Skocz do zawartości

WYBUCHOWA INFORMACJA z trójkąta CYFRA-POLSAT_TVN


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jednej z odpowiedzi na post zamieszczony na blogu T.Grynkiewicza sam prowadzący blog odpowiada jednamu z uczestników dyskusji:

 

Uwaga dla rozróznienia pokolorowałem tekst

 

Cytat na niebiesko

Twierdzenie na zielono

SENSACYJNA odpowiedz Grynkiewicza na czerwono:

 

Ciekawe o co chodzi??????????????? Gość wie coś bliżej?????

 

 

Widzę, że wątek się rozwija. I dobrze.

Wirek, gula, Mazoku - fajne pomysły na promocję. Gdybym był z ITI…, no, ale nie jestem ;-)

 

1. gula: \”oslabienie atutu jakim jest LM, ktora w pierwszym mocnym uderzeniu reklamowym skupilaby uwage ludzi i ich przyciagnela\”

 

~Proszę pamiętać, że Liga Mistrzów dopiero się zaczyna. I poślizg można szybko nadrobić, jak nadejdą prawdziwie hitowe spotkania.

 

CYTAT 2. Wirek: \”chyba ze przyjdzie jakas wybuchowa informacja z trojkata Cyfra-Polsat-TVN :)\”

Odpowiedz: ~Spodziewam się jednej, ale naprawdę wybuchowej. Ale na razie - cichosza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis idiotyzm i prowokacja,ale tak na serio ja spodziewam sie bardzo szybkiego wchloniecia Polsatu Cyfrowego przez ITI,a byc moze i w ciagu nastepnych 2 lat fuzji badz wchloniecia Cyfry.CP juz jest trupem,Cyfra niedoinwestowana,a ITI-wystarczy ze wiele nie straci na starcie,a moze i zyska,wiec bedzie lokalnym gigantem na tym rynku...No chybaze moze ktos z zewnatrz,ale to mniej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam nie ma normalnych kanalow filmowych,ani PPV,ani Vod,prawa sportowe poszly sie kochac,do ligi hiszpankiej nawet nie stawali,a wnowych umowach nie umieszczaja 1,2,TVN-ow,oprocz TVN24.Przyszlosc jest coraz czarniejsza,wygladaja,jakby tylko czekali na chetnego co ich pozre,a na dodatek ich testy HD tez nie prowadzily do niczego,oprocz zwiekszenia rozglosu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest adres do tego blogu??

 

Bo tam nie ma normalnych kanalow filmowych,ani PPV,ani Vod,prawa sportowe poszly sie kochac,do ligi hiszpankiej nawet nie stawali,a wnowych umowach nie umieszczaja 1,2,TVN-ow,oprocz TVN24.Przyszlosc jest coraz czarniejsza,wygladaja,jakby tylko czekali na chetnego co ich pozre,a na dodatek ich testy HD tez nie prowadzily do niczego,oprocz zwiekszenia rozglosu....

 

Kanały filmowe są! PPV i VOD oraz HD jak narazie niema nigdzie....!

Umowa z TVNami i TVP jest! TVNu nie zabraknie! polsatowi przybywa wiecej klientów niż Cyfrze! Sa tańsi.....

 

Czy dla tego Polsat jest trupem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy dlugoterminowej nie ma z TVN-ami i TVP.Poczytaj tez inne fora,a i tu chyba gdzies widzialem,jak ludzie pisza,ze dzwonili dlaczego nie ma tych kanalow w ofercie przy zakupie na wlasnosc starych dekoderow,ktore uzytkuja.W ich bok-u udzielaja takiej wlasnie odpowiedzi....

VOD i HD wprowadzi ITI,a moze i nawet Cyfra sie obudzi.CP dla jakich kanalow ma to zrobic,bo ja nawet nie wiedze oprocz discovery innej mozliwosci.Nie cena jest dla mnie wyznacznikiem poziomu platformy.Dla mnie liczy sie jakosc,oferta,podejscie do abonenta i na koncu cena.....Reszta juz jest niemal nieistotna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz: ~Spodziewam się jednej, ale naprawdę wybuchowej. Ale na razie - cichosza :-)

 

Bardzo cenna wychwycona informacja. Wiadomo są niedomówienia, a jak ma być na talerzu ?.

Jeśli do tego dodam, że nie tak dawno w gorący weekend, obie platformy nie handlując swoją ofertą, przeliczali nas abonamentów na sztuki z podziałem na rodzaj wykupionego pakietu, to wszystko razem daje wiele do myślenia. Przypadek ?. Dziwny zbieg okoliczności ?. Czy raczej działanie zamierzone ?.

