Skocz do zawartości

WYBUCHOWA INFORMACJA z trójkąta CYFRA-POLSAT_TVN


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uważam, że grupą docelową dla platformy iti,będą osoby między 22 a 45r.

a więc czynna grupa zawodowa,którą stać, lub będzie stać na zakup

tv-HD ready,już dziś w najnowszych promocjach można kupić np lg 32" lcd

za 2999,lub crt philips 29"za 1999,a z czasem ceny coraz bardziej będą

lecieć na łeb,a więc już w niedalekiej przyszłości ludzie standardowo

będą kupować tego typu sprzęt :D

To nie będzie tak.

Będzie natomisat tak, jak dziś z telewizorami czarno-białymi, których już nie ma. Ceny sprzętu spadają i spadać będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był tylko jeden gracz na rynku to ceny automatycznie pójda w górę bo wkońcu były monopolistą jak TPSA. pytanie tylko: po co przepłacać :?: Na konkurencji miedzy platnapewno zyskaja tylko klienci bo każda bedzie chciała zdobyc jak najwięcej klientów. chodzi mi głównie o dwie platformy bo jak będzie trzecia to bedzie to roznie. Narazie musimy czekać i uzbroic sie w cierpiwość bo nie wiemy jak a ofertę programowa przygotuje ITI i jakie beda cenya tym samy kogo będzie stac na ta platformę bo powiedzmy sobie szczerze przecietnego Kowalskiego w tej chwili nie stać na telewizor HD i dekoder, bo przecietny jeszce kowalski ma w swoim domu telewizor OTAKE rocznik 90 i poczciwego starego analoga. Ale nie wykluczone, żę za kilka miesecy zostanie tylko dwóch graczy na rynku a wtedy to będzie sie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak abonenci mogą zyskać na tym, że będą 3 platformy? BZDURA! Wszystko będzie rozproszone, zawsze będzie trzeba z czegoś zrezygnować, a to z LM, lub OE albo Filmów. Jakby była jedna platforma i cena za wszystko (łącznie z XXX) oscylowałaby wokół 200 PLN i tak byłoby lepiej. Przecież zawsze każdy mógłby sobie wybrać to co go interesuje. Teraz przy 3 platformach, zakałdając że ktoś chce filmy, LM i PS to będzie więcej niż 200 PLN (nie licząc XXX) Nie wiem dlaczego u nas wszyscy chcieliby wszystko i to najlepiej za darmo.

 

Nie można platform porównywać do rynku telefonicznego. Bo operatorzy telefoniczni oferują to samo + jakieś dodatkowe usługi. Natomiast każda platforma oferuje co innego (niby też kanały TV ale chodzi o zawartość). Wyobraźcie sobie taką sytuacje, że każdy z 3 operatorów komórkowych oferuje połączenia na inny obszar Polski i np z Orange można dzwonić tylko na północ polski, z Plusem na południe, a z Erą za granice. Ciekawe czy wtedy też byście chwalili taką konkurencje.

Podobna sytuacja będzie mieć miejsce właśnie z platformami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że jak pojawią sie 3 platformy w Polsce to abo zyskają.. a co??

 

Zacznie sie konkurencja i kazdy będzie chciał zatrzymac klientów, zacznie się walka o klienta!

Na konferencji ITI zapowiedzieli HD, PVR i inne udogodnienia!

Noco konkurencja obecna CP i C+ zaczeły zapowiadac nowości itp.. sprawy na jesieni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak abonenci mogą zyskać na tym, że będą 3 platformy? BZDURA! Wszystko będzie rozproszone, zawsze będzie trzeba z czegoś zrezygnować, a to z LM, lub OE albo Filmów. Jakby była jedna platforma i cena za wszystko (łącznie z XXX) oscylowałaby wokół 200 PLN i tak byłoby lepiej. Przecież zawsze każdy mógłby sobie wybrać to co go interesuje. Teraz przy 3 platformach, zakałdając że ktoś chce filmy, LM i PS to będzie więcej niż 200 PLN (nie licząc XXX) Nie wiem dlaczego u nas wszyscy chcieliby wszystko i to najlepiej za darmo.

 

Nie można platform porównywać do rynku telefonicznego. Bo operatorzy telefoniczni oferują to samo + jakieś dodatkowe usługi. Natomiast każda platforma oferuje co innego (niby też kanały TV ale chodzi o zawartość). Wyobraźcie sobie taką sytuacje, że każdy z 3 operatorów komórkowych oferuje połączenia na inny obszar Polski i np z Orange można dzwonić tylko na północ polski, z Plusem na południe, a z Erą za granice. Ciekawe czy wtedy też byście chwalili taką konkurencje.

