konwerter i wstaw na HotBirda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Prosze o pomoc.

Swiecila mi sie zielona _Dioda i nie szlo Recivera sterowac. Jak juz w starych Informacjach wymienilem te dwa Kondensatory i wszystko smiga.

Teraz mam ten sam problem z Reciverem moich znajomych. Tez palila sie ta zielona dioda-wszystko bylo zablokowane. Kolega wylaczyl go z sieci i po jakims czasie zalaczyl. Od tego momentu nie swieci juz nic/ panel plus zalacznik-ciemno. Wymienilem ponownie te dwa kondensatory jak poprzednio i u mnie lech bez skutku. Dekoder nie da sie zalaczyc i z przodu panel plus zalacznik-ciemno. Musialo dodatkowo jeszcze cos innego pasc. Prosze o Informacje................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem trzy zdjecia z glownej plyty lecz nie wiem jak je mam wprowadzic na te strone zebys mogl je Sobie zobaczyc. Otworzylem jeszcze raz moj Dekoder aby porownac czy wszystko jest tak samo lub czy widac cos podejrzanego. Niestety nic nie zauwazylem a obydwa Kondensatory wlutowalem prawidlowo z uwzglednieniem polaryzaji ( plus i minus) jedyna roznica ze ja u mnie wlutowalem obydwa po 1000µf 32V bo innych nie bylo a u Kolegi te orginalne 1000µF 16V. Ale to nie ma z tym nic wspolnego.

Prosze o nastepne wskazowki.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamiany które zauważyłem to dodanie w MENU numerów kontaktowych. Dodanie w liście kanałów objaśnień kolorów wybranej listy. Nie ma też błędu który był przy wyborze radia kodowanego np. RMF FM pojawiała się informacja że ten odbiornik nie odbiera sygnału HD, a teraz tego błędu nie ma i trochę jest pozmieniany opis programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...