Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[beep]e z Eurosportu nie puszczaja meczu o 3. miejsce MS kobiet na ES, leci snooker ... na dwojce kolarstwo LIVE, wiec chyba nie bedzie ...

=====

Przelaczylem sie i o 22:02 przelaczyli na ES 2 a co za tym idzie nie moge sobie nagrac w HD (z transpondera gdzie jest ES 2 HD mam akurat slaby sygnal) - jakby to snookera nie mogli wywalic na ES 2 ... nawet nie dali info, ze mecz bedzie na dwojce, czlowiek sam sie musi domyslac, sadzilem ze meczu nie bedzie, kilka min temu jeszcze na dwojce jechali kolarze w najlepsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że pracuje, ale dostaje ciągle ochłapy... nie wiem, jak to się stało, że ktoś, kto, jak słychać, o Serie A może mówić godzinami, nie komentuje tej ligi w nc+, a wciąż usłyszeć można Olbrychta czy - co gorsza - Milko. Julian Kowalski, Marcin Lepa, Filip Surma, Tomasz Lipiński - jeśli ktoś ma opowiadać w Polsce o calcio, to oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarten

@kunkore

 

Dzięki za info.

 

Musiałem zapytać, bo...

a) od dwóch miesięcy nie mam dostępu do Eurosportów

B) nie oglądam futbolu w wydaniu kobiecym

c) mecze w C+Sport, nSport itp. zdarza mi się obejrzeć, ale tylko od czasu do czasu

d) Julka dawno już nie słyszałem, a szkoda, bo to równy gość i całkiem niezły komentator. Rzeczywiście się marnuje... no ale cóż nie on pierwszy, nieostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci wlasnie najbardziej interesujacy mnie mecz AFC Champions League w tej fazie - FC Seoul vs Pohang Steelers - na Eurosport lub Eurosport 2 mogliby go puscic, nic teraz nie ma ... Czyzby stracili prawa rowniez do AFC Champions League? I ponadto bardzo dziwne, ze tych arabskich bogaczy nie pokazuja ze wschodniej czesci Azji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chodzi o liczbę kanałów. Eurosport widać uznał,że wyższą oglądalność będzie miał tenis aniżeli mecz żużlowy. Przecież Eurosport 2 przykładowo normalnie pokaże mecze Bundesligi, choć przecież US Open będzie. Jednak Bundesliga cieszy się dużym zainteresowaniem i jest traktowana priorytetowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chodzi o liczbę kanałów. Eurosport widać uznał,że wyższą oglądalność będzie miał tenis aniżeli mecz żużlowy. Przecież Eurosport 2 przykładowo normalnie pokaże mecze Bundesligi, choć przecież US Open będzie. Jednak Bundesliga cieszy się dużym zainteresowaniem i jest traktowana priorytetowo.

 

Nie będzie pokazywanego tradycyjnie w niedzielę meczu o 17:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...