Podobna sytuacja będzie mieć miejsce właśnie z platformami...

 

Nie wiesz jak moga zyskac? Dziwne, a co do telefonii, to przeanalizuj sobie poziom cen uslug na przestrzeni ostatnich lat ile kiedys, a ile teraz placisz za polaczenie. Jak myslisz dzieki czemu te ceny spadly - to jest globalny efekt dotyczacy wszystkich operatorow, argument o "rozproszeniu uslug" jest marginalny. Pierwsze slysze ze konkurencja jest be - BZDURA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie poruwnuj telefoni bo kazda firma oferuje taka sama usługe. W tym przypadku jest troche inacze bo choc wszystko to sa kanały TV jednak na kazdym jest zupełnie co innego i okreslone prawa filmowe czy sportowe moze miec tylko jedna. Choc ogladac OE nie masz innego wyboru jak C+. Chca dzwonic wybierasz oferte najkozystniejsza finansowo. Tutaj wybieracac najkozystniejsza finsowe wcale nie zyskasz dostepu do wszystkiego co chcesz. Bo końcowy produkt kazdej platformy jest zupełni inny ze wzgldu na oferte. Zgodze sie z Pawopem bo faktyczne koszty 3 platform beda dla kilenta owiele drozsze niz 1. Bo niekt nie bierze tego po to by miec ale po to aby obejrzec to co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był normalny kraj, wszystkie trzy platformy miałyby te same kanały. Wtedy dopiero jest konkurencja. Platforma nie może liczyc na to, że ma na wyłączność jakiś atrakcyjny kanał, nie musi się starać bo i tak pojawią się abonenci. Musi dbać o zadowolenie klienta, atrakcyjność cen, jakość techniczną i usługi multimedialne z prawdziwego zdażenia. Czyli konkurowac a nie żerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to gadanie jest tak naprawdę o niczym, nie ma tu żadnych konkretów, temat jest założony szczerze mówiąc chyba tylko po to żeby nabić sobie posta i narobić więcej szumu o platformie której jeszcze nie ma na rynku. Ale wkońcu to tvn - lubią rozgłos, na tym im tylko zależy. Przecież oprócz transmisji HD nie podali żadnych szczegółów a wy się podniecacie.

 

A ich hasła typu: telewizja przyszłości i inne takie, są powtarzane wyłącznie po to żebyście je dobrze zapamiętali i wielbili jeszcze przed startem (a tak naprawdę nie wiadomo o tej platformie prawie nic). Ja poczekam z czym wystartują do klienta bo jak na razie to widzę w ich wypowiedziach dość duże sprzeczności a dokładniej:

 

Raz mówią że ma to być platforma tania oraz łatwa w dostępie i obsłudze

A innym razem że wprowadzą najbardziej zaawansowane technologie (dodam: nie tanie) i że wymagają aby ich platforma była dostępna tylko w wyspecjalizowanych sklepach (a to już z kolei snobizm)

 

Na koniec przepraszam za jak zwykle za długą wypowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowy zakup TV Puls to pies i być może TV 4.Pozdrowienia

Gdyby Murdoch chciał poważnie zaiwestować, to bez problemu by wykupił wszystkich graczy na polskim rynku. Zakup TV puls to taki mały kaprys. Wątpię żeby nawet osobiście o tym wiedział. Może będzie się wprawiał w biznesie telewizyjnym jego wnuczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już informację dla trójkąta !. Po piętnastu latach odpaliłem sobie nówkę antenkę ze wszelkimi dodatkowymi szczegółami. Już sobie czeka i ja czekam, Kto mi zafunduje lepszą ofertę ?, tego wezmę. W przyszłym tygodniu już wrzesień, może się coś wyjaśni ?. Czy poinformują?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pamiętacie , że PC nie miała praw do emisji TVP.

Rozmawiacie o ofercie programowej.

Bronek Wildstain jednym ruchem może cały projekt pogrążyć.

Bo kto kupi ITI bez TVP ?

I bez Polsatu. I bez C+/HBO.

Mimo wszystko przewiduję klapę. I to wielką tego projektu.

Tańcami z gwiazdami tego się nie pociągnie.

 

Chyba, że chodzi o uruchomienie i sprzedaż deficytowego projektu koncernowi News Corp., który należy do Ruperta Murdocha ?

A ten to pociągnie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...