Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

A to szkoda, na RTL zobaczę może będzie.

@Telewidz123 ajj szkoda bo czeski rozumiem dosyć ale nie mieszkam na południu :(

Dzięki panowie za odpowiedzi.

Jak wygląda sytuacja z krajowymi pucharami Niemiec, Francji i Anglii? wiem ze OS je stracil

Narazie nikt niekupil PN PF i Fa Cup. Może Sportklub kupi ? Ale jak mówiłem już kiedys Dariusz Szpakowski najlepszy komentator Tv.

Witam,

czy wiadomo na jak dugo Polsat wykupil prawa do transmisji F1 i MOTO GP

Konczy mi sie niedlugo umowa w nc+ i chce zmienic na polsat z ww powodu.

Formuła 1 w Polsacie jest na jeden sezon. Proponuje poczekać jeszcze pol roku, zanim zmienisz platforme, bo może zmienić się nadawca. Tak czy siak MotoGP raczej będzie jeszcze w Polsacie długo, nie wiadomo jak z F1

Abonament kończy mi się w cyfra+ w połowie września tego roku. Najbardziej zależy mi właśnie na MOTO GP i F1.

Moto GP na pewno będziesz miał, a F1 na chwilę obecną nie wiadomo. Biorąc pod uwagę, że zmienił się szef sportu w nc+, ma kontakty w firmie, która sprzedaje prawa właśnie do tej dyscypliny i chce trochę większej różnorodności w prawach sportowych nc+ to możliwe jest przejście od nowego sezonu F1 do nc+. Możliwe, podkreślam możliwe.

Dzięki za odp. Jeśli F1 będzie w nc+ to chyba kupię teraz we wrześniu CP a w marcu 2015 nc+. Mieszkam za granicą i tu by obejrzeć Moto GP i F1 trzeba wybulić prawie 60 euro miesięcznie (platforma kodowana).

Tak więc w polsacie pakiet rodzinny wynosi ok 5 euro + ew. nc+ - i tak będzie się opłacać.

Bombone Ty się tak nie chwal, że masz nc+ lub CP zagranicą ;)

A jeżeli chodzi o MotoGP to mają do 2016 ;)

Dlaczego nie? Ostatnio swój dekoder poszedłem wymienić, który używam w Anglii gdy jeżdżę na studia to powiedziałem gościowi w punkcie, on mowi, że często im przychodza ludzie z zepsutymi dekoderami od paru miesięcy, alw nie mogli wymienić, bo zagranicą nie ma punktu sprzedaży. Nie ma żadnych z tym problemów, bo to dla nc+/CP klient i zawsze te 50zl na miesiąc więcej. Gdyby mieli skasować umowy wszystkim, którzy mieszkają poza Polską to straty wwyniosłyby jakieś paręnaście tysięcy miesięcznie....

Nie zaśmiecajcie tego tematu. To nie miał być temat do spekulacji tylko mieliśmy tu zamieszczać pewne informacje(potwierdzone przez nadawcę) na temat praw sportowych i programów sportowych.

Darek Szpakowski komentowal juz ostatni finał MS w swojej karierze?

Nie, on ma zamiar komentować do 2018

Ok lubie jego wg mnie najlepszy komentator w TV . Słucham jego od MS 1986 roku , gosc ma pasje ,talent i glos.

Jestem bardzo ciekawy walki o prawa do T Mobile,Serie A,Lique 1 ,La Liga i Liga Europy.Jak NC+ ,będzie dalej chciało jej mieć musi szykować duzzoo hajsu.Mogą pozwolić sobie na stratę Ligi Europy ale nie na więcej.

A kto im zagrozi? Orange oszczędza, Sportklub też, TVP to raczej nie piłka ligowa, a Polsat za bardzo na piłce się nie skupia.

Skoro zapytano m. in. o T-Mobile Ekstraklasę, to też zapytam; czy w przypadku ENEA Ekstraligi też jest to ostatni sezon posiadanych prawa telewizyjnych przez nc+?

Bo to w żużlu widzę większe prawdopodobieństwo utracenia takich praw kosztem TVP, Polsatu bądź Eurosportu.

Myślisz że Polsat nie polasil by się na Serie A lub Ligę Europy?

Ligę Europy może i tak, ale na Serie A raczej nie. Mieli rok temu okazję kupić Serie A i LM w piłce ręcznej, ale odrzucili ten pakiet. Gdzieś czytałem ostatnio, że LM w ręcznej chcieli, ale Serie A już nie i dlatego nie kupili praw.

@Strain

Chyba też prawa im się kończą.

Skoro zapytano m. in. o T-Mobile Ekstraklasę, to też zapytam; czy w przypadku ENEA Ekstraligi też jest to ostatni sezon posiadanych prawa telewizyjnych przez nc+?

Bo to w żużlu widzę większe prawdopodobieństwo utracenia takich praw kosztem TVP, Polsatu bądź Eurosportu.

Co do rozgrywek futbolowych.

Ekstraligę mają do końca sezonu 2015.

Czyli można wnioskować ze NC + znowu zgranie wszystko co najlepsze.

Czy to źle? Moim zdaniem nie, bo może musisz zapłacić więcej, ale przynajmniej masz wszystko w jednym miejscu, a nie rozstrzelone po stu kanałach. A znając Polsat i ich PPV to aż strach się bać o jakiekolwiek nowe prawa.