Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały należące do TimeWarnera [CN (a nie CNN!), Boomerang, TCM] będa od 1 stycznia sprzedawać reklamy w biurze Polsat Media - podaje s...rne.tv

 

Dodajmy, że TW jest zainteresowany kupnem TVN, ale jak widac nawet w kwestii reklam nie udało im się dogadać - to są skąpigrosze jakich mało ,a w TVN już zaczęli marzyć o amerykańskich pensjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony serialem animowanym pt. "The Looney Tunes Show" :brawo: Z początku myślałem, że to kolejny gniot skierowany do głupawej młodzieży (urodzonej w erze smartfonów i Hanny Montany), a tutaj taka miła niespodzianka. Naprawdę kawał dobrej roboty. Zero fuszery.

 

Zawsze bardzo sceptycznie podchodzę do tego typu produkcji. Wcześniej na przykład bardzo zawiodłem się odświeżonym po raz enty Scooby-Doo, który to kompletnie zatracił swój klimat z końca lat 60 i 80 XX wieku. Odejście od mroczniejszej, tajemniczej scenerii na rzecz "zabawnych" scenek ze Scoobym i Shaggy'm zniszczyło całą legendę ekipy z The Mystery Machine :x

 

Zmiana fabuły (ogólnie pomysł na serial) i momentami rewelacyjny humor (jak na serial animowany) to chyba największe zalety najnowszych przygód Królika Bugsa, Kaczora Daffy'ego i spółki. "The Looney Tunes Show" to na dzień dzisiejszy jedyna pozycja w ramówce Cartoon Network, którą oglądam. Jak do tej pory miałem to szczęście, że łapałem się na same maratony :wink: Potwierdzając post @Sam E250 ten ostatni był bez bloku reklamowego.

 

@Sam E250 - mam do Ciebie takie pytanie w związku z "The Looney Tunes Show". Zajrzałem na wiki i widzę tam info, że jak dotąd powstało 52 odcinki "TLTS" czy można spodziewać się kolejnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informacje dot. ramówki lutowej Cartoon Network:

1. Nowe odcinki serialu "Młodzi Tytani, Akcja!" - od poniedziałku 2 lutego o 18:05. Nowe odcinki w dni powszednie.

2. Nowe odcinki serialu "Doktor Jaciejakiegacie" - od poniedziałku 23 lutego o 18:30. Nowe odcinki w dni powszednie.

3. W kontynuacji nowe odcinki serialu "Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu"

4. Z Ministerstwa Śmiechu, jak i ze stacji wylatuje serial "The Looney Tunes Show". Koniec emisji serialu "Co nowego u Scooby'ego?". Clarence od lutego będzie emitowany tylko w weekendy!

5. Maraton z serialem "Młodzi tytani, akcja!" w dniu 7 lutego od 8:55 do 19:45.

6. Maraton z serialem "Pora na przygodę" jako Pora na Królewny w dniach 14-15 lutego od 8:55 do 19:45

7. Przetasowania w ramówce weekendowej.

 

źródło: http://cnboompoland.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...