Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszecie to splitter, który posiadam obsłuży dekodery HD? Zależy mi by nadal działały 3 dekodery. Czy dekoder: 
http://allegro.pl/nbox-bska-enigma2-v8-6-gwarancja-linux-splitter-ok-i5282689633.html nBOXBSKA ENIGMA2 v8.6 GWARANCJA LINUX SPLITTER OK.
może spełnić moje oczekiwania?

lub taki: http://allegro.pl/xoro-hrs-9200-ci-hdmi-sprawny-i5696247984.html XOROHRS 9200 CI+ HDMI !!! SPRAWNY
Rozumiem że splitter to chwilowe rozwiązanie. Pytanie na jaki czas? Przynajmniej teoretycznie.

Ewentualnie inne rozwiązanie ktore pozwoli na działanie na trzech dekoderach i jednej karcie NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> parart

 

Nie nastawiaj sie na ogłądanie TV na trzech TV z jednej karty. Chyba że z oficalnego MR od NC+.

Chyba ze masz za dużo monety, jak tak to mam lepszy pomysł daj mi jej trochę - dla Ciebie efekt będzie taki sam, dla mnie jakaś korzyść  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to splitter, który posiadam obsłuży dekodery HD? Zależy mi by nadal działały 3 dekodery. Czy dekoder: 

http://allegro.pl/nbox-bska-enigma2-v8-6-gwarancja-linux-splitter-ok-i5282689633.html nBOXBSKA ENIGMA2 v8.6 GWARANCJA LINUX SPLITTER OK.

może spełnić moje oczekiwania?

lub taki: http://allegro.pl/xoro-hrs-9200-ci-hdmi-sprawny-i5696247984.html XOROHRS 9200 CI+ HDMI !!! SPRAWNY

Rozumiem że splitter to chwilowe rozwiązanie. Pytanie na jaki czas? Przynajmniej teoretycznie.

Ewentualnie inne rozwiązanie ktore pozwoli na działanie na trzech dekoderach i jednej karcie NC+?

Jak tuner z E2 to splinter Ci nie potrzebny ,spinasz je lanem i tyle . Co do dzielenia karty cameleon to dopuki nie masz licznika ,czyli dwa kanały dekodowane z jednej karty to ok ,ale jak masz ten licznik to karta przy podziale na trzy tunery zacznie wariować .Jedyna pewna metoda na podział NC+ to ich multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwa dekodery 1 głowicowe będzie ok. Trzy już nie jak wyżej napisano.Licznik już jest na moje wyliczenia na co 3ciej karcie obecnie.U mnie w domu dwie mają kumple to samo.na kilka które mam dostep jest też albo licznik albo brak w kazdej sytuacji zgłoszenia idą że rwie.Splitter = zabytek= nie ma sensu inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że splitery dokonują żywota czytam tutaj odkąd sam zastanawiałem się nad kupnem takowego czyli już ponad 6 lat. Oczywiście teraz jest duże prawdopodobienstwo że mocna ograniczą ich działanie alu uważam że dokąd funkcjonują stare karty na dwa a może trzy dekodery spliter będzie działać dalej. Ostatnio robią dużo aby zniechęcić ludzi do siebie i przyciecie licznika do dwóch dekow to kolejne podciecie gałęzi, na której siedzą, a liczenie że wszyscy nagle się rzucą na ich mr to zwyczajna głupota.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To biznes panie biznes.Abonentow nie przybywa a jak juz to niskie pakiety , multiroom słabo się sprzedaje przez takie podzialy jak splitter.Ukroca i juz bawią się w licznik.Mam nadzieje że tamte dwa placzki zrozumia że nie wkrecam.I oby trafiło by i im ciąć zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> hanys 2, krzysiek220680

Nie zmienicie tego swoim pisaniem. Będą sukcesywnie "zapraszać" niepokornych do APS'u po nową kartę Cayman albo nowy zestaw Cayman + Sagemcom. Nie musza tego zrobić na hurra na raz. Bo po co podnosić koszty logistyczne. Regularnie kolejnym grupkom zacznie się rwać obraz.... Sami polecą po nowiutkie karty.

 

Zrobią co zrobią. producenci splitterów już poczuli że to koniec - zwinęli strony, wsparcie itd. Utopiłeś kasę - trudno ucz się na błędach - ale jak Ciebie zapewniono że nie będzie zmian w NC+ to idź do tego co Tobie wcisnął kit.

 

Przesiadkę na inne "solution" trzeba było zrobić jakieś dwa lala temu.  Obecnie trudno polecać bo nie wiadomo na kiedy ustalono wysyłkę nowych kart do abonentów na miejsce tych starych kart po platformie n (nawet przemalowanych na NC+). To że się dziurawy Conax CAS7 skończy - to pewne, trudno, będzie inne solution. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

 

 

-> kaspian0007

 

Płakać to będą co niektórzy handlarze którzy zostali ze splitterami w magazynach. Chytry dwa razy traci.

