Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/vice-rusza-z-wlasnym-kanalem-telewizyjnym-zastapi-stacje-h2

 

Czy ktoś wie   kiedy to się u nas stanie  lub ma stac?  Obecnie na H2 HD   stał się kanałem  o starożytnych kosmitach .

 

A ten gość jest w niemal każdych memach

 

a8a75d062bb8.jpg

 

 

a tutaj jadłospis  co będzie na kanale

 

https://www.youtube.com/watch?v=4pCNJKGhQXM

 

Cyfrowy Polsat ma History 1 i 2  bez dodatkowych opłat  .

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest stan aktualny w nc+, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Ciekawie zapowiada się z tego co tam widać : "f**k, That's Delicious with Action Bronson"  ,"Black Market" , " Compton" coś dla 35 latka wychowanego na dobrym rapie :-8

Mam nadzieje ze kiedyś się pojawi w ofercie nc+  :)

Tak sobie teraz pomyślałem że żona ma swoje "E!" a ja chcę "Viceland"

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG jeden z nielicznych kanałów, na których można zawiesić oko, czyli wspomniane H2 (History to już porażka rodem Discovery HD, co oni z tym kanałem zrobili!) zmieni się w kolejny livestylowy [beep]...Mam nadzieję, że to nie nastąpi, bo poza Ancient Aliens program ten ma wiele innych ciekawych dokumentów historycznych - czasami z bardzo ciekawych spojrzeniem, typowo amerykańskim. Mam nadzieję, że ten kanał się nie pojawi, a jak już ma się pojawić to na końcu listy i bez szkody dla H2....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Intermario przez pomyłkę  zrobiłem to co zrobiłem (dziwne że nie można tego zmienić)  

Niestety nie zgadzam się z tym co piszesz

Mam nadzieje ze ktoś za mnie odpowiednio oceni twoje myśli bo piszesz "kocopoły" :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, no ja nie zgadzam się z Tobą ;) Jednak nie minusuje za to ;) Wybacz, ale "kocopoły" to kanały livestylowe, zero treści, 90% udawane itd. Naprawdę ludzie nie mają swojego życia, żeby żyć życiem innych ? :) Kanały typu H2, Planete czy BBC Earth zawierają treści, z których można coś wynieść, a nie życie amerykańskiej ulicy, które a tyle z realem wspólnego jak nasz Rolnik szuka żony ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest tu jedna osoba co strasznie mnie neguje choć ja mu nic nie zrobiłem ,może go to bawi ;)


@Intermario zobacz sobie jeszcze raz trailer...

Programy typu: "f**k, That's Delicious with Action Bronson"  ,"Black Market" , " Compton" to nie są jakieś głupie reality show

Ja tam od kilkunastu lat słucham muzyki zza oceanu .....hiphop,rap to coś co nadal lubię i dlatego taki kanał jest właśnie dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak dałem przed tym jak go edytowałeś :D

A z tym negowaniem mnie to sam wiesz kto jest pozytywnie do mnie nastawiony ale nie wywołuje wilka z lasu bo.... :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy typu: "f**k, That's Delicious with Action Bronson"  ,"Black Market" , " Compton" to nie są jakieś głupie reality show

Ja tam od kilkunastu lat słucham muzyki zza oceanu .....hiphop,rap to coś co nadal lubię i dlatego taki kanał jest właśnie dla mnie :D

Przecież jest History na którym lecą same lombardy i inny podobny [beep], ostatnio zaczęli nawet seriale pokazywać. A H2 póki co jest wartościowy, nawet ciekawe programy tam są. A teraz ma się przemienić w Viceland i pokazywać ten sam badziew co History obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mnie interesuje "Viceland" taki jak jest w na filmiku czyli prosto zza oceanu a nie jakiś zamieniony z H2...

Kolego @janusz951 nie wpieraj mi czegoś czego nie napisałem...

H2 niech sobie istnieje ,czytaj ze zrozumieniem moje posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się z tego co tam widać : "f**k, That's Delicious with Action Bronson"  ,"Black Market" , " Compton" coś dla 35 latka wychowanego na dobrym rapie :-8

Mam nadzieje ze kiedyś się pojawi w ofercie nc+  :)

Tak sobie teraz pomyślałem że żona ma swoje "E!" a ja chcę "Viceland"

Wiesz  E!  to jest kanał 100%   LA    bo tam ma biurowiec

 

EGGoffice_DIRECTV_1.jpg

 

Widok z tracy na lotnisko  LA  LAX.

 

Ma mniej zawartości programowej z NY   jako konkurencyjny market ale 2 najdroższe miasta USA   jednak ten kanał to jest taki dla nowobogackich :)   świadczy  tym ilośc reality show WAGS i inne :D  ja tam tylko patrzyłem jak Lamar Odom zagrał w kilku odcinkach w Karda$ianach  . 

 

Viceland będzie nieco inny  ale widać pokazują  Azje  by US.  Ogólnie  ale to jest tylko moje zdanie    mógzg nam piora ilościa kanałow z US    to zawsze przypomina mi sie cytat  Chylińskiej  " to taki amerykański sen" całe to TVN/ITI jest zamerykanizowane właśnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...