Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z niższym pakietem ma dostęp promocyjny do Comedy HD, bo u mnie "Brak Dostępu" ? A podobno:
"Dla wszystkich Abonentów nc+, którzy nie posiadają tej stacji w swoim pakiecie przygotowaliśmy prezent w postaci otwartego okna, które będzie obowiązywało do 31 grudnia 2014r."

Otwarte okno z tego co pamiętam, miało być od listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomniałem, że macie dekodery od operatora. Ja mam własny i swoją listę kanałów, przekaz kanału w sd wciąż dostępny.

 

 

Ponieważ nie wyłączono kodowania nc+ przy Comedy Central w SD (i raczej na razie tego nie zrobią). Jednakże na dekoderach operatora nie ma wersji SD na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z niższym pakietem ma dostęp promocyjny do Comedy HD, bo u mnie "Brak Dostępu" ? A podobno:
"Dla wszystkich Abonentów nc+, którzy nie posiadają tej stacji w swoim pakiecie przygotowaliśmy prezent w postaci otwartego okna, które będzie obowiązywało do 31 grudnia 2014r."

 

 

Też mam ten sam problem, nie odbieram CC HD a mam pakiet Comfort+ - już napisałem do doradcy.

Wersja SD była dostępna do dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomniałem, że macie dekodery od operatora. Ja mam własny i swoją listę kanałów, przekaz kanału w sd wciąż dostępny.

 

 

Ponieważ nie wyłączono kodowania nc+ przy Comedy Central w SD (i raczej na razie tego nie zrobią). Jednakże na dekoderach operatora nie ma wersji SD na liście kanałów.

 

Ja mam w telewizorze Samsung nc+ MIX również nie korzystam już z nboxa i miałem wersję SD, ale ustawiłem sobie CC HD i śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek przeglądając kanały,bawiąc się dekoderem zauważyłem że na kanale Cartoon Network pojawiły się poslkie napisy :smile: Według mnie to super informacja dla osób uczących się języka.Ciekawy jestem jak będzię z TCM i kiedy oba kanały+ Boomerang przejdą na format 16/9.Ma ktoś może jakieś info, kiedy do listy na dekoderach ADB pojawi się w końcu kanał MCM POP ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoodMen, nie wydaje mi się żeby można było ot tak po prostu umieszczać każdy dostępny FTA kanał na listach komercyjnego dostawcy mediów.

 

Trzeba by chociaż jakieś "poproszę", albo "przepraszam", a nie tak bez dania racji zacharapcić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...