Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mialem awarie internetu wczoraj wieczorem zgloszenie a dzis w poludnie zjawili sie monterzy i usterke usuneli.Jestem w INEI od kwietnia i nie mam do nich zadnych zastrzezen.

Masz krótką i wybiorczą pamięć. Ponad miesiąc temu się żaliłeś:

http://www.speedtest.net/my-result/3636936704

Okolice Leszna usluga 50/2 predkosc nie powala......dobrze ze tv od nich nie bralem

Swiezak nie swiezak ale mojej okolicy niedaleko Leszna nikt na Inee nie narzeka.Parametry neta sa zgodne umowa i tv tez dziala

A telewizję przecież masz z NC+, sam pisałeś, że "całe szczęście, że nie brałeś z inei TV"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, też mam problem z usługami googla na pomarańczku.

 

Mając neta w INEA od 7 lat? Ciekawe.

 

Też macie wrażenie, że INEA nam tu próbuje PRowskiej interwencji?

Nie pierwszy raz :mrgreen:

Tyle, że tak jak wszystko inne, i to robią nieudolnie :lol2:

 

Bo mam Internet mobilny w komórce od Orange. Widzę że węszycie teorie spiskowe. Zrozumcie ze nie wszyscy narzekają na Inea. I nie każdy ma z nimi problem. Hehe nieźle się uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEO mam was dość !! W odpowiedzi na reklamację dotyczącą zaniżonego downloadu max 30/2 zamiast 50/2 piszecie o mojej odmowie wizyty pracownika pionu technicznego.

Czy 2 wizyty i 2 nic niedające wymiany routera oraz zapewnienie technika iż problem nie leży w moim lokalu lecz gdzieś głębiej u was , jest odmową ? Po rozmowie z konsultantem i przedstawienie zaistniałej sytuacji doszliśmy do wspólnych wniosków, iż następna wizyta nic nie da , i przekazanie sprawy do pionu technicznego może czymś poskutkuje. Poskutkowało !, odmową reklamacji oraz jej zamknięciem . Genialne posunięcie. Zapewne zaproponujecie następną wizytę technika , pytanie czy przyjdzie? , ostatnio specjalnie dla niego brałem wolne , nie przyszedł , żadnych przeprosin , żadnego telefonu , nic. Super firma ...

 

ps. sytuacja trwa od początku roku , od momentu przejęcia Tesatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak trochę na to wygląda, że zaczynają się działania PR.

Jeśli wierzyć prognozą to mają ostatnie dni na rozgrzewkę i w innym temacie.

 

Zwróćcie uwagę jednak, że wiele zależy od lokalizacji i czasu powstania sieci. O czym wielu z Was wie.

Koma, Tesat, Elsat potrafiły stworzyć dobrą sieć, ale przejęcie przez INEA doprowadziło do zróżnicowania w tych obszarach. W czym problem? Zapewne w sposobie konserwacji i usuwaniu "fachowo" usterek, a nowe sieci obarcza "czynnik instalatora". U mnie jakiś czas temu wymieniali przyłącza + skrzynki w piwnicy, piony zostały stare. Na początku roku miałem okazję spotkać fachowca gdy przeprowadzał pomiary i spytałem czy sygnał w normie. W normie, a pytanie o niską jakość sygnału <50%, gdy siła sygnału 100% na niektórych kanałach ... to co znacie "winna instalacja od gniazdka do TV (dekodera)". Nastawienie typowo "usunąć zgłoszenie" i jeśli problem jest szerszy, ale nieuciążliwy, to pozostali (sąsiedzi) mogą nawet nie zauważyć większej usterki. Zależy też ile osób na węźle i ilu z nich to grupa szybkiego reagowania na anomalia sieci.

Co do szybkiego usunięcia usterki lub sprawy to jak zauważyłem wizyta fachowca zależy czy w danej okolicy ma więcej zgłoszeń i czy to drobiazgi. Więc nie dziwię się, że ktoś czeka kilka dni i jeszcze spóźniony fachowiec, a inny kilka godzin i punktualna wizyta. W zeszłym roku miałem styczność z jednym z fachowców INEA i przyznać muszę, że wrażenie pozytywne, ale czy inny problem to też byłoby zadowolenie - nie wiem. Co do świeżaków, to ich samozadowolenie wynika też, że pozbyli się bolączek z liveboxem lub modemem Sagem, ale to trwa do pierwszych problemów.

Nie chwalę INEA za jakość bo najwyraźniej jest zróżnicowana, chociaż sprawdzając w 2 lokalizacjach widzę że trzyma parametry, ale nie są to 50-250 Mbps łącza więc może dlatego wydolne.

Do czasu gdy INEA nie przestanie brnąć w wielkość, jakość istotna dla klientów będzie zapewne maleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to padł dźwięk na kilku analogowych kanałach.

Na jakich kilku padł dźwięk? Tylko na TVP1 nie ma dźwięku mono natomiast w stereo NICAM dla TVP1 jest. Osoby które nie mają włączonej funkcji dźwięku stereo NICAM lub ich tv nie posiada obsługi dźwięku stereo NICAM nie mają głosu na TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Amsaw

Awarie internetu mialem przez wlasna glupote ale przyjechali i naprawili.Chwilowe klopoty z netem ma chyba kazdy operator.A jesli chodzi o tv to Inea nie jest stanie mi zaproponowac takich warunkow jakie mam ncplus

 

Oczywiście. Chwilowe problemy można mieć. Inea ma problemu w mojej lokalizacji od kilkunastu miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem awarie internetu wczoraj wieczorem zgloszenie a dzis w poludnie zjawili sie monterzy i usterke usuneli.Jestem w INEI od kwietnia i nie mam do nich zadnych zastrzezen.

 

No faktycznie błysk... W Tesacie można było dzwonić w dość nieludzkich godzinach chyba 7 dni w tygodniu (a na pewno 6) i problem był rozwiązywany w 40 minut zazwyczaj. Pół dnia to przy tym kpina.

 

Czy w tej chwili jedyna opcja na DVB-C na Wildzie to Inea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień i pakiety nadal na gorszych warunkach niż ponad rok temu w sezonie letnim? Dopłata za multiroom 15zł/miesiąc, gdy rok temu drugi dekoder był darmowy w wersji HD i Canal plus na 3 miesiące do umowy w tej samej cenie co teraz, był gratis i to przy ROCZNEJ lojalce.

To są jakieś jaja? Znaczące pogorszenie oferty w każdym aspekcie, jak chodzi o pakiety i zawartość oferty TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...