Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

]

Jest ten problem że Ekstraklasa chce aby liga była bardziej dostępna.

To jest problem ?? Jak zwykle wychodzi z abonentów NC+ egoizm. Artek odział może być inny. Żadna stacja może nie nmieć wszystkich meczów. TVP raczej powalczy o kilka spotkań w otwartej TV jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze żadnych informacji czy Copa America 2015 będzie transmitowane przez jakiś Polski kanał?

Na razie jeszcze niestety nie ma.Najczęściej w kwestii pokazywania Copa America 2015 mówi się o TVP ze względu na to,że transmitowali wcześniejsze edycje tych rozgrywek.Trzeba uzbroić się w cierpliwość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]
Jest ten problem że Ekstraklasa chce aby liga była bardziej dostępna.

To jest problem ?? Jak zwykle wychodzi z abonentów NC+ egoizm. Artek odział może być inny. Żadna stacja może nie nmieć wszystkich meczów. TVP raczej powalczy o kilka spotkań w otwartej TV jedynie.

 

Pewnie, ale wtedy tak jak kolega wyżej napisał, zadziałało by na niekorzyść Ekstraklasy. Wątpię, że niektórzy specjalnie kupowaliby nc+ i cp, bulili ponad 100zl i oglądali sobie bez narzekania. W życiu. Normalna organizacja na to nie pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 2-3 dni Jaroński i Mirosławski naśmiewają się z kogoś i rzucają co chwilę tekst Co to znaczy? Co to znaczy? :D Który komentator tak mówi? Albo nie komentator bo oni często zahaczają i o polityków.

A przy okazji. Panowie z Eurosportu krytykowali biathlonistki i Krystyna Guzik zablokowała Mirosławskiego na FB :lol:

Przy okazji 2. Wczoraj skoki komentowali Błachut i Chruścicki. To był chyba najgorszy komentarz jaki słyszałem. Wszystkiemu winien Chruścicki. On w parach nie potrafi komentować. Nawet na FB były jakieś narzekania. Dzisiaj już tylko Błachut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chruścicki nie potrafi komentować ani solo, ani w duecie. Najlepsze widowisko potrafi odrzeć ze wszelkich emocji. Kiedy tylko Błachut chciał tylko podkręcić emocje, ten od razu zabijał to swoim "Uuu", "Nie, nie, nie" i różnymi nieartykułowanymi dźwiękami. Ledwo zawodnik dotknął zeskoku, a ten już oceniał, który będzie i nieustannie się mylił. Po I serii nie wytrzymałem i przełączyłem na TVP, ale tam do szewskiej pasji doprowadził mnie Seba Szczęsny. Nie ma w Polsce komentatora skoków, do którego nie miałbym zastrzeżeń (Błachut i Snopek profesjonalni, ale zbyt anemiczni, Szaranowicz powinien wchodzić tylko na top 10, Rudziński ma coraz więcej wpadek), ale Szczęsny i Chruścicki potrafią zepsuć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Chruścicki nie jest ideałem ale za to ma ogromną wiedzę na temat wielu dyscyplin od skoków przez biegi narciarskie,wioślarstwo,biathlon po wyścigi motocyklowe.Zdobywał ją przez kilkadziesiąt lat pracy w Programie 1 PR i za to należy mu się ogromny szacunek bo to człowiek który sport ma we krwi a przy tym nigdy nie miał parcia na szkło jak zwłaszcza młodzi dziennikarze.Mając do wyboru Błachuta - anemika i Chruścickiego nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dyscypliny gdzie może być 2 komentatorów i są dyscypliny gdzie lepiej sprawdza się jeden. Skoki, narciarstwo alpejskie to sporty gdzie lepiej gdy gada jeden. Ew. dwóch z podziałem na role jak w TVP :D Biegi, biathlon, sporty gdzie jest czas sobie porozmawiać można komentować we dwóch. Np. Chruścicki zupełnie nie sprawdził się w skokach ale w biegach wraz ze współprowadzącym całkiem ciekawie się go słuchało. W sumie nawet lepiej niż samego :) Tak samo wszelkie sporty motorowe gdzie jeżdżą w kółko. Tam lepiej sprawdzają się dwaj komentatorzy. Ale już np. w WRC to nie za bardzo. Ostatnia transmisja wypadła tak sobie. Nie było czasu na dwa głosy i tak musieli się na siłę dzieli czasem antenowym. Na dodatek w pierwszej transmisji było ich trzech. Kierowca rajdowy, który miał najwięcej do powiedzenia musiał oddawać głos etatowym komentatorom.

Eurosport w sobotę testował pary w skokach i narciarstwie alpejskim. Skoki wypadły fatalnie, narciarstwo jako tako ale w niedzielę komentarz był solo. Było o wiele lepiej. Ale biathlon i tu i tu był w parach i było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem co tu testować. Jak był Rudziński w Eurosporcie to często komentował z Chruścickim. Narty Alpejskie jak miałem Eurosport komentował Domański z Szafrańskim czy jak mu tam i to było znakomite. Teraz w rozpiskach jest sam Pan Witold- co uważam jest szkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...