Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wgrać na karty klienckie soft odpowiedni do fergusonow , skontaktuj sie z produc lub sprzedawca splitera, inaczej ferdek bedzie sie zacinac/ mroził obraz na chwile /.SmartWii jest radiowy i kosztuje 399 zł. na stronie DM Trade masz odpowiednie linki,

zmiana softu na karcie klienta i ferdek działa jak należy, wiem bo mam tak zrobione , samo zmien czest. z 6 Mhz na 3,6 Mhz nie wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam w domu spliter i odbieram na 3tv. Powiedzcie mi jaki obecnie kupić najlepiej dekoder? Tak, aby mógł chodzić na spliterze oraz później i bez niego ( chodzi mi o połączenie kablami dekoderów aby pominąć spliter). Chodzi mi o to, aby dekoder był max 200zł za jeden. Mam do wymiany 3 dekodery. Czy wziąć FERGUSON ARIVA S300 i wtedy mieć możliwość tylko dalej na spliterze, czy może warto zakupić na allegro, nBOX BSKA ENIGMA2 8.6, ktore chodzą po +/- 170zł? Czy te nboxy przerobione są warte uwagi? Ostatni czasy nie siedziałem w świecie tunerów, a wiadomo, że wszystko się zmienia. Co w takim razie polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni czasy nie siedziałem w świecie tunerów, a wiadomo, że wszystko się zmienia. Co w takim razie polecicie?

 

Co masz kupić ci nie powiem i nie polecę, ale polecę ci jedno.

Trzymaj się z dala od wszelkich fergusonów jak możesz. Używam ich bo zaufałem tzw. fachowcom i cierpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do posiadaczy cryptobox'ów i spliterów z green kartami. Jestem posiadaczem takiej instalacji, karta cameleon, dawna Cyfra+. Ze starym strongiem wszystko działa. Zakupiłem Cryptoboxa HD 600. Pochdzi chwilę i sie wyłącza. Zainstalowałem najnowszy patch. We wcześniejszych postach ktoś napisał, że te tunery nie chodzą ze splitterami. Z drugiej strony modele 650 HD i 652 działają. Proszę o poradę lub jakiś link - co mogę zrobić, żeby tuner normalnie działał bo generalnie fajny. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te tunery(600,650,652) współpracują ze spliterami i różnią się tylko dodatkowym wejściem na moduł i tunerem DVB-T, bebechy mają te same(procesor CPU Dual Core 600Mhz MIPS, pamięć DDRIII). Mam medium IV i wszystko hula na mojej 650-ce. Widać że problem jest po stronie splitera a konkretnie karty green i żadne zmiany softu w tunerze raczej nie pomogą, dlatego uważam że problem należałoby zgłosić producentowi tych spliterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N stronie 75 jest post krzysia .Cytat :

 

Witam.

Posiadam tuner PACE PVR HD oraz Pionier BCT 1330 połączone spliterem GreenEightSystem. W związku z planowanymi zmianami od czerwca chciałem zmienić Pioniera na inny tuner. Kupiłem tuner CryptoBox AB CR600 HD. Niestety z tym spliterem nie działa. Zmieniałem oprogramowanie splitera, tunera zgodnie z sugestią sprzedawcy bez efektu. Kontaktowałem się telefonicznie z innymi sprzedawcami tego sprzętu i twierdzą, że z takim spliterem nie mają rozeznania. Mówią, że na innych działa. Jaki polecacie tuner aby działał z GreenEightSystem.

Cryptbox czyta oryginalną kartę, nie czyta karty GreenEightSystem. Ta wiadomość aby poinformować innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy nc+ dziś w nocy będą "grzebali" w systemach kodowania - ciekawe po co? Czyżby szykowało się dołączenie tunelowania Conax do Nagry MA w celu wprowadzenia nowych kart Cayman? :)

 

Komunikat dla sieci kablowych:

Szanowni Państwo,

Chce zawiadomić, ze musieliśmy zaplanować "na szybko" prace techniczne w systemach kodowania i kompresji wykorzystywanych w nc+.

Prace będą miały miejsce w nocy z wtorku na środę (19-20 maja) oraz w razie potrzeby także ze środy na czwartek (20-21 maja).

Prace będą prowadzone w godzinach 02h00-06h00 i mogą wiązać się z chwilowymi zanikami serwisów przy przełączaniu na urządzenia zapasowe, oraz czasowym odkodowywaniem nadawanych serwisów.

Dołożymy wszelkich starań, aby prace były jak najkrótsze i nie zakłóciły w sposób szczególny transmitowanych dla Państwa programów.

Pozdrawiamy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodam na wstępie ,że nie jestem na bieżąco, ale czy nc wprowadziło jakieś zabezpieczenia swoich kart, tzn nowych kart ,posiadam MR 2 karty jeszcze z cyfry, na jednej bez problemu działa clone +,lecz na drugiej karcie ciągle przerywa, jedna karta była wymieniana w 2011 r. a druga jest wymieniona w styczniu tego roku ,czy obecnie oprócz tego splitera idzie zastosować coś innego ,proszę o pomoc doradźcie coś ,mam pace pvr i 3 swoje tunery ferguson 120 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tygrysek30

To ta karta co Ci działa bez problemu na Clone+ jak wygląda, a jak wygląda karta na której się tnie?

Są tylko dwa rodzaje Cameleonów jedna szara z kolorowymi na dole kwadracikami i druga szaro-czarno-czerwona nazywana szachownicą. Sam mam dwie karty jedną taką, a jedną taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...