 

 

-> robsonrb

 

Mutiroom na zasadach NC+ zacznie się sprzedawać. Właśnie taka niepewność, nękanie zacinkami itd zasieją u większości posiadaczy splitterów opinię, że to niepewne i w końcu "zachęci do przeproszenia się" z ofertą operatora. 

Tego typu komercję jak splittery u[beep]ią w pierwszej kolejności.

 

Szaring  komercyjny będzie najwyżej ceny się zmienią (tego się nie ot tak wyplenić)  

 

Zaś obejścia - tak, będą ale dla garstki ludzi która nie będzie się nadawca przejmował.  Było, OK. Wg mnie splitter na 2 tunery to tak niezbyt opłacalny jest jak można to samo mieć bez kupowania splittera.

Edytowane przez activa42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaspian0007

Wrzuć już na luz.

 

Kaspian0007 bajkopisarz, wróżka by wam to samo powiedziała :) On robi tylko zamęt, powinien mieć zakaz pisania w tym dziale żeby ludziom zamętu w głowie nie robić. ale znając realia forum to mój post zostanie skasowany a ten gość będzie dalej trolował. 

 

Niedawno wszystkim wmawiałeś na że na "bank" od 1 .10 teraz masz nowa formułkę-niedługo.

ile masz zamiar tak mamić ludzi?

Nie wiem  ,czy wiecie ,ale licznik jest faktem .Ja go mam i mi puki co nie przeszkadza ,ale dla dzielących kartę już będzie. Obejść to i można tylko ,że wie o tym garstka i NC+ się nimi nie będzie przejmować ,tak jak CP nie przejmuje się tymi co mają samą kartę w czytniku ,bo ich jest ułamek .Fabryki będą sie miały bardzo dobrze . Nowe karty też są ,a czy camelki będą tego na razie  nikt nie wie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@activa42 nie jestem przekonany że mr na obecnych zasadach będzie miał wielkie branie, zwrócić uwagę że zabojady za wszystko każą sobie słono płacić - patrz obecne ofert przedluzeniowe, dodatkowe opłaty za to co ludzie już mieli w cenie - eleveny, do tego możliwa utrata praw do nba i ligi angielskiej. I co myślisz że przy tych wysokich cenach i karnej ofercie sportowo-filmowej wszyscy się rzucą na ich mr za 10-15 zł ekstra? Właśnie dotychczas ( w dawnym c+) splitery trochę rekompensowaly te wysokie ceny ale i oferta była ciekawa a teraz...płać dużo a do oglądania g... No chyba że kilery i szamanka to takie premium aby za to płacić 100 miesięcznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> maly1982

O Camel się nie martw. Będą. Najwyżej skończą się zapasy w magazynach NC+ (tak jaj wyszły CY01 tak i wyjdą CY02) ale użytkowane będą nadal. Natomiast skończy się MR w stylu dwie niezależne karty.

 

 

-> robsonrb

 

Nie bój się. Nie będzie alternatywy to pojawi się popyt.  

Pierwsza wymiana kartw Cyfrze+ i koniec [beep] czyli masowo oglądamy za friko  - wieszczono upadek....

Druga wymiana kart i płacz że nie będzie podbitych kart - wieszczono upadek....

 

 

Nie łażę po forach czy ludziach i  nie płaczę że czynsz, że odstępne, że płącę tylę za wodę, za gaz, za prąd itd.... Też chciałbym coś za darmo.  Jak mnie nie stać to nie kupuję TV. Proste.

 

Co do praw. Był okres sumy dwóch ofert. Naiwni wierzyli że to się utrzyma na dłużej. Nie w Polsce, przy wężu w kieszeni u abonentów spowodowany że zarabiamy ale PLN a nie w EUR.

 

Zniżki - OK wynegocjowaliście u konsultantów  duże zniżki to teraz zbieracie żniwo. Chytry dwa razy traci.

 

W Polsacie jeszcze gorzej z oferta a tym bardziej jakością techniczną ale abonentów mają.

Kablówki jak zobaczą mizerotę platform to i skuszą się na żniwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie znajdziesz coś z nowych tunerów ale to musiałbyś sprawdzić który będzie współpracował, AMIKO Mini, Openbox S2 Mini(tu cena nieco wyższa do 260zł) i z Opticuma nieco większy wybór, Opticum HD 405 Plus, Opticum HD X110, Opticum HD X310, Opticum X405p.

Panowie proszę o polecenie jakiegoś tunerka HD (150-200zł) pod splitter jak na obrazku, dodam że mam narazie Arivę 250 Combo.

 

eng_pl_Card-Splitter-GreenEightSystem-Se

Opticum X405p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOKER - splitter nie może zmieniać tempa wysyłania ECM'ów do karty bo będą jaja jak na Sagemcomach. Główny serwer powinien pilnować limitu.

Dopóki nie było licznika to nikt nie musiał o to dbać i mógł cacheować po swojemu ECM'y.

SoftCAM'y musiano zmodyfikować pod licznik ECM. Problem ze splitterami to, to że wsparcie może / już "wyparować" / "wyparowało"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...