Radosnego komunikatu o liczbie abonamentów jednej i drugiej platformy nie było i nie ma. Co w takim razie się szykuje ?.

Odpowiedź jesienią ?, albo niebawem ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przyszło mi na mysl potrójne połączenie!

 

Spodziewam się jednej, ale naprawdę wybuchowej. Ale na razie - cichosza

 

oraz to jak powiedział przedmóca przypadkowe przeliczeniaklientów tego same dnia.....

 

Więc moze Bedziemy mieli w Polsce tlko jedna platforme???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!!!Wreszcie ITI wchlonie cale te dziadostwo i wtedy parowanie kart z dekoderami bedzie mialo sens i nie bedzie straszne :!: Uff,ale sie rozpedzilem :oops: .Kolejne marzenia,mam juz dosyc tego wyczekiwania...

A do Kwiatka:Witam!!!

przed chwilą dzwoniłem do biura obsługi klienta z zapytaniem dlaczego w ich nowej ofercie jest brak w/w wymienionych kanałów tv a oni zaczeli wykręcać się sianem że nie mogą ich podać w nowej ofercie bo jest brak umowy długo terminowej na te kanały więc im podziękowałem i zasiadam do pisania wypowiedzenia im umowy.

i to samo: http://forum.[beep]/index.php?showtopic=290701&st=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z odpowiedzi na post zamieszczony na blogu T.Grynkiewicza sam prowadzący blog odpowiada jednamu z uczestników dyskusji:

 

Uwaga dla rozróznienia pokolorowałem tekst

 

Cytat na niebiesko

Twierdzenie na zielono

SENSACYJNA odpowiedz Grynkiewicza na czerwono:

 

Ciekawe o co chodzi??????????????? Gość wie coś bliżej?????

 

 

Widzę, że wątek się rozwija. I dobrze.

Wirek, gula, Mazoku - fajne pomysły na promocję. Gdybym był z ITI…, no, ale nie jestem ;-)

 

1. gula: \”oslabienie atutu jakim jest LM, ktora w pierwszym mocnym uderzeniu reklamowym skupilaby uwage ludzi i ich przyciagnela\”

 

~Proszę pamiętać, że Liga Mistrzów dopiero się zaczyna. I poślizg można szybko nadrobić, jak nadejdą prawdziwie hitowe spotkania.

 

CYTAT 2. Wirek: \”chyba ze przyjdzie jakas wybuchowa informacja z trojkata Cyfra-Polsat-TVN :)\”

Odpowiedz: ~Spodziewam się jednej, ale naprawdę wybuchowej. Ale na razie - cichosza :-)

 

A z tym połączeniem to może coś być na rzeczy :) Ale o tym cichosza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!!!Wreszcie ITI wchlonie cale te dziadostwo i wtedy parowanie kart z dekoderami bedzie mialo sens i nie bedzie straszne :!: Uff,ale sie rozpedzilem :oops: .Kolejne marzenia,mam juz dosyc tego wyczekiwania...

Normalnie super, jedna platforma cyfrowa, monopol na rynku... same korzyści... abonament już tylko 300 PLN miesięcznie, okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tego dodam, że nie tak dawno w gorący weekend, obie platformy nie handlując swoją ofertą, przeliczali nas abonamentów na sztuki z podziałem na rodzaj wykupionego pakietu, to wszystko razem daje wiele do myślenia. Przypadek ?. Dziwny zbieg okoliczności ?. Czy raczej działanie zamierzone ?.

Radosnego komunikatu o liczbie abonamentów jednej i drugiej platformy nie było i nie ma. Co w takim razie się szykuje ?.

Odpowiedź jesienią ?, albo niebawem ?.

To liczenie to raczej przypadek. Więcej firm robiło wtedy remament m.in. Telekomunikacja Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie wcześniejszych przypadków podobnego liczenia. Było o tym nawet głośno w mediach. O MediaLinku i SAT Kurierze nie wspomnnę.

A niech tam, to czyż nie warto się pochwalić np. Cyfra+ 1055.099 abonentów a Cyfrowy Polsat np. 700123 abonentów a tu cisza. Przecież, tak niedawno jedni i drudzy prześcigali się w tych rekordowych komunikatach. Były nawet pozakładane tematy na forach o liczbowych osiągnięciach każdej z tych platform. Teraz mamy ciszę jak przed burzą ? i to mnie zastanawia.

 

-serdecznie pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie super, jedna platforma cyfrowa, monopol na rynku... same korzyści... abonament już tylko 300 PLN miesięcznie, okazja.

 

Tyle by nie bylo,a za pelny pakiet pelniutkiej oferty z HD i DD warto byloby i zaplacic ze 200-250 zl.Nie kazdy musi miec najwyzszy pakiet.Dotad polowa abonentow CP i Cyfry nie ma najwyzszych pakietow,tylko srednie i najnizsze.Byloby wreszcie cos dla wszystkich,bo dla wymagajacych w tej chwili nie ma nic....Wez teraz Cyfre i CP,zaplac 200 i masz to samo razy dwa+kilka kanalow razy jeden,dorzu do tego planowane ITI za powiedzmy 60-80 zl i placisz tyle samo,nie masz jeszcze wszystkiego(zapewne) i masz tylko kilka kanalow w dobrej jakosci.Co jest lepsze?

Nie wiem czy Cyfra polaczylaby sie z CP bo za co oni to zrobia?Kupili hiszpanska,a juz wczesniej nie mieli ochoty na zadne zmiany w platformie.Nie chcieli wprowadzac HD itd itp.Teraz albo czas na fuzje,albo na zmiany,na jedno i drugie kasy nie starczy,bo CP nie dolozy.Oni raczej mysla o tym jak wyciagnac jeszcze kase z tego co utopili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest adres do tego blogu??

 

Bo tam nie ma normalnych kanalow filmowych,ani PPV,ani Vod,prawa sportowe poszly sie kochac,do ligi hiszpankiej nawet nie stawali,a wnowych umowach nie umieszczaja 1,2,TVN-ow,oprocz TVN24.Przyszlosc jest coraz czarniejsza,wygladaja,jakby tylko czekali na chetnego co ich pozre,a na dodatek ich testy HD tez nie prowadzily do niczego,oprocz zwiekszenia rozglosu....

 

Kanały filmowe są! PPV i VOD oraz HD jak narazie niema nigdzie....!

Umowa z TVNami i TVP jest! TVNu nie zabraknie! polsatowi przybywa wiecej klientów niż Cyfrze! Sa tańsi.....

 

Czy dla tego Polsat jest trupem???

 

Tak, bardzo wspaniałe są te kanały filmowe... :lol:

szczególnie europa, kino polska i cinemaxy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od czasow Wizji Tv bylo wiadome ze w Polsce brak jest miejsca na trzy platformu wczesniej czy pozniej bedzie jaka fuzja w tej chwili bardziej prawdpodobna bedzie fuzja polsatu z cyfra bo ITI chce cos sama z wojowac nie robila by nowej oferty tylko dogdadala sie z polsatem jakby miala zmiara robic fuzje. Pozyjemy zobaczymy im wiecej platform tym gorzej dla klienta w kazdej prawa do jakis imprez sportowych filmow i kogo na to stac by pozwolil sobie na posiadanie 3 platform. TVN raczej nie zabierze swoich programow z cyfry ani polsatu bo stracilby troszke na ogladalnosci nie wszyscy bowiem dla tvn turbo przeniesli by sie z cyfry do ITI oni moga swoich nowych kanalow nie udostepniac innym ale stare pewnie nadal bedzie mozna ogladac. Byc moze dogadali sie z jakimis kanalami filmowymi ktorych nie bylo na naszym rynku. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma już co się spierać. ITI dostało zapewne wszystko, co chciało. Rewolucja na rynku stanie się faktem. Oferta sportowa będzie mocna, ponieważ sukcesu bez ligi polskiej i głównych lig europejskich nie osiągną. Nie wadomo tylko w jakiej postaci. Kanały filmowe będą raczej z grupy nieznanych do tej pory w Polsce (dlatego forsuję zapowiedź 13th Street) lub mających mały zasięg (MGM).

 

A co do jakości odbioru, pomyślałem o możliwej promocji telewizorów HD przy zakupie oferty platformy ITI. To byłby wstrząs dla rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że grupą docelową dla platformy iti,będą osoby między 22 a 45r.

a więc czynna grupa zawodowa,którą stać, lub będzie stać na zakup

tv-HD ready,już dziś w najnowszych promocjach można kupić np lg 32" lcd

za 2999,lub crt philips 29"za 1999,a z czasem ceny coraz bardziej będą

lecieć na łeb,a więc już w niedalekiej przyszłości ludzie standardowo

będą kupować tego typu sprzęt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...