Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem abonamentem byłej cyfry migrowałem do nc+ na warunkach:

UNIVERSE+

CANAL+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

HBO (dostałem po złożeniu reklamacji na brak Polsat HD)

69.90zł

 

umowa do końca kwietnia wypowiedzenie złożone dziś pierwszy telefon:

 

umowa 24mc

Comfort+

Extra+

Sport&Film+

HBO

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX

64,9zł (jak dobrze pamiętam) dopytałem czy to jest stała cena czy średnia na co miła Pani że średnia 59,9 x 12 + 69,9 x 12 wszystkie dodatki na 24mc co myślicie o tej ofercie?

 

Nie sadzilem ze to powiem ale ta lamana oferta zaczyna sie mi podobac :D i sklonny bylbym ja zaakceptowac zwlaszcza ze suma abo za drozsze 12 miesiecy nieznacznie przekracza to co place obecnie zyli 69 zeta ale do 31 maja jeszcze daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem obecną umowę Universe+ i 6 canal +(za 54 zł) na comfort, multi, extra, premium sport + film. Dodatkowo: wymiana sagemcoma na peace pvr 500 GB (bez opłat za dzierżawę) c+vod ( cała umowa gratis), hbo (na 12 miesięcy gratis). Umowa na 2 lata (6 miesięcy gratis, a póżniej 79,90). Średnia 59,90. Jak oceniacie?

 

Dobra opcja. A mnie w wała zrobili z dekoderem i teraz się z nimi męczę. Pani z linii twierdziła że nie mam możliwości wymiany sagemcoma na pace'a lub innego bo dekoderami zajmują się dystrybutorzy. Rozmowa nagrana więc się odwołałem. Czekam na odzew i mam nadzieję na wymianę dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużona umowa. I to za pierwszym telefonem po zarejestrowaniu wypowiedzenia. I w sumie, chyba trochę za szybko dałem się namówić. Ale cóż. Przedłużone na takich warunkach:

 

Comfort+

Extra+

6x C+

Filmbox za darmo na cały okres umowy

HBO na 6 miesięcy za darmo

Wymiana Pace'a na Mediaboxa

Dostęp za darmo do Canal+ VOD

 

Umowa na 24msc, stała cena 65zł (jeśli zostawię sobie Pace'a, nie wymienię to będzie to 60zł)

 

Mogłem powalczyć o HBO za darmo na cały okres umowy. Ale teraz po uzgodnieniu już chyba nie bardzo?

 

Kuźde. Wszyscy HBO na okres całej umowy :evil: Czy po ustaleniu już warunków nie da się tego zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, niedługo może zaczną dawać wszystkie opcje dodatkowe za free :mrgreen: Kolejny telefon po złożonym wypowiedzeniu, umowa do 31.05, propozycja by zostać przy tym samym co mam w tej samej stałej cenie, Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, HBO, MR, w tym Philips PVR za 99zł na 15mc, po odrzuceniu oferty konsultant jeszcze proponował dorzucić Cinemax lub Filmbox, ale chce zostać przy tym co mam, tylko w niższej cenie, czekam na kolejny telefon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponownie odrzuciłem "łamaną",czyli 6x0zl + 18x79,90zl za to co mam teraz za 59, tzn. Universe+6xC. Dodatkowo proponowali HBO na 6x0zl. Na razie to oferta bez wypowiedzenie. Umowa do końca czerwca. Nie chciał dać konsultant ani HBO na całą umowę gratis, ani stałej ceny.

 

czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że na owe "rozdawnictwo" powinniśmy chyba patrzeć przez pryzmat skali. Jednak co by nie mówić to użytkownik forum standardowym Klientem nie jest, więc nie chce mi się wierzyć by rzeczywista ilość opcji dodatkowej, traktowana lekką ręką, była porażająca. A już o gapiostwie w takiej skali wśród świadomego Klienta platforma może zapomnieć.

 

Zysk a raczej jego brak to Julianowi się po nocach śni z tych ponad 300tys. abo którym pozwolili odejść, więc co im pozostaje? Tonący brzytwy się chwyta aby utrzymać co pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z tym ,że zaproponowali mi to co mam obecnie w cenie 109 zł a mam platynę. I tu moje pytanie umowę mam do 30 czerwca.Czy mogę jeszcze wysłać im wypowiedzenie. Gdyż ta ceną którą mi proponują nie satysfakcjonuje mnie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak tą umowę napisać i gdzie wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z tym ,że zaproponowali mi to co mam obecnie w cenie 109 zł a mam platynę. I tu moje pytanie umowę mam do 30 czerwca.Czy mogę jeszcze wysłać im wypowiedzenie. Gdyż ta ceną którą mi proponują nie satysfakcjonuje mnie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak tą umowę napisać i gdzie wysłać.

 

smiało wysyłaj. Ja miałem umowę do końca maja, a wypowiedzenie wysłałem koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie Platyna, poprzednia oferta Comfort+ Extra+ 6xC+HBO,MR Pace- 109zl/24mies. Oferta z dziś z działu utrzymania:Comfort+ Extra+ 6xC+HBO,MR Pace- 3mies 89,9zl 3mies 99,9zl od 6mies 124,9zl. WTF????!!. Konsultant powiedział że jest bardzo korzystna. Potrzebowałem 5minut bo się ze śmiechu zakrztusiłem. Konsultant się chyba obraził.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak może wyglądać wzór wypowiedzenia

 

….................................................

miejscowość, data

…...........................

imię i nazwisko abonenta

…...........................

…...........................

adres

…........................... ITI Neovision S.A.

nr tel. 02-100 Warszawa

…........................... skr. poczt. 8

nr abonenta

 

 

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

 

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu ….............................. (data zawarcia umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

 

…...........................

własnoręczny podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...