Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak dawca finał 2 sesji snookera UK Championship, York, z otworzenia do żenada !! Eurosport 2 był pusty leciało tam premiera konie,

konne zawody można było puścić potem z otworzenia

Nie spodziewałem ze finał pokażecie z otworzenia niż na żywo? Eurosport 2 by pusty z otworzenia leciało konie? 1 Final który nie pokazaliście na żywo 2 sesji .żenada Eurosport!!

 

Pogratulować Eurosportu Francuskiemu i Polskiemu brawo stacja na plus ++?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dawca finał 2 sesji snookera UK Championship, York, z otworzenia do żenada !!

A nie było czasami to tak, że O`Sullivan "opykał" Trumpa już przed 22 i dlatego emisja nie była na żywo? Coś w pierwszej sesji mówili, że nie wiedzą czy będzie na żywo czy z odtworzenia.

 

Teraz czekam na Masters od 11 stycznia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo dziś oglądałem tenis stołowy i tam komentował te spotkanie Andrzej Janisz nie pamiętam z kim komentował i po meczu Portugalczyka z Japończykiem pożegnali się z widzami Eurosport 2 a na pan Andrzej Janisz koniec powiedział Andrzej Janisz polskie radio czy to była wpadka czy polskie radio ma jakąś współpracę z polski odziałem Eurosport to tak jak by Mateusz borek zegnał by się po meczu Bundesligi i powiedział Mateusz borek Polsat sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadnej specjalnej współpracy nie ma. Eurosport wypożycza komentatorów z innych stacji, z radia. Janisz komentuje i dla Eurosportu i dla Polsatu. Myślę,że to ani nie wpadka ani współpraca. Raczej przyzwyczajenie z radia. Nie widzę w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często się zdarza, że ludzie z Polskiego Radia w innych mediach są podpisywani "Polskie Radio". Tak jest z prowadzącym "Dzień dobry TVN", tak było z Zygmuntem Chajzerem w "Idź na całość" i w wielu innych sytuacjach. W Eurosporcie podpisać nie można, więc możliwe, że to celowy zabieg by Janisz mógł komentować dla Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Andrzej Janisz komentuje tenis stołowy razem z Januszem Pinderą. Już od kilku tygodni na koniec po imieniu i nazwisku podaje polskie radio. Widocznie taki jest warunek aby mógł komentować w Eurosporcie i innych stacjach. Na Polsacie Sport po meczu piłki nożnej tak samo było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi narciarskie będą premierowo na Eurosporcie 2 jutro o 6:00. Żart. Winna jest Bundesliga i brak myślenia u osób układających ramówkę.

 

Inna sprawa, że tydzień temu nie było ani jednej relacji z saneczkarstwa, w tym tygodniu były tylko dwójki. Kpina. Lepiej dać powtórkę powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi narciarskie będą premierowo na Eurosporcie 2 jutro o 6:00. Żart. Winna jest Bundesliga i brak myślenia u osób układających ramówkę.

 

Inna sprawa, że tydzień temu nie było ani jednej relacji z saneczkarstwa, w tym tygodniu były tylko dwójki. Kpina. Lepiej dać powtórkę powtórki.

Z saneczkarstwem od zawsze są problemy. Lepiej poszukać transmisji w zagranicznej telewizji (Rai Sport, ARD/ZDF, ORF).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie okienko programowe by wyjechało za daleko. Mają czas tylko do 23:30. W dodatku jak sam widzisz w meczu była dogrywka. Mnie bardziej zawodzi komentarz w tym meczu. Wczoraj Borek i Strejlau i można było się uśmiechnąć po "świetnych" zagraniach, a dziś taki smęt, nieprzygotowanie do komentarza, że ciężko się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...