Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednakże to przykre, że ten kanał ma taką słaba oglądalność:

Oglądalność stacji muzycznych w marcu 2015 (dane Nielsen Audience Measurement)

 

AMR, grupa 4+

 

VH1 POLSKA - 2.284

===================

AMR, grupa 16-49

 

VH1 POLSKA - 1.346

W grupie 4+ był w marcu szósty od końca, natomiast w 16-49 już 4 przed końcem i w porównaniu tych obu grup, w ub. miesiącu różnica widzów na tym kanale wynosiła aż 938.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś tego "całe wieki nie widzieć", skoro wg Wikipedii ten singiel wyszedł ponad miesiąc temu? :P

Na VH1 poleciała wersja z 2002:

 

Nena - Oldschool

 

Dlatego właśnie mają słabą oglądalność...

 

Czy ja wiem? Takie rarytasy nie lecą non stop:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech zostanie tak jak jest. Może jedynie zwiększając czas pasm tematycznych kosztem ogólnych i wprowadzając nową oprawę, bo europejskiego VH1 nie da się oglądać.

 

Jeszcze miesiąc temu miałem styczność z VH1 E i jakość techniczna przede wszystkim dźwięk jest na wysokim poziomie. Na VH1 Polska jest z tym gorzej. Muzyka też całkiem spoko. No i nie ma reklam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. VH1 Polska potrafi zaskoczyć. Teraz w VH1 Alphabet leci Nena "Oldschool". Całe wieki tego nie widziałem. VH1 European od czasu przejęcia przez brytyjski Viacom to obraz nędzy i rozpaczy.

Dokładnie VH1 Polska potrafi czasami tak zaskoczyć jakimś klipem + super pasma tematyczne. STARS TV wasz sarkazm że "przez takie kawałki nie mają oglądalności" jest nie na miejscu.

Prywatne zdanie : Obecna formułą VH1 PL jest 1000% lepsza od waszej. Ok na początku graliście spoko ale teraz wasze bloki/pasma muzyczne są zasypane mniej znanymi klipami z czego robi się ogromny bałagan. Może jestem za młody ? (24 lata) na waszą stację choć klasyki uwielbiam, was ostatnio nie trawię.Przepraszam ostro ale prawdziwe :) VH1 PL 1000% lepszy od was jest :D + ta wasza TRAGICZNA oprawa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti: Ale VH1 Europe puszcza już od jakiegoś czasu same nowe gnioty, a zobacz ile starych teledysków jest na VH1 PL w porównaniu do VH1 Europe ;)

 

Tak ale liczy się też jakość techniczna a w przypadku kanałów muzycznych jakość dźwięku przede wszystkim. Na VH1 E dźwięk jest czysty, mocny, pełny, tak jakbyś włączył sobie płytę CD. Na VH1 Polska mimo zbliżonych parametrów dźwięk jest jakby przytłumiony co zniechęca do słuchania tam muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie STARS.TV gra bardzo przyjemnie :) Stosunkowo niewiele współczesnej sieczki, no i jest Belka NEXT, więc w razie czego można uniknąć niesmaku wywołanego nagłym pojawieniem się np. Rihanny po The Police. Do tego ich Topy są świetne :)

 

Vh1PL niestety jest wtórne i nudne. Może i jakość dźwięku/obrazu dobra, ale co z tego skoro puszczają ciągle to samo i w jakichś 80% jest to muzyka wyłącznie z ostatniej dekady. Nie pamiętam już, kiedy dali ostatni raz nowy temat FC. Wcześniej za każdym razem było coś nowego. Nawet jeśli raz na jakiś czas motyw się powtarzał, to klipy pojawiały się inne. Ostatnio chyba ze czwarty raz puścili najdroższe teledyski, wcześniej był polski rock - po raz drugi lub trzeci. Przepraszam... ale ile można dalej i ciągle i znowu dawać TO SAMO w odstępie kilku tygodni?

 

Vh1E i Vh1 Classic nie mam już od ponad roku i nie zamierzam odnawiać abonamentu.

 

Natomiast ostatnio bardzo polubiłam też Kino Polska Muzyka, mają tam mnóstwo perełek naszego rodzimego przemysłu muzycznego. Ostatnio trafiłam nawet na klip do 'Vademecum skauta'. Pierwszy raz od wieeeeeeeeeeelu lat w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to fakt, tragedii nie ma na naszym VH1, ale jakiejś rewelacji też nie. Ten kanał pełni teraz rolę, jako jedyny VIACOMU PL, kanału z muzyką ogólną przez 24, stąd wypełnienie większości pasm ogólnych nowościami, przynajmniej tak mi się wydaje. Prawdą jest, że jeżeli chodzi nawet o nowości, można spotkać wiele klipów, których nigdzie indziej się nie uraczy. Zobaczymy jak będzie, gdy w życie wejdzie nowa oprawa i zapewne odświeżona ramówka. Może do tego czasu już VIVA zakończy swoją DANCE przygodę i oprócz tego znów zajmie się muzyką ogólną i wtedy siły jakoś się rozłożą i VH1 znów wypełni się w większości starszymi klipami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale liczy się też jakość techniczna a w przypadku kanałów muzycznych jakość dźwięku przede wszystkim. Na VH1 E dźwięk jest czysty, mocny, pełny, tak jakbyś włączył sobie płytę CD. Na VH1 Polska mimo zbliżonych parametrów dźwięk jest jakby przytłumiony co zniechęca do słuchania tam muzyki.

Płyta CD przy 192 kb/s? Dobre sobie. Z resztą VH1 European i VH1 Polska nadają dokładnie z takim samym bitrate dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zmienią w końcu tę oprawę (w Stanach ma już ponad 2 lata a w Europie prawie rok!) i ogarną ramówkę. Przede wszystkim może jedno ogólne pasmo zamiast "VH1 Hits", "VH1 Music" i "Music for the Masses". I może niech usuną kilka bezsensownych pasm typu "VH1 Loves" czy "VH1 Superchart". A swoją drogą - kiedyś w programie "twoja muzyka, twoja lista" można było głosować na klipy, nie? Teraz chyba nie ma jak, bo NIE ISTNIEJE strona internetowa ani nawet fanpage na facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...