Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co mówili na meczu Zawiszy komentatorzy to mecze online na ich stronie będę nie tylko z ekstraklasy ale wszystkie ligi...pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes dziwny - jak poodpadaja bez transmisji, to pozniej np. nC+ bedzie dalej moglo wciskac kit, ze Ekstraklasa jest mega-super-ekstra i warto kupic nC+ by ja ogladac, bo przeciez nikt nie widzial jak polskie zespoly odpadly z europucharow ...

Powinni to pokazac tak czy siak. Mamy prawo tego wymagac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bibi0114 to nie chodzi nawet o cenę jaką kluby chcą za prawa. Ceny wcale nie są wysokie. Problemem są koszty transmisji jakie TV musi ponieść. Kluby są nawet w stanie oddać te prawa za symboliczną złotówkę a mimo to nie do końca TV opłaca się to pokazywać. Nie tylko w Polsce nie pokazują eliminacje LE. Gdyby ktoś robił sygnał to chętni na pewno by byli a tak nawet kupując mecz za złotówkę może się okazać, że na całym interesie jesteś na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZPISKA NA EKSTRAKLASĘ:

 

Piątek - 25.07

 

17:40 PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)

20:00 Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Zamilski, Aleksandar Vuković)

20:25 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Tomasz Smokowski, Wojciech Grzyb)

 

Sobota - 26.07

17:40 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski)

20:10 Cracovia Kraków - Legia Warszawa (Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda)

22:30 Liga+ (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki)

 

Niedziela - 27.07

15:10 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski)

15:10 Ruch Chorzów - Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Kamil Kosowski)

17:40 Górnik Zabrze - Lech Poznań (Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński)

20:00 Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski, Mateusz Mak, Michał Mak, Kazimierz Węgrzyn, Przemysław Rudzki, Sławomir Stempniewski)

 

Poniedziałek - 28.07

17:40 Wisła Kraków - Piast Gliwice (Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZPISKA NA EKSTRAKLASĘ:

 

Piątek - 25.07

 

17:40 PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)

20:00 Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Zamilski, Aleksandar Vuković)

20:25 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Tomasz Smokowski, Wojciech Grzyb)

 

Sobota - 26.07

17:40 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski)

20:10 Cracovia Kraków - Legia Warszawa (Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda)

22:30 Liga+ (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki)

 

Niedziela - 27.07

15:10 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski)

15:10 Ruch Chorzów - Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Kamil Kosowski)

17:40 Górnik Zabrze - Lech Poznań (Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński)

20:00 Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski, Mateusz Mak, Michał Mak, Kazimierz Węgrzyn, Przemysław Rudzki, Sławomir Stempniewski)

 

Poniedziałek - 28.07

17:40 Wisła Kraków - Piast Gliwice (Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński)

 

Dzięki za zastępstwo! :D

 

Też coś ostatnio słyszałem o tej ekstraklasie, tyle, że mi sie obiło o uszy, że wuniki gdzieś we wrześniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rada do tych wszystkich co chcą obejrzeć polska ligę w Internecie ( maja stosowny pakiet) . Miałem problemy przy założeniu konta na canalsport.pl Wysłałem formularzem zgłoszeniowym swoje dane.. ( adres mailowy numer umowy nr.) abonenta etc W ciągu 12 godzin ma konto i mogę oglądać mecze .. Bardzo szybka pomoc operatorów nk-i.. Zapowiedz lepszej obsługi klientaw NC+..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Piotr Wierzbicki: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,721.html

"Problemów z transmisjami na pewno nie będzie w IV rundzie kwalifikacji, gdyż prawa do tych spotkań są już rozdzielone. Są one w pakiecie z prawami do całości rozgrywek LM i LE. Jedne i drugie należą do platformy nc+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...