Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wypadku internetu (umowa na sam internet) okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc. Wypowiedzenie można wysłać w każdej chwili, ale należy użyć zwrotu, że wypowiadasz umowę z końcem okresu podstawowego umowy. W przeciwnym wypadku wypowiedzenie zostanie przyjęte i po zakończeniu pełnego okresu rozliczeniowego zostanie rozwiązana powodując naliczenie kary umownej za zerwanie umowy przed czasem.

Jeśli chodzi o oferty to najpierw powiedz dokładnie jaka oferta Cię interesuje. Rata za laptop to minimum 30zł przy 48 ratach. Za tabletu raty to minimum od 10zł do 30zł przy 36 ratach w zależności od modelu. Laptopy są dostępne od pakietu internetowego za 29,90zł. Myślę, że właściwym wątkiem do dyskusji o ofertach na internet CP będzie wątek temu poświęcony: Promocje, oferty dla obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mianowicie wczoraj wysłałem wypowiedzenie umowy które jeszcze na pewno nie dotarło , a tu przed chwilą miałem telefon z działu utrzymania. Po rozmowie i zadowalającej mnie nowej ofercie ( między innymi wymiana dekodera na Moduł ) jestem zdecydowany przedłużyć umowę , ale zapomniałem zapytać co teraz z moim wypowiedzeniem które do Nich dotrze. Poradzcie co teraz zrobić , dzwonić ? pisać? czy czekać na telefon z C.P. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę jak przygotować dekodery do zdania kurierowi. Wystarczy że mając wszystko co otrzymałem od Polsatu spakować w orginalne opakowania i tak przekazać Kurierowi?. Czy muszę opisywać , naklejać ; jakieś opisy z nazwiskiem itp? Czy otrzymam poświadczenie odbioru sprzętu ? Pomóżcie ba otrzymałem właśnie sms że przesyłka właśnie do mnie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaz akcesoriów podlegających zwrotowi masz tutaj: viewtopic.php?f=7&t=8680#p952953 Pakujesz to w pudełko (nie musi być oryginalne). Jeśli nie posiadasz oryginalnego pudełka z wytłoczeniami to zabezpiecz dekoder przed uszkodzeniami mechanicznymi w transporcie.

W umowie jest protokół zdawczo-odbiorczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym mieć pewność, więc pomyślałem, że najlepiej będzie zapytać o to tutaj.

Zalogowałem się na ICOK i oto moje warunki umowy: http://images70.fotosik.pl/383/be23bad7c4d597fb.jpg

 

Moja umowa miała się skończyć w tym miesiącu, ale przespałem okres wypowiedzenia i przedłużyli o kolejne 3 miesiące i umowa kończy się gdzieś pod koniec lutego 2015 roku.

Chciałbym złożyć wypowiedzenie/zrezygnować z Cyfrowego Polsatu i stąd moje pytanie: kiedy mam to zrobić? W powyższym linku jest napisane, że do końca umowy pozostały 4 miesiące (chyba 28 lutego 2015 - z tego co pamiętam to dostałem taki komunikat kiedyś w TV).

Jeśli nie wyślę wypowiedzenia do końca obecnej umowy to CP przedłuży moją umowę na czas nieokreślony (czy na kolejne 24 miesiące?), a potem jakbym chciał zrezygnować to musiałbym i tak miesiąc jeszcze czekać? Dobrze rozumuję? :D

 

Ale nie o to pytam. Wypowiedzenie mam wysłać do 28 listopada czy po 28 listopada, by nie płacić jakiejś kary? Chciałbym jak najszybciej zamknąć rozdział, pt. "Cyfrowy Polsat", więc mógłby mi ktoś napisać kiedy najlepiej mam wysłać wypowiedzenie, by tak się stało?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wypowiedzenie jest 3 miesięczne, po drugie po skończonej umowie dla Ciebie umowa nie przechodzi na czas nieokreślony tylko roluje się na kolejne 12 miesięcy z tą samą opłatą, a po trzecie wypowiedzenie możesz wysłać w każdej chwili zaznaczając, że chcesz skończyć umowę z końcem jej biegu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeśli wypowiedzenie złożę np. w następnym tygodniu 24 listopada (umowa kończy się chyba 28 lutego 2015), to umowa wygaśnie 28 lutego, a jak złożyłbym np. 15 lutego to umowa wygaśnie 15 maja. Tak?

Jeśli tak, to wysyłam wypowiedzenie.

 

Takie coś może być?

"Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ..... (nr umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie z końcem jej biegu z zachowaniem 3-miesięcznegookresu wypowiedzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie.

Na ICOK mam do wyboru trzy numery.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb3 ... 9dc08.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f94 ... a648f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/522 ... 54c94.html

Ten trzeci to moja obecna umowa, a te dwa pierwsze to wiecie może co to (i do czego) jest?

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie jest 3 miesięczne - tzn. ? Jeśli wypowiedzenie mogę wysłać kiedy chcę, to co znaczy "3 miesięczne"?

 

Najlepiej wysłać wypowiedzenie najpóźniej 3 miesiące przed końcem umowy :) Bo np jeżeli wyślesz pod koniec umowy to będziesz musiał płacić przez te niecałe 3 luba cale miesiące, póki nie wyślą pisma, umowa została rozwiązana :) Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W icok mam następujące warunki umowy na jednej ze swoich umów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc1e7db12ea1551e.html .

Karty i dekodera używa mój brat (na mnie tylko jest umowa). Dekoder to bardzo stary ECHOSTAR DSB-717. Brat chciałby podpisać swoją umowę z nowym dekoderem. Dlatego też ja muszę wypowiedzieć starą umowę. I tutaj pytanie: jaki jest okres wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przeprowadza sie a w nowym lokum jest zakaz instalacji anten sat,wiec dobrze by było wypowiedzieć umowę z cp .Ale okres umowy podstawowej kończy sie 07/12/2014, mama teraz pytanie czy umowa zrolowała mi sie na dodatkowe 12 miesięcy?.Dodam ze na potwierdzeniu zmiany warunków umowy mam napisane Nowe warunki świadczenia usług 1 minimalna liczba Pakietów 2 Możliwość rezygnacji z vdo i filmboxu 3 ulga,... ;4 kod promocji TOJ85 ,5 nazwa promocji -Nowy cyfrowy polsat-superkomfortowa 4cc 6 okres podstawowy 12,7 okres wypowiedzenia- na koniec okresu rozliczeniowego